Pietiek :: Turpinām publicēt partiju biedru sarakstus: šodien – „Vienotība”, kura tāpat mēģināja slēpt šo sarakstu
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek turpina publicēt lielāko un pazīstamāko Latvijas partiju biedru sarakstus, un šo publikāciju sēriju turpinām ar Vienotību, - šī bija viena no partijām, kas tāpat kā Nila Ušakova Saskaņa un Aivara Lemberga partija Latvijai un Ventspilij, neraugoties uz likumā noteikto, nolēma tā normas ignorēt un pati labprātīgi nevēlējās atklāt savu biedru vārdus un uzvārdus.

Zīmīgi, ka, lai gan Politisko partiju likuma 27. pantā noteikts, ka "partijas, izņemot partiju apvienības, katru gadu līdz 1.martam iesniedz partiju reģistra iestādei partijas biedru reģistru”, Vienotība arī šo likuma normu nav uzskatījusi par saistošu, - Uzņēmumu reģistrā jaunākais tās biedru reģistrs datēts ar 2016. gadu.

Tiesa, īpatni, ka reģistra sākumlapa datēta ar 2016. gadu, savukārt pēdējā lapā minēta, ka runa tomēr esot par 2017. gadu. Vienotības birojā pirmdien nekādus komentārus par šo nesakritību nesniedza, vien norādīja, ka uzskatot - visas likuma prasības esot izpildītas.

Tuvākajās dienās Pietiek publicēs vēl virknes citu partiju biedru sarakstus, - to vidu būs Nacionālā apvienība, Latvijas Zemnieku savienība, Zaļā partija un partija Latvijas attīstībai. Pasūtīti ir arī "Kaimiņa partijas" (KPV LV), Jaunās konservatīvās partijas un Gods kalpot Rīgai biedru saraksti.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...

12

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

FotoVakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.
Lasīt visu...