Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kolēģis

15.09.2016. 10:04

tāpēc, ka pats iespējams tajos maisos un daudzi Tēvzemieši noteikti, viņi tikai slēpjas aiz šī nacionālās izkārtnes, bet patiesībā tur ir ak un vai...

Atbildēt

tiesības

11.09.2016. 10:26

Tagad katrs čekas ziņotājs ir uztaisījies par represēto.

Atbildēt

jūlis

09.09.2016. 16:02

»

janis

Rasna=čs protams atrodas čekas maisos,lai pierāda ka nav


Rasnačs ir izbijis padomju okupantu,Latvijas okupētājpartijas brīvprātīgs loceklis.Viņa atrašanas neatkarību atgūvušas valsts vadībā un saistība ar okupācijas noziegumu izmeklēšanu ir amorāla un prettiesiska.Tas pats attiecas uz ordeņu piešķiršanas komisiju,kur kolaboranti lemj par nacionālo partizāņu nopelniem un pilnīgi saprotami ka par nacionāliem partizāņiem un politiski represetiem ir kļuvuši okupantu reabilitētie čekas ziņotaji un tamlīdzīgi tautas nodevēji.

Atbildēt

janis

09.09.2016. 15:15

Rasna=čs protams atrodas čekas maisos,lai pierāda ka nav.

Atbildēt

edijs

07.09.2016. 16:26

Rasnačs jau faktiski arī ir kā losis.

Atbildēt

Paija

07.09.2016. 14:05

Nu, humoreskā ir arī patiesība , bet nevajadzēja jau uz vāka sākt ar kaut gan slēpta , bet rupja vārda lietošanu, kas gan nav uzrakstīts, bet liekot daudzpunktes, nepārprotami asociējas ar rupju vārdu un rupju teicienu.
Izdevējs varēja sevi parādīt augstākā līmenī un nenolaisties līdz zemajam līmenim.

Atbildēt

Vēl viens NA losis

07.09.2016. 12:23

http://www.pietiek.com/raksti/ogres_deputats_uz_dienvidameriku_braucu_nopietna_komandejuma_-_treneties

Atbildēt

jūlis

07.09.2016. 10:15

»

mrazjvmeške

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver


Okupantu izbijušie ideologi un čekistu,viņu aģentu vadoņi ieņem valstī visus strateģiskos amatus,bet viņu saraksti droši vien nav noslepenoti.Par šo pasaules kuriozu uztraucas tikai LRTT,ārzemēs dzīvojošais Grantiņš.Latviešu loši tikmēr cenšas piešķirt okupantu organizetai akcijai piešķirt tautas kustības laurus un okupantu diplometajiem izpalīgiem tautas varoņu auru.

Atbildēt

Ēdelweiss

07.09.2016. 08:57

»

100‱

Bydło


Tie jau nav cilvēki, bet gan tikai cilvēkveidīgo pasugas ar tās zooloģisko klasifikā iju " latvieši " kustoņi... ar savām patiesi īstenajām patiesajām latviskajām ipašibām=iedzimto noziedzības sindromu...

