Pietiek :: „Kapu tramvajs”: Rīgas amatpersonas atkal mēģina piemuļķot sabiedrību
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas amatpersonas atkal mēģina piemuļķot sabiedrību ar stāstu par iekļaušanos tā saucamajās “sarkanajās līnijās”, nepiebilstot, ka tās atrodas patālu kapu teritorijā. Vienīgā atšķirība no iepriekšējiem plāniem: tramvaja vietā tagad paredzēts smagās “fūres” dzīt pār kapiem un izvēršanās plānota otrajā ielas pusē – kā liecina projekta attēli, pār Pokrova kapiem un Jēkaba kapiem.

Iespējams, ka paredzēta kapu papildu postīšana, jo gar Senču ielu likvidētas ietves un velo celiņš. Projektā pievienotajā ielas šķērsgriezumā sazīmēti neeksistējoši velo un gājēju celiņi – kas ierīkošanas gadījumā arī ietu pār kapiem.

Atgādinām, ka galvenais projekta mērķis ir samazināt CO2 izmešu daudzumu – neizprotami, kā to plānots sasniegt, likvidējot Rīga-Berģi veloceliņa posmu un ietves, kā arī zīmējot nereālus plānus, kuros elementārā aritmētika nesakrīt ar reālitāti.

Skatieties video par to, kā jau apmuļķota Finanšu ministrija un kā Rīgas amatpersonas cenšas apmānīt sabiedrību.

Video veidots uz brīvprātības un mērķa kopības pamata bez atlīdzības. Video: Ēriks Eriksons @motionlatvia media

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...