Pietiek :: Baltijas praidam 2018
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Baltijas praidam 2018

Edgars Rinkēvičs, ārlietu ministrs
09.06.2018.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Martins Luters Kings pirms 55 gadiem savā runā “Man ir sapnis” runāja par sabiedrību, kas brīva no aizspriedumiem un sociālajām un ekonomiskajām tiesībām ikvienam sabiedrības loceklim.

Arī man ir sapnis par Latviju, kuras spēks ir dažādībā un kas ciena un rūpējas par visu savu pilsoņu tiesībām un aizsargā tās. Par valsti, kura ir piemērs citām cilvēktiesību un likuma varas jomā. Man ir sapnis par Latviju, kur politiķi nevis šķeļ sabiedrību, manipulējot ar naidu un agresiju, bet veicina cieņpilnu attieksmi pret visiem tās locekļiem un cīnās pret vardarbību. Un man ir sapnis par zemi, no kuras nebrauc prom cilvēki, tikai tāpēc, ka viņi ir citādi.

Vēl ir tāls ceļš ejams, lai šo sapni īstenotu. Baltijas praids ir būtisks solis, lai veicinātu sabiedrības izpratni un dialogu ar LGBT kopienu. Taču svarīgi ir arī turpināt cīņu par partnerattiecību tiesiskā regulējuma sakārtošanu un visu veidu diskriminācijas izskaušanu. Esmu pārliecināts, ka ar jūsu visu atbalstu un neatlaidīgu pārliecināšanas darbu tas izdosies!

Nobeigumā vēlos pateikties Baltijas praida organizētājiem un dalībniekiem! Paldies tiem, kas vairs nebaidās un neslēpjas un tiem, kas šodien ir šeit, lai atbalstītu un solidarizētos! Paldies tiem, kas gatavi ieklausīties un sadzirdēt! Lai gaiša un prieka pilna šī diena!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...