Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Četras dienas pēc tam, kad Pietiek publiskoja videoierakstus, kas rādīja, kā īstenībā šā gada februārī ātrās palīdzības automašīnā pēc "piecdesmit, varbūt septiņdesmit" gramiem alkohola uzvedies tobrīdējais Saeimas deputāts Andris Vilks, viņš šodien ir paziņojis par izstāšanos no Nacionālās apvienības un arī Rīgas domes deputāta mandāta nolikšanu.

Kad pēc publiski izskanējušas informācijas par it kā alkohola reibumā sarīkotu traci ātrās medicīniskās palīdzības automašīnā Vilks šā gada februāra beigās paziņoja par Saeimas deputāta mandāta nolikšanu, viņš apgalvoja, ka bijis iedzēris tikai "kādus piecdesmit vai septiņdesmit gramus" un nekādus tračus neesot rīkojis - jo "vai tad tas kaut kur fiksēts". Tieši to pašu viņš bija stāstījis arī savas partijas vadībai.

Taču tad Pietiek 24. septembrī publiskoja videoierakstus, kuros šis tas bija gan fiksēts, - tie rādīja, kādas briesmu lietas šāds niecīgs alkohola daudzums patiesībā var izdarīt ar uz dzēruma jandalēšanu un publisku melošanu tendētu tautas kalpu.

Pēc šo ierakstu publiskošanas vadzis lūza, un jau nākamajā rītā Nacionālās apvienības vadītājs Raivis Dzintars Pietiek paziņoja, ka "mans aicinājums nešaubīgi būs izslēgt Andri Vilku no biedru rindām. Domāju, ka mēs diskusijām par šo jautājumu daudz laika neveltīsim".

Pēc vairāku dienu pārdomām Vilks nu ir bijis spiests paziņot, ka iesniedzis nepieciešamos dokumentus, lai gan izstātos no Nacionālās apvienības, gan noliktu Rīgas domnieka mandātu.

Aģentūrai LETA Vilks ir atzinis, ka par turpmāko darbību neko nevarot pateikt, jo "pensionāriem Latvijā ir grūti atrast darbu".

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...