Pietiek :: LTV un NEPLP gatavas tiesāties, lai tikai nevajadzētu atklāt treknās piemaksas un prēmijas sabiedriskās televīzijas "vadošajiem kadriem"
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ivara Beltes vadītā Latvijas Televīzija un Daces Ķezberes vadītā Nacionālā elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padome ir gatavas tiesāties, lai tikai tām nevajadzētu atklāt treknās prēmijas un piemaksas, kas tiek izmaksātas sabiedriskās televīzijas "vadošajiem kadriem". Pietiek šodien publicē virkni izteiksmīgu dokumentu - gan apliecinājumus tam, ar kādu "nopietnu argumentāciju" iepriekšējos gados papildināts LTV vadītāju maku saturs, gan skaidrojumus - kāpēc nodokļu maksātāju līdzekļu tērēšana piemaksām un prēmijām sabiedriskās televīzijas "vadošajiem kadriem" noteikti neesot atklājama.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...