Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kolēģis

15.09.2016. 10:04

tāpēc, ka pats iespējams tajos maisos un daudzi Tēvzemieši noteikti, viņi tikai slēpjas aiz šī nacionālās izkārtnes, bet patiesībā tur ir ak un vai...

Atbildēt

tiesības

11.09.2016. 10:26

Tagad katrs čekas ziņotājs ir uztaisījies par represēto.

Atbildēt

jūlis

09.09.2016. 16:02

»

janis

Rasna=čs protams atrodas čekas maisos,lai pierāda ka nav


Rasnačs ir izbijis padomju okupantu,Latvijas okupētājpartijas brīvprātīgs loceklis.Viņa atrašanas neatkarību atgūvušas valsts vadībā un saistība ar okupācijas noziegumu izmeklēšanu ir amorāla un prettiesiska.Tas pats attiecas uz ordeņu piešķiršanas komisiju,kur kolaboranti lemj par nacionālo partizāņu nopelniem un pilnīgi saprotami ka par nacionāliem partizāņiem un politiski represetiem ir kļuvuši okupantu reabilitētie čekas ziņotaji un tamlīdzīgi tautas nodevēji.

Atbildēt

janis

09.09.2016. 15:15

Rasna=čs protams atrodas čekas maisos,lai pierāda ka nav.

Atbildēt

edijs

07.09.2016. 16:26

Rasnačs jau faktiski arī ir kā losis.

Atbildēt

Paija

07.09.2016. 14:05

Nu, humoreskā ir arī patiesība , bet nevajadzēja jau uz vāka sākt ar kaut gan slēpta , bet rupja vārda lietošanu, kas gan nav uzrakstīts, bet liekot daudzpunktes, nepārprotami asociējas ar rupju vārdu un rupju teicienu.
Izdevējs varēja sevi parādīt augstākā līmenī un nenolaisties līdz zemajam līmenim.

Atbildēt

Vēl viens NA losis

07.09.2016. 12:23

http://www.pietiek.com/raksti/ogres_deputats_uz_dienvidameriku_braucu_nopietna_komandejuma_-_treneties

Atbildēt

jūlis

07.09.2016. 10:15

»

mrazjvmeške

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver


Okupantu izbijušie ideologi un čekistu,viņu aģentu vadoņi ieņem valstī visus strateģiskos amatus,bet viņu saraksti droši vien nav noslepenoti.Par šo pasaules kuriozu uztraucas tikai LRTT,ārzemēs dzīvojošais Grantiņš.Latviešu loši tikmēr cenšas piešķirt okupantu organizetai akcijai piešķirt tautas kustības laurus un okupantu diplometajiem izpalīgiem tautas varoņu auru.

Atbildēt

Ēdelweiss

07.09.2016. 08:57

»

100‱

Bydło


Tie jau nav cilvēki, bet gan tikai cilvēkveidīgo pasugas ar tās zooloģisko klasifikā iju " latvieši " kustoņi... ar savām patiesi īstenajām patiesajām latviskajām ipašibām=iedzimto noziedzības sindromu...

