Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Melnais G klases Mercedes Benz auto, kas šajās dienās bija fiksēts invalīdu autostāvvietā pie tirdzniecības centra Sky&More, pieder miljonāra Vasilija Meļņika kontrolētajai AS Remars-Rīga - lielākajam uzņēmuma Rīgas kuģu būvētava akcionāram.

Melnā luksus klases automašīna ar valsts reģistrācijas numuru FJ-7700 vairākās fotogrāfijās fiksēta, novietota invalīdu stāvvietā pašā tirdzniecības centa durvju priekšā. No fotogrāfijām redzams, ka invalīdu zīmes automašīnas vējstiklā nav, līdz ar ko skaidrs, ka darīšana ir ar kārtējo īpašu komfortu mīlošo "galvas invalīdu".

Pietiek avoti Rīgas kuģu būvētavā apliecināja, ka, visticamākais, šo luksusauto savām vajadzībām izmantojot uzņēmuma faktiskais saimnieks Vasilijs Meļņiks, kurš oficiāli ir arī Remars-Rīga padomes priekšsēdētājs un par kura biznesa metodēm un panākumiem Pietiek pēdējā laikā informējis daudzkārt.

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultants, avīzes Vesti Segodņa darbinieks Abiks Elkins Pietiek gan apgalvoja, ka viņš šajā jautājumā neko nevarot palīdzēt, - ja esot jautājumi, lai sūtot Remars-Rīga uz e-pastu un tad juristi atbildēšot, bet viņš pats nemaz nezinot, ar kādu mašīnu brauc Meļņiks. Taču izrādījās, ka publiski uzrādītā uzņēmuma e-pasta adrese nefunkcionē, savukārt pats Meļņiks uz Pietiek jautājumiem atbildēt konsekventi nevēlas.

Šis G klases mersedess saskaņā ar CSDD datiem Latvijā ievests 2005. gadā, bet 2011. gadā tam mainījies īpašnieks. Šajā laikā "večuks" nobraucis vairāk nekā 130 tūkstošus kilometru, taču šī nav vienīgā "galvas invalīdu uzņēmuma" luksus automašīna. Kā rāda CSDD dati, līdz ar šo 2004. gada izlaiduma Mercedes Benz G55 AMG uzņēmumam Remars-Rīga pieder arī 2012. gada izlaiduma Rolls-Royce Ghost automašīna.

Foto - no Ērika Stendzenieka Twitter konta

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...