Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis pārbaudi saistībā ar nu jau bijušā prokurora Alda Pundura līdzdalību nekustamā īpašuma iegādē Jūrmalā, tīši slēpjot savas īpašumtiesības uz šo māju un zemi Kauguros un par saviem un aizņemtiem līdzekļiem to iegādājoties uz citas personas vārda. Pēc lasītāju lūguma Pietiek publisko līguma kopiju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Pavaddokumentus - kredītlīgumu utml. -, kuri tieši neattiecas uz prokurora līdzdalību īpašumtiesību slēpšanā, pagaidām nepubliskosim.

KNAB pārbaude sākta, saņemot Pietiek pārstāvja iesniegumu, kurā norādīts, ka no dokumenta kopijas "izriet, ka LR prokuratūras darbinieks Aldis Pundurs laikā, kad vēl bija valsts amatpersona, ir ar kādu trešo personu noslēdzis līgumu ar mērķi noziedzīgi slēpt savas patiesās īpašumtiesības uz konkrētu nekustamā īpašuma objektu".

Iesniegumā arī norādīts: "Par to, ka runa ir par tīšu, apzinātu un noziedzīgu rīcību, mēģinot slēpt īpašumus un, iespējams, darījumā iesaistot arī trešo personu, liecina fakts, ka šīs slēptās īpašumtiesības minētais A. Pundurs nav uzrādījis arī savā 2016. gada 29. jūnijā VID iesniegtajā amatpersonas deklarācijā, kas tiek iesniegta, beidzot pildīt amata pienākumus."

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

21

Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku

FotoViļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.
Lasīt visu...

21

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

FotoSabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas pēc teritoriālas ekspansijas. Patiesībā tā nav. Bieži lielā mērā tā nav. Protams, eksistē valsts veidolā noformētas politekonomiskās sistēmas, kurām ekspansija ir ne tikai dzīvesveids, bet izdzīvošanas līdzeklis.
Lasīt visu...