Atbildēt

Ēdelweiss

07.09.2016. 08:53

Nekā būtiski jauna jau nav, jo, jebkuram cilvēkam, izņemot sarkanbaltsarkanos nacistiskos debiloīdiskos verdzīgos sulaiņus no cilvēkveidīgo pasugas ar tās zooloģisko klasifikāciju " latvieši " , sen jau bija saprotams tas, ka 1990.gadā , pēc Gorbačova vienošanās ar ASV, tika radīts 1. Lat ijas politmafijas klans Tautas Fronte, kuru vadīja VDK čekisti un komunisti ar komSUČONOKU Ivanu, kuri izveidoja otru politmafijas klanu LNNK un tad vēl TB demokrātijas spēlēm. Bet mafijas klani ir un paliek mafijas klani = organizētā noziedzība ar ietekmi valdībā un valsts pārvaldes struktūrās. Lai leģitimētu savu noziedzīgo darbību to balsta uz īpaši, pēc pasūtijuma izstrādātajiem " likumiem" , to izpildi tieslietu sistēmā, prokuratūrā, policijā... Protams mafijas klanu darbiba nav realizējam bez korupcijas... Un, ar visu to nodarbojās, to kordinē Latvijā valdošo politmafijas klanu kloāka Saeima.... Lai paliktu kriminali nesoditi par saviem noziegumiem un genocīdu, valsts ekonomiskās suverenitātes iznīcināšu, šie mafijas kla i visus savus noziegumus traktē kā POLITIKU, šo ideju pārņemot no pasaules .ielākā afērista un noziedznieka-civiliedzzīvotāju slepkavas Ļēņina... Visa shēma ir ļoti primitīva.. Galvenais laikus atbruņot tautu un nostādīt to tādā stāvoklī, lai pietiktu tikai maizei un ūdenim...arī Ļēņina princips...

Atbildēt

VDK kadru kalves Fronte

07.09.2016. 04:20

Latviešu jurists un politiķis dzimis 1963. gada 17. jūlijā un mācījies Rīgas 24. vidusskolā.[2] Pēc pamatizglītības iegūšanas iestājies Rīgas industriālajā politehnikumā, ko pabeidzis 1982. gadā kā štanču un presformu izgatavošanas tehnologs.[3] Divus gadus dienējis padomju armijā.[2]. Latviešu jurists un politiķis darba gaitas uzsāka rūpnīcas VEF instrumentu fabrikā, kur nostrādājis sešus gadus.[2] Strādādams VEF, iesaistījies Latvijas Tautas frontē.

Atbildēt

Edge

06.09.2016. 22:51

»

mrazjvmeške

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver


Notiekošais ar/ap maisiem atsauc atmiņā A.Upīša stāstu "Ziņģe Ješkas uzvara". Ko te slēpt, ja 4.maijā vairākums Latvijas iedzīvotāju neko īpašu nesvin?
Bez maisiem tāpat skaidra bilde, ka "karalis ir kails":
R.Valters:"....1990. gada 4. maijā, kad Augstākā Padome balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, par to nobalsoja 138 deputāti, no kuriem 36 oficiāli bija čekas aģenti.
E.Veidemane:"– Vai tu zini, kuri tie ir?"
R.Valters:"– To gribēja atklāt Edmunds Johansons, bijušais VDK priekšsēdētājs. Deputāti viņu uzaicināja uz sēdi, lai viņš nosauktu šos čekas aģentus. Tomēr deputāti izšķīrās, ka nevajag viņus nosaukt."
Raits Valters: "Tādi mēs bijām – uzasināti"
(NRA, 13.11.2015.)

Atbildēt

Tas ir pizģec kādi cilvēki LV kļūst par ministreim !

06.09.2016. 22:32

Rasnačs ir ne tikai losis , bet arī garīgs kroplis.

Atbildēt

pamela

06.09.2016. 22:17

Par ko te kāds uztraucas,jo viss par rabarberu Džo ir taisnība!KAD TIKS NODARĪTS PĀRI HŪTEI,TAD ARĪ nomainīs tieslietās marionetes.Kapēc Dzintariņš uztraucas par savu reputāciju,jo labi,ka vēl tā,jo par visiem politikāņiem pa laikam tiek uzliets vircas spainis.Un pēc vecām šnitēm VDK tieši ar tādiem "nacionāļiem"arī tusēja.Tik nepiemērotu TM ministru būtu otru grūti samaklēt.Vispār valdība velns zina no kādiem palīgskolniekiem sastāv,ieskaitot premjeru.Pat Straujuma bija šustrāka,Matīsu patrieca.

Atbildēt

tādi esam?

06.09.2016. 22:04

KAS visu šo kampaņu pret Raberberu Džo apmaksā?
Izskatās, ka administrators S., jo Losī nav neviena slikta vārda par maksātnespējniekiem.