Atbildēt

Ēdelweiss

07.09.2016. 08:53

Nekā būtiski jauna jau nav, jo, jebkuram cilvēkam, izņemot sarkanbaltsarkanos nacistiskos debiloīdiskos verdzīgos sulaiņus no cilvēkveidīgo pasugas ar tās zooloģisko klasifikāciju " latvieši " , sen jau bija saprotams tas, ka 1990.gadā , pēc Gorbačova vienošanās ar ASV, tika radīts 1. Lat ijas politmafijas klans Tautas Fronte, kuru vadīja VDK čekisti un komunisti ar komSUČONOKU Ivanu, kuri izveidoja otru politmafijas klanu LNNK un tad vēl TB demokrātijas spēlēm. Bet mafijas klani ir un paliek mafijas klani = organizētā noziedzība ar ietekmi valdībā un valsts pārvaldes struktūrās. Lai leģitimētu savu noziedzīgo darbību to balsta uz īpaši, pēc pasūtijuma izstrādātajiem " likumiem" , to izpildi tieslietu sistēmā, prokuratūrā, policijā... Protams mafijas klanu darbiba nav realizējam bez korupcijas... Un, ar visu to nodarbojās, to kordinē Latvijā valdošo politmafijas klanu kloāka Saeima.... Lai paliktu kriminali nesoditi par saviem noziegumiem un genocīdu, valsts ekonomiskās suverenitātes iznīcināšu, šie mafijas kla i visus savus noziegumus traktē kā POLITIKU, šo ideju pārņemot no pasaules .ielākā afērista un noziedznieka-civiliedzzīvotāju slepkavas Ļēņina... Visa shēma ir ļoti primitīva.. Galvenais laikus atbruņot tautu un nostādīt to tādā stāvoklī, lai pietiktu tikai maizei un ūdenim...arī Ļēņina princips...

Atbildēt

VDK kadru kalves Fronte

07.09.2016. 04:20

Latviešu jurists un politiķis dzimis 1963. gada 17. jūlijā un mācījies Rīgas 24. vidusskolā.[2] Pēc pamatizglītības iegūšanas iestājies Rīgas industriālajā politehnikumā, ko pabeidzis 1982. gadā kā štanču un presformu izgatavošanas tehnologs.[3] Divus gadus dienējis padomju armijā.[2]. Latviešu jurists un politiķis darba gaitas uzsāka rūpnīcas VEF instrumentu fabrikā, kur nostrādājis sešus gadus.[2] Strādādams VEF, iesaistījies Latvijas Tautas frontē.

Atbildēt

Edge

06.09.2016. 22:51

»

mrazjvmeške

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver


Notiekošais ar/ap maisiem atsauc atmiņā A.Upīša stāstu "Ziņģe Ješkas uzvara". Ko te slēpt, ja 4.maijā vairākums Latvijas iedzīvotāju neko īpašu nesvin?
Bez maisiem tāpat skaidra bilde, ka "karalis ir kails":
R.Valters:"....1990. gada 4. maijā, kad Augstākā Padome balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, par to nobalsoja 138 deputāti, no kuriem 36 oficiāli bija čekas aģenti.
E.Veidemane:"– Vai tu zini, kuri tie ir?"
R.Valters:"– To gribēja atklāt Edmunds Johansons, bijušais VDK priekšsēdētājs. Deputāti viņu uzaicināja uz sēdi, lai viņš nosauktu šos čekas aģentus. Tomēr deputāti izšķīrās, ka nevajag viņus nosaukt."
Raits Valters: "Tādi mēs bijām – uzasināti"
(NRA, 13.11.2015.)

Atbildēt

Tas ir pizģec kādi cilvēki LV kļūst par ministreim !

06.09.2016. 22:32

Rasnačs ir ne tikai losis , bet arī garīgs kroplis.

Atbildēt

pamela

06.09.2016. 22:17

Par ko te kāds uztraucas,jo viss par rabarberu Džo ir taisnība!KAD TIKS NODARĪTS PĀRI HŪTEI,TAD ARĪ nomainīs tieslietās marionetes.Kapēc Dzintariņš uztraucas par savu reputāciju,jo labi,ka vēl tā,jo par visiem politikāņiem pa laikam tiek uzliets vircas spainis.Un pēc vecām šnitēm VDK tieši ar tādiem "nacionāļiem"arī tusēja.Tik nepiemērotu TM ministru būtu otru grūti samaklēt.Vispār valdība velns zina no kādiem palīgskolniekiem sastāv,ieskaitot premjeru.Pat Straujuma bija šustrāka,Matīsu patrieca.

Atbildēt

tādi esam?

06.09.2016. 22:04

KAS visu šo kampaņu pret Raberberu Džo apmaksā?
Izskatās, ka administrators S., jo Losī nav neviena slikta vārda par maksātnespējniekiem.

