Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izrādās, ir ne tikai vienkārši, bet arī dubulti "galvas invalīdi", - to apliecina šī īpatnā indivīda auto novietošanas stils. Kā noskaidroja Pietiek, automašīna Hyundai Santa Fe pieder 1973. gadā dzimušajam Jurijam Voikinam.

"Tautai jāzina savi varoņi! Kolorādo pret invalīdiem!" - šādi komentējot automašīnas novietošanas veidu un vietu, kā arī tās vējstiklā redzamo Georga lentīti, Facebook izteicās automašīnu fiksējušais lasītājs.

Pietiek noskaidrojis, ka šī "dubultā galvas invalīda" automašīna ar valsts reģistrācijas numuru HN-5502 pieder 1973. gada 1. janvārī dzimušajam Jurijam Voikinam, kurš dzīvo Rīgā, daudzdzīvokļu mājā Platajā ielā 16.

Lursoft datu bāze rāda, ka Voikinam nepieder neviena uzņēmuma kapitāldaļas, viņš arī nav nevienas uzņēmējsabiedrības amatpersona. Savukārt CSDD dati rāda, ka Voikinam nav ne neapmaksātu sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ne arī pārkāpumu uzskaites punktu.

Pietiek arī turpmāk publicēs pieejamo informāciju par "galvas invalīdiem", kuri uzskata, ka invalīdu autostāvvietas paredzētas viņu personiskajām ērtībām. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...