Atbildēt

Marija

06.09.2016. 21:59

"...padomju specdienestu darbiniekiem pusgada laikā pēc īpaša paziņojuma publicēšanas avīzē Latvijas Vēstnesis tiktu dotu iespēja brīvprātīgi atzīties sadarbībā ar VDK"- teiktais ir aplamība. Pirmkārt, kas tie tādi "specdienesta darbinieki"? Tādi neeksistē. darbinieku saraksts ir visur zināms un tas nav slepens. Lielu daļu var uzzināt pat no VDK telefonu grāmatas. Kad beidzot tiks pateikts pareizi, jo ir:
1) VDK štata darbinieki;
2) Aktīvās rezerves virsnieki, kuri beiguši VDK skolas, viņiem piešķirta pakāpe un slepeni nosūtīti un iefiltrēti darbam svarīgākajās iestādēs, viņiem piešķīra pakāpes, izdienas pensijas un algu.Iestādē saņemto algu atdeva VDK;
3) aģenti, kuri savervēti no civiliedzīvotājiem ar piespiedu variantiem vai tie, kuri paši stučīja un tika noformēti kā aģenti, slepeni sniedza ziņas VDK, retos gadījumos viņi saņēma naudu kā prēmiju par labu ziņu;
4) maksas aģenti, kurus ievietoja pie arestētajiem vai sūtīja komandējumos kā "maršruta aģenti";5) bija rezidenti, ka pieņēma ziņojumus no aģentiem un nodeva VDK štata darbiniekam; 6) konspiratīvo dzīvokļu turētāji, vieta, kur tikās ar aģentiem rezidenti vai pats operatīvais; 7) uzticamības personas, kuri sadarbojās labprātīgi, bet pateica, ka nekādus parakstus nedos par sadarbību. Un te nav ko maisīt gaisu un maldināt. TB/LNNK bija tā partija, kurā pēc idejas bija jābūt visvairāk VDK aģentu vai aktīvās rezerves virsnieku, kuri arī visvairāk klaigāja par VDK kā iebnaidniekiem un jauca gaisu.Vai tad tagad vairs nav tajā bijušo VDK aģentu, kuri kliedz un liedz atmaskot.Un Vaira - vai tad nebija ziņu, ka Vaira vai vīrs, vai abi bija čekas slepenie, kad Vaira varēja atbraukt uz Latviju un izbraukt pat no Rīgas, ko nevarēja citi atbraukušie latvieši?
Vai tad Godmanis nebija tas, kurš izvirzīja ideju saglabāt slepenībā VDK aģentus 75 gadus? Par Godmaņa manipulācijā pie VDK likvidācijas, man liekas, bija publikācijas arī, ka viņš nekaunīgi iejaucās komisijas darbā un patvarīgi deva atļauju izvest 5 datorus. Kā tas raksts saucās un kurš par to rakstīja, neatceros, bet to var viegli atrast. Es pati lasīju to rakstu.

Atbildēt

mrazjvmeške

06.09.2016. 21:23

Čekas maisi neatvērti, lai "netraumētu" Latvijas sabiedrības "ziedu". Viens tāds tikko raidījumā 1:1 skaidroja, kāpēc čekas maisi nav jāatver.

Atbildēt

Arnis

06.09.2016. 18:45

Kas ar Tevi noticis,vecuma trakums.

Atbildēt

Juhanss

06.09.2016. 17:23

Losis ir Lembja stipendiāts kopš 90-to gadu vidus!!Lūk tā-svētā govs!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.09.2016. 16:02

Viss tas precīzi atbilst Grostiņa skaidrojumam, kas patiesībā ir šis kangaru grupējums
https://www.youtube.com/watch?v=zPfE7QGP9Qs

Atbildēt

caca

06.09.2016. 16:02

Skaidrs, ka pats ir stukačs!

Atbildēt

Māris

06.09.2016. 15:52

Rasnačs ir tik tiešām losis un par to nav melots.

Atbildēt

Labāk

06.09.2016. 15:38

Lai izsakās Jarinovska!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...