Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Džeza festivāla Rīgas Ritmi direktore Diāna Briežkalne uzņemas vainu par mašīnas ar festivāla simboliku novietošanu ģimenēm ar bērniem paredzētā stāvvietā, turklāt vēl aizņemot divas vietas. Viņa nožēlo, ka festivāla steigā pavirši iestūrējusi spēkratu veikala durvīm tuvākajā brīvajā vietā, un atzīst, ka „katram jau reiz jāsaņem pēriens par saviem nedarbiem”.

Par Rīgas Ritmu automašīnu, kas lielveikala stāvvietā bija novietota uzreiz divās ģimenēm paredzētās stāvvietās, Pietiek ziņoja vērīgie lasītāji, ironiski norādot, ka „laikam Rīgas Ritmiem ir tik liela ģimene, ka jāaizņem divas ģimenes stāvvietas, un tik lieli bērni, ka salonā pat nav saskatāmi bērnu sēdeklīši".

Festivāla direktore Pietiek uzreiz atzina, ka noteikti pie vainas ir viņa pati, jo ar šo mašīnu braucot tikai viņa. Spriežot pēc datuma uz fotogrāfijas, auto fiksēts 19.jūnijā. „Man tas ir diezgan karsts laiks. Es pati gādāju visus produktus, skrienu no viena pasākuma uz otru, rūpējos par mūziķiem, tas ir ļoti saspringts laiks,” savu paviršību skaidroja Briežkalne, atvainojoties visiem, kam viņas automašīna sagādājusi neērtības.

Tā kā festivāla karstumā viņai dienas ir sajukušas, Briežkalne precīzi neatcerējās, kad tas būtu varējis notikt, bet pieļāva iespēju, ka bijusi kopā ar mazbērniem. „Kastes ar produktiem jānes, tādēļ arī meklēju, kur tuvāk, un droši vien biju ar saviem ķipariem, tāpēc jau iebraucu šajā vietā,” taisnojās Briežkalne, piebilstot, ka festivāla karstākajā laikā varētu būt arī vēl kādus pārkāpumus pieļāvusi.

„Es nožēloju, ka tā izdarīju. Ja tie cilvēki atnāktu uz koncertiem, viņi man piedotu. Bet, ja es tā nedarītu, cik tūkstoši paliktu bez labiem koncertiem un skaistās mākslas?” retoriski taujāja festivāla direktore, piebilstot, ka nekādi nevar sevi attaisnot un soloties vairs tā nekad nedarīt. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...