Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nekustamo īpašumu uzņēmums Latio un personiski tā vadītājs Edgars Šīns ļoti skarbi novērtējis uzņēmuma Liepājas metalurgs lielākā akcionāra Sergeja Zaharjina vērienīgo dāvanu vecākajam brālim: piecus nekustamos īpašumus, kuru vērtību pats Zaharjins lēsis uz gandrīz deviņiem miljoniem latu, Latio novērtējis uz trīsreiz mazāku summu.

Kā jau ziņots, Lursoft dati rāda, Zaharjins brālim šā gada maija beigās uzdāvinājis gan savu villu Jūrmalā, Dzintaru prospektā 25, kuras vērtība noteikta 600 tūkstošu latu apmērā, un tāpat Valērija Zaharjina īpašumā nonācis īpašums Liepājā, Baznīcas ielā 3/5, kura vērtība aplēsta 730 000 latu apmērā.

Pārējie trīs īpašumi, kurus Sergejs Zaharjins uzdāvinājis brālim, ir vēl divi īpašumi turpat Liepājā, Skolas ielā 1 un Dzintaru ielā 23, kuru vērtība noteikta attiecīgi 180 tūkstošu un 4,5 miljonu latu apmērā. Savukārt uzdāvinātais īpašums Nīcas pagastā novērtēts uz 2,9 miljoniem latu.

Pietiek apliecināja Zaharjina preses pārstāvis, šādas dāsnas dāvanas pamatā esot tikai viens apstāklis - uzņēmēja nopietnās problēmas ar veselību maija beigās, kas likušas aizdomāties par dažādiem praktiskiem jautājumiem.

Savukārt Valērijs Zaharjins šos īpašumus jau dažas dienas vēlāk - 6. jūnijā, kā rāda Lursoft dati, ieguldījis viņam piederošās SIA Eurneo pamatkapitālā, bet līdz šim nebija skaidrs, kāpēc tie pamatkapitālā ieguldīti kā "tikai" Ls 2,974 miljonus vērti.

Nu kļuvis skaidrs, ka šādu skarbu vērtējumu Zaharjina dāvanai devis nekustamo īpašumu uzņēmums Latio un personiski tā vadītājs un īpašnieks Edgars Šīns.

Kā rāda Lursoft skanēto dokumentu datu bāzē atrodamā informācija, Jūrmalas īpašumu gan Latio novērtējis augstāk nekā paši Zaharjinu ģimenes locekļi, - 600 000 latu vietā tā vērtība noteikta 1,3 miljonu latu apmērā.

Toties Zaharjina oficiāli atdāvināto iespaidīgo īpašumu Liepājā, Dzintaru ielā 23, ko viņš pats novērtējis uz 4,5 miljoniem latu, Latio atzinis par tikai 800 tūkstošus latu vērtu, bet 14,7 hektārus plašo īpašumu Nīcas pagastā (attēlā) - par nevis 2,9 miljonus, bet tikai 550 tūkstošus latu vērtu.

Par gandrīz trīsreiz mazāk vērtu Latio atzinis Zaharjina brālim uzdāvināto īpašumu Liepājā, Baznīcas ielā 3/5 (250 000 latu iepriekš lēsto 730 000 latu vietā), savukārt piektais īpašums - Liepājā, Skolas ielā 1 - Latio vērtējumā ir nevis 180 tūkstošus, bet 74 tūkstošus latu vērts.

Kā redzams no Lursoft dokumentiem, sava uzņēmuma pamatkapitālā Zaharjina brālis visas saņemtās dāvanas iekļāvis atbilstoši to Latio aplēstajai vērtībai.

Foto - Privātā Dzīve

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...