Pietiek :: Spriežot pēc naudas balvu izmēriem, Šadurska ministrijā vislabāk strādā viņa padomnieks un biroja vadītājs
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Spriežot pēc pagājušā gada beigās dāsni izmaksātajām naudas balvām, Kārļa Šadurska vadītajā Izglītības un zinātnes ministrijā pērn vislabāk ir strādājuši divi darbinieki – viņa biroja vadītājs Andis Geižāns un padomnieks Mārtiņš Langrāts. Pietiek šodien publicē gan šo sarakstu, gan arī pārskatu par ministrijas darbiniekiem pagājušā gada decembrī izmaksātajām piemaksām.

Tā kā vairāki Pietiek lasītāji ir norādījuši uz iespaidu, ka, ļoti iespējams, ministrijas vadība ir savdabīgi uztvērusi ziņu pieprasījumu un „piemirsusi” sniegt datus par ministrijas augstāko ierēdņu saņemtajām piemaksām, prēmijām un naudas balvām, Šadurskim jau ir nosūtīts jauns informācijas pieprasījums.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

FotoSveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt nepārsteidza "karstās ziņas" portālā www.pietiek.com. Izlasīju visu, ko nu tur par mani sarakstījuši. Nezinātājam tā bija kā sensācija! Nu kur šitāds krāpnieks uz Saeimu raujas! Pilnīgi aptracis! Tur taču valsts iedzīvotāji uz revolūciju, uz bruņutransportieriem jāsauc! 
Lasīt visu...