Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts akciju sabiedrībai Latvijas dzelzceļš neesot nekādas daļas par sava darbinieka Jāņa Grudula (attēlā) rīcību, nobraucot suni un no notikuma vietas pēc tam aizbēgot, - tā esot policijas kompetence, skaidro uzņēmums.

Pietiek jau ziņoja, ka sudrabkrāsas automašīna BMW ar valsts numuru JU 1911, kas pieder 1988. gadā dzimušajam Jānim Grudulam, kurš oficiāli dzīvo Madonas novada Barkavas pagasta Vīcupos, jūlija sākumā pie tirdzniecības centra Mols notrieca iedzērušu saimnieku vaļā palaistu suni un pēc tam no notikuma vietas aizbrauca, nemēģinot sniegt vēlāk klīnikā mirušajam sunim kādu palīdzību.

Šī notikuma aculiecinieks, kurš smagi cietušo suni nogādāja klīnikā, ar ierakstu sociālajā vietnē Facebook vēlējās vainīgo šoferi atrast, jo bija pārsteigts ne tikai par to, ka viņš savas mašīnas tīrību vērtēja augstāk par dzīvnieka glābšanu, bet arī to, ka viņš pretēji solītajam aizbēga.

„Vadītājs pēc avārijas necentās palīdzēt sunim, jo viņam negribējās likt asiņaino ķermeni savā bagāžniekā un vest arī iedzērušos saimniekus uz klīniku. Tāpēc es paņēmu suni kopā ar viņiem savā mašīnā un aizvedu pie veterināra. Vadītājs solīja braukt pakaļ, bet aizlaidās,” sociālajā tīklā rakstīja izpalīdzīgais autovadītājs, piebilstot - cerams, ka karma vainīgo panāks.

Pietiek lasītāji aizbēgušo Jāni Grudulu operatīvi atrada Facebook un no viņa profila konstatēja, ka auto īpašnieks strādā uzņēmumā Latvijas dzelzceļš. Taču pretēji Pietiek nesen aprakstītajam Azerbaidžānas vēstniekam, kurš atvainojās par vēstniecības darbinieka neētisku rīcību, savu ērtību labad pašā centrā novietojot automašīnu Brīvības ielas malā, Latvijas dzelzceļa vadība neko neētisku sava darbinieka rīcībā nevēlas saskatīt.

„No portālā sniegtās informācijas izriet, ka noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā diemžēl gājis bojā saimnieku nepieskatīts suns. Ceļu satiksmes negadījumu izvērtēšanu Latvijā veic policija, kura, apkopojot un fiksējot faktus par negadījuma apstākļiem, ir tiesīga lemt par iesaistīto personu atbildību," - šādu atbildi sniedza Latvijas dzelzceļa preses sekretārs Māris Ozols.

Atbildot uz Pietiek jautājumu, kā uzņēmums reaģēs situācijā, kad tā darbinieks nāvējoši savainojis suni un nav sniedzis tam palīdzību, ņemot vērā, ka par palīdzības nesniegšanu ir paredzēta kriminālatbildība, uzņēmuma pārstāvis piebilda: "Latvijas dzelzceļa rīcībā nav policijas fiksētu faktu un atzinuma par šo negadījumu, tāpēc nevarēsim komentēt šo situāciju. Tā ir policijas kompetence."

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...