Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Robis

16.11.2015. 21:09

»

Forši iekārtojies

Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi...


Tiesnesis Stukāns ir ne tikai netradicionāls, bet pats bijušais policists, kurš uzskata, ka policijai vienmēr taisnība un citādāk nemaz nevar būt, lai valstī justos droši. Tas būtu, tiesa nedrīkst lemt pretēji tam, ko saka policija vai kāds drošībnieks. Nevis tiesnesis, bet policistu piesedzējs!

Atbildēt

vadama demokratija

12.11.2015. 13:22

Bijusais prokurors un sobrid advokats Saulvedis Varpins ir laikam vienigais cilveks, kurs publiskas intervijas ir pateicis, kad tiesnesi Latvija ir faktiski noziedzigs grupejums. " Cilveks Latvijas Valstij nav vertiba" nra.lv 07.05.2012. "Latvijas tiesu sistema degradejas" ddd.lv avize 16.12.2013.

Atbildēt

Russkij pasaule

12.11.2015. 12:48

Latvijas cietumos visos mazgasanas notiek vienu reizi nedela, tas ir neretak ka 7 dienaas. Pareja laika siltais udens nav pieejams vispar. Tas ir ierakstits likuma un nostiprinats ar likumu. Krievu tankisti 2 pasaules kara laika mazgajas vispar nebiezak ka vienu reizi menesi. Tada nu ir ta Krievu Pasaule, laimes zeme- Latvija apsesta ar krieviem un pilniga krievu tautas jugaa. 1 000 000 krievu okupantu ir iemitinajusies Latvija un vini nav radusi biezak mazgaties ka reizi nedela, tada ir tradicionali " iskonna" krievu tautas kultura vesturiski iedzimta un te kaut kads Putnins ar vel paris Baltu tautas baleliniem grib mazgaties katru dienu, neies tak del paris Cilveku vajadzibas jaunu Likumu taisit, grozot Krievu Pasaules kulturvesturisko vidi.

Atbildēt

hmmm

12.11.2015. 12:46

»

ezis

Neatradu sūdzību par to, ka nav izsniegts Playstation un torpèdas pulēšanai nav iedalītas atsevišķa telpa. Citādi viss po ponjatijam


starp citu, kaadu laiku atpakalj Liepaajas cietumaa bija streiks, jo zekiem aizliedza jaunaakos PS. ar tiem var tikt internaatos, ko zeki arii ciitiigi izmantoja. bet, pat Daugavpilii, Baltajaa gulbii, izolatoros ir starpsiena, kas aizsedz skatu uz labieriicibu stuuriiti. un kresliem saruupeetas atzveltniites, lai zeki eertaak varetu savas suudzibas strochiit..

Atbildēt

Wep

12.11.2015. 11:47

Sistemātiska cilvēku tiesību pārkāpšana ir šīs valsts vizītkarte. Ne tikai cietumos. Paši izdomā kaut kādus noteikumus, bet pildīt tos vajag tikai iedzīvotājiem.

Atbildēt

ak šausmas

12.11.2015. 10:12

Vienu nakti krānā nebija ūdens!! ĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... ŠAUSMAS!! .. TAS IR GENOCĪDS!! .. NECILVĒCĪGA SPĪDZINĀŠANA!!

Atbildēt

herjfksdlc

12.11.2015. 00:34

»

R

Peredeļska epizodē liecinieki visi kā viens saucot citu konkrētu personu kā slepkavu , bet nevēlas sadzirdēt ne policija , ne tiesa, ne prokuratūra. Par policija slomu baumo, ka nauda no kontiem pazudusi ar policijas palīdzībupēc visiem dramatiskajiem notikumiem. Summas milzīgas, tā ka Putniņam būs ...


Tieši tā-naudas maksātas tik milzīgas gan policijai, gan tiesām, gan vienkārši nozagtas ar policijas darbinieku palīdzību, ka Putniņu nedrīkst laist ārā.

Un pierādījumiem šeit nav nekāda sakara ar spriedumiem-praktiski lielākā daļa pierādījumu tieši parāda, ka Putniņš nevarētu būt vainīgais. Kaut vai ekspertīzes slēdziens, ka Vaškeviča spridzinātājs pilnīgi neatbilst pēc auguma apsūdzētajam. Bet tiesai tādi sīkumi neinteresē. Ja Putniņu laistu ārā, tad viņam tāda pati bite, kā lietas prokuroram Stepanovam iekostu. Savādāk būtu šmucu visai lieliem vīriem.

Atbildēt

R

12.11.2015. 00:19

»

Forši iekārtojies

Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi...


Peredeļska epizodē liecinieki visi kā viens saucot citu konkrētu personu kā slepkavu , bet nevēlas sadzirdēt ne policija , ne tiesa, ne prokuratūra. Par policija slomu baumo, ka nauda no kontiem pazudusi ar policijas palīdzībupēc visiem dramatiskajiem notikumiem. Summas milzīgas, tā ka Putniņam būs vien jāsēž, citādi pasiem ,,mekletājiem'' būs jāatbild, bet tas jau netiks pieļauts šajā mafijas valstelē.

Atbildēt

!

11.11.2015. 23:45

»

Fakts

Latvijas PSR


vaskevics ir godmana biznesa partneris.traucekli var saput cietuma ,kamer sports upgreidu Austrija veic !

Atbildēt

yyy

11.11.2015. 23:14

»

miks

Paradoks: portāls publicē kā slepkavas, tā upura žēlabas. Tiesa, katru savā statusā, jo Vaškeviča žēlabas arī ir kā "upurim" kurš "spiests" tupēt Austrijā. Runā, publikācijas notiekot par naudu.Vismaz Vilkastes atklāsmes, ka jāmaksā par Vaškeviča "slavināšanas " rakstiem portālos savā laikā bija pieejamas...


Tieši tā-viņu neiebāza cietumsargi. Viņu iebāza sistēma un cietumsargi ir šīs sistