Pietiek :: KNAB sācis pārbaudi par eksprokurora Pundura līdzdalību Jūrmalas mājas iegādē uz citas personas vārda
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis pārbaudi saistībā ar nu jau bijušā prokurora Alda Pundura līdzdalību nekustamā īpašuma iegādē Jūrmalā, tīši slēpjot savas īpašumtiesības uz šo māju un zemi Kauguros un par saviem un aizņemtiem līdzekļiem to iegādājoties uz citas personas vārda. Pēc lasītāju lūguma Pietiek publisko līguma kopiju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Pavaddokumentus - kredītlīgumu utml. -, kuri tieši neattiecas uz prokurora līdzdalību īpašumtiesību slēpšanā, pagaidām nepubliskosim.

KNAB pārbaude sākta, saņemot Pietiek pārstāvja iesniegumu, kurā norādīts, ka no dokumenta kopijas "izriet, ka LR prokuratūras darbinieks Aldis Pundurs laikā, kad vēl bija valsts amatpersona, ir ar kādu trešo personu noslēdzis līgumu ar mērķi noziedzīgi slēpt savas patiesās īpašumtiesības uz konkrētu nekustamā īpašuma objektu".

Iesniegumā arī norādīts: "Par to, ka runa ir par tīšu, apzinātu un noziedzīgu rīcību, mēģinot slēpt īpašumus un, iespējams, darījumā iesaistot arī trešo personu, liecina fakts, ka šīs slēptās īpašumtiesības minētais A. Pundurs nav uzrādījis arī savā 2016. gada 29. jūnijā VID iesniegtajā amatpersonas deklarācijā, kas tiek iesniegta, beidzot pildīt amata pienākumus."

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

FotoSveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt nepārsteidza "karstās ziņas" portālā www.pietiek.com. Izlasīju visu, ko nu tur par mani sarakstījuši. Nezinātājam tā bija kā sensācija! Nu kur šitāds krāpnieks uz Saeimu raujas! Pilnīgi aptracis! Tur taču valsts iedzīvotāji uz revolūciju, uz bruņutransportieriem jāsauc! 
Lasīt visu...