Pietiek :: Pirms vēlēšanām atbalstīt "savu draugu Ušakovu" ieradies žurnālista piekaušanas pasūtījumā aizdomās turētais krievu gubernators
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Iebraucu pie sava drauga, Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstīt pirms vēlēšanām,”- draudzīgu foto ar šādu parakstu sociālajā tīklā Instagram publicējis Krievijas Pleskavas apgabala gubernators Andrejs Turčaks. Šis Ušakova „draugs” Krievijā pazīstams sakarā ar plaši izskanējušām aizdomām, ka tieši viņš pasūtījis pazīstamā žurnālista Oļega Kašina smago piekaušanu pirms nepilniem septiņiem gadiem.

„Veiksmi tev 3. jūnijā un tīru Uzvaru!” – „savam draugam mēram Ušakovam” sociālajā tīklā novēlējis Turčaks, ierakstu bagātinot ar piebildi „vecs draugs labāks par diviem jauniem”.

Interesanti, ka Rīgas pašvaldība nav publiskojusi nekādas ziņas par Pleskavas apgabala gubernatora vizīti un ciemošanos pie Ušakova. Viens no izskaidrojumiem varētu būt īpatnā slava, kas „Ušakova draugam” Turčakam pēdējos pāris gados ir Krievijā.

Kaimiņzemē plaši izplatītas ziņas, saskaņā ar kurām tieši „Ušakova draugs” tiek uzskatīts par žurnālista Kašina smagās piekaušanas pasūtītāju 2010. gadā naktī uz 6. novembri, kad žurnālists tikai laimīgas nejaušības dēļ izdzīvoja pēc sitieniem ar armatūras stieni.

Krievijas medijos ir publicēta šī pasūtījuma izpildītāja sievas Jeļenas Veselovas intervija, kurā cita starpā minēts, ka Turčaks personiski pasūtījis žurnālista piekaušanu un ka eksistējot šādu pasūtījumu apliecinošas sarunas ieraksts. Turčaks esot izteicis vēlmi, lai žurnālists tiktu piekauts tā, ka pēc tam „nevarētu rakstīt”.

Formāli nozieguma izmeklēšana ir pabeigta, savukārt pats Kašins publiski ir paziņojis, ka piekaušanas organizētājs bijis holdinga Ļeņiņec pārvaldnieks Aleksandrs Gorbunovs. Šis holdings pieder Turčaka ģimenei. Pats gubernators gan noliedzis jebkādu saistību ar šo noziegumu.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...