Pietiek :: Čakšas ministrijā haoss un histērija: "rezidentu rīkojums" izsūtīts pat bez reģistrēšanas
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saistībā ar gaidāmo ģimenes ārstu streiku Andas Čakšas vadītajā Veselības ministrijā valda pēdējos gados neredzēts haoss un histērija, - nonācis pat tik tālu, ka Pietiek jau aprakstītais rīkojums par jauno ārstu - rezidentu piesaistīšanu streikojošo ģimenes ārstu vietā drudžainā steigā izsūtīts, aizmirstot to pat oficiāli reģistrēt.

Dokuments, ko Pietiek šodien publicē, rāda - tas, kas pēc sava noformējuma vēl otrdienas vakarā šķita esam tikai rīkojuma uzmetums vai projekts, patiesībā ir domāts jau kā noformēts rīkojums, kas izsūtīts gan augstskolām ar medicīnas novirzienu, gan arī lielākajām veselības aprūpes iestādēm.

Kā redzams no dokumenta, tas izsūtīts tik drudžainā steigā, ka ministrei vai kādam no viņas daudzajiem padomniekiem ir aizmirsies pat tas, ka rīkojumus ir nepieciešams oficiāli reģistrēt, - rezultātā visi adresāti saņēmuši ministres elektroniski parakstītu rīkojumu, kas iesākas ar vārdu "DOKREGNUMURS".

Nekādus oficiālus skaidrojumus saistībā ar šī rīkojuma izdošanas pamatotību, tiesisku un arī to, kā vispār Čakša iedomājas rezidentu patstāvīgu darbošanos bez ārsta klātbūtnes, Veselības ministrija pagaidām nav sniegusi.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...