Atbildēt

Marija

06.09.2016. 21:59

"...padomju specdienestu darbiniekiem pusgada laikā pēc īpaša paziņojuma publicēšanas avīzē Latvijas Vēstnesis tiktu dotu iespēja brīvprātīgi atzīties sadarbībā ar VDK"- teiktais ir aplamība. Pirmkārt, kas tie tādi "specdienesta darbinieki"? Tādi neeksistē. darbinieku saraksts ir visur zināms un tas nav slepens. Lielu daļu var uzzināt pat no VDK telefonu grāmatas. Kad beidzot tiks pateikts pareizi, jo ir:
1) VDK štata darbinieki;
2) Aktīvās rezerves virsnieki, kuri beiguši VDK skolas, viņiem piešķirta pakāpe un slepeni nosūtīti un iefiltrēti darbam svarīgākajās iestādēs, viņiem piešķīra pakāpes, izdienas pensijas un algu.Iestādē saņemto algu atdeva VDK;
3) aģenti, kuri savervēti no civiliedzīvotājiem ar piespiedu variantiem vai tie, kuri paši stučīja un tika noformēti kā aģenti, slepeni sniedza ziņas VDK, retos gadījumos viņi saņēma naudu kā prēmiju par labu ziņu;
4) maksas aģenti, kurus ievietoja pie arestētajiem vai sūtīja komandējumos kā "maršruta aģenti";5) bija rezidenti, ka pieņēma ziņojumus no aģentiem un nodeva VDK štata darbiniekam; 6) konspiratīvo dzīvokļu turētāji, vieta, kur tikās ar aģentiem rezidenti vai pats operatīvais; 7) uzticamības personas, kuri sadarbojās labprātīgi, bet pateica, ka nekādus parakstus nedos par sadarbību. Un te nav ko maisīt gaisu un maldināt. TB/LNNK bija tā partija, kurā pēc idejas bija jābūt visvairāk VDK aģentu vai aktīvās rezerves virsnieku, kuri arī visvairāk klaigāja par VDK kā iebnaidniekiem un jauca gaisu.Vai tad tagad vairs nav tajā bijušo VDK aģentu, kuri kliedz un liedz atmaskot.Un Vaira - vai tad nebija ziņu, ka Vaira vai vīrs, vai abi bija čekas slepenie, kad Vaira varēja atbraukt uz Latviju un izbraukt pat no Rīgas, ko nevarēja citi atbraukušie latvieši?
Vai tad Godmanis nebija tas, kurš izvirzīja ideju saglabāt slepenībā VDK aģentus 75 gadus? Par Godmaņa manipulācijā pie VDK likvidācijas, man liekas, bija publikācijas arī, ka viņš nekaunīgi iejaucās komisijas darbā un patvarīgi deva atļauju izvest 5 datorus. Kā tas raksts saucās un kurš par to rakstīja, neatceros, bet to var viegli atrast. Es pati lasīju to rakstu.

Atbildēt

mrazjvmeške

06.09.2016. 21:23

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver.

Atbildēt

Arnis

06.09.2016. 18:45

Kas ar Tevi noticis,vecuma trakums.

Atbildēt

Juhanss

06.09.2016. 17:23

Losis ir Lembja stipendiāts kopš 90-to gadu vidus!!Lūk tā-svētā govs!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.09.2016. 16:02

Viss tas precīzi atbilst Grostiņa skaidrojumam, kas patiesībā ir šis kangaru grupējums
https://www.youtube.com/watch?v=zPfE7QGP9Qs

Atbildēt

caca

06.09.2016. 16:02

Skaidrs, ka pats ir stukačs!

Atbildēt

Māris

06.09.2016. 15:52

Rasnačs ir tik tiešām losis un par to nav melots.

Atbildēt

Labāk

06.09.2016. 15:38

Lai izsakās Jarinovska!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...