Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzņēmuma Jazz Communications valdes loceklis un līdzīpašnieks (40% kapitāldaļu) Juris Pētersons, kurš medijos biežāk pieminēts kā Andra Šķēles znots, ir nolēmis klusēt par viņa uzņēmuma plānoto "valsts slaukšanas kampaņu" - Pietiek jau vairākkārt aprakstīto piena un piena produktu popularizēšanas kampaņu, kuras sākotnējā variantā Latvijas Reklāmas asociācija saskatīja par 30-40% mākslīgi paaugstinātas cenas un kura Latvijas nodokļu maksātājiem izmaksās vairāk nekā 260 tūkstošus eiro. Publicējam to, ko piena produktu slavinātājs ir gatavs atklāt par ieplānoto krāpniecisko shēmu.

- Kā aģentūra Jazz Communications uzzināja par Latvijas Piensaimnieku savienības organizēto iepirkumu par sabiedrības informēšanas un tirgus veicināšanas kampaņu un kā izvēlējās piedalīties?

- Es nekomentēšu šo iepirkumu, ņemot vērā, ka jūs jau aktīvi par to rakstāt. Man nav nekādu vēlmju atklāt jums papildu informāciju,

- Kāpēc?

- Kādēļ lai man būtu...?

- Lai noskaidrotu, kā viss ir noticis.

- Jums jau atbildēja uz jautājumiem organizācija, kas organizē konkursu. Es nevaru komentēt to, ko ir teikuši paši organizatori.

- Es nelūdzu komentēt to, ko teikuši organizatori, bet gan vēlējos uzzināt, kā jūs uzzinājāt par šo iepirkumu un kā izlēmāt piedalīties.

- Man šķiet, ka es jums jau atbildēju.

- Mēs tomēr gribētu viest lielāku skaidrību par šo iepirkumu.

- Es saprotu, ka jūs gribētu vairāk, bet man nav papildu komentāru.

- Kādēļ?

- Es nevēlos komentēt.

- Un kādēļ jūs nevēlaties komentēt?

- Es nevēlos, un viss. Es neplānoju komentēt par šo iepirkumu, ņemot vērā, ka jūs jau par to rakstāt.

- Tieši tādēļ būtu svarīgi uzzināt patiesību.

- Man šķiet, ka es jums jau atbildēju.

- Es tikai neizprotu to iemeslu, kādēļ jūs nevēlaties atbildēt uz jautājumiem.

- Es laikam neprecīzi izsakos. Es tiešām nevēlos ar jums papļāpāt par tēmu, ņemot vērā, ka jūs par to jau rakstāt un manā izpratnē rakstāt tendenciozi. Tādēļ man nav vēlēšanās ar jums šos jautājumus apspriest.

- Un kas mūsu rakstītajā ir tendenciozs?

- Es man šķiet jums jau trešo reizi atbildu.

- Es tomēr vēlētos noskaidrot, kas pēc jūsu domām tur ir tendenciozs?

- Es varu jums ceturto reizi atbildēt...

Rīt Pietiek informēs par to, kā pēc tam, kad Latvijas Reklāmas asociācija brīdināja Lauku atbalsta dienestu par "valsts slaukšanas un cirpšanas kampaņās" iekļautajām par vairāk nekā trešdaļu paaugstinātajām cenām, tie paši piedāvājumu iesniedzēji un organizatori šo mākslīgo sadārdzinājumu faktiski nekavējoties atzina.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...