Pietiek :: KNAB "piemirsis" informēt Latvijas Banku par Rimšēvičam noteiktajiem aizliegumiem, par algas saņemšanu vēl nav skaidrības
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir bijis tik aizņemts ar svarīgākām lietam, ka piemirsis Latvijas Banku informēt par aizliegumiem, kas noteikti kukuļņemšanā aizdomās turētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam. Kā liecina Pietiek informācija no avotiem KNAB, tikai pēc tam, kad Latvijas Bankas pārstāvji ieradušies birojā un lūguši sniegt šādu informāciju, tā viņiem pēc ilgas gaidīšanas sagādāta.

Latvijas Banka šo informāciju nekomentē, taču atzīst, ka KNAB informācija par Latvijas Bankas prezidentam noteikto drošības līdzekli – ierobežojumu pildīt amata pienākumus – ir saņemta otrdien, bet trešdien Rimšēvičs Latvijas  Bankas telpās nav parādījies.

Kā informē Latvijas Banka, precīzais ierobežojuma formulējums ir – „noteikts noteiktas nodarbošanās aizliegums, nosakot, ka noteiktas nodarbošanās aizliegums ir ar procesa virzītāja lēmumu noteikts ierobežojums aizdomās turētājam veikt noteikta veida nodarbošanos (darbības), kas saistītas ar lēmumu pieņemšanas, kontroles un uzraudzības funkcijām Latvijas Bankā, tostarp ieņemt Latvijas Bankas prezidenta amatu”.

Kā zināms, ir gadījumi, kad no amata atstādinātas amatpersonas turpina saņemt atalgojumu, un tas nozīmē, ka smaga nozieguma izdarīšanā aizdomās turētais Rimšēvičs varētu saņemt savu iespaidīgo mēnešalgu, kas 2016. gadā viņam nodrošināja 150 000 eiro lielus ienākumus. „Mēs konsultējamies ar KNAB, lai iegūtu detalizētu informāciju par visiem aspektiem, kas saistīti ar drošības līdzekli, tostarp arī šo,” – tas ir viss, ko pašlaik var paskaidrot Latvijas Banka.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...