Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) lēmums par piekrišanu izteikt Olainfarm akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu ir prettiesisks, ņemot vērā, ka tā pamatā ir tirgus dalībnieka iecere, kas daļēji balstās uz akciju balsstiesībām, kas pieder akcijām, kas jau tika pārdotas Black Duck InvestBlack Duck Invest tuvākajā laikā apstrīdēs FKTK lēmumu.

FKTK ir pieņēmusi lēmumu, nenoskaidrojot, kas ir tiesīgs rīkoties ar daļu Olainfarm akciju, kas tiek izmantotas, lai virzītu uz priekšu akciju atpirkšanas obligātu piedāvājumu. Black Duck Invest atgādina, ka Prāgā, Čehijā pēc Black Duck Invest iniciatīvas ir uzsākta tiesvedība par 42,56% Olainfarm akciju iegādes darījuma izpildi.

Līdztekus FKTK lēmums var piešķirt šķietamu leģitimitāti cilvēku grupas darbībām, kas līdz šim ir slēpti kontrolējusi būtisku daļu Olainfarm akciju, atstājot bez sekām iespējami prettiesisku būtiskas līdzdalības iegūšanu uzņēmumā vēl pirms šī gada jūnijā notikušajām Olainfarm akcionāru sapulcēm.

FKTK lēmuma rezultātā tiek izveidota situācija, kurā Black Duck Invest iegādātās akcijas, kas ir aktīvas tiesvedības objekts, var tikt pārdotas obligātā atpirkuma ietvaros. Attiecīgi šāds FKTK lēmums var nodarīt kaitējumu Black Duck Invest tiesiskajām interesēm.

* Black Duck Invest valdes loceklis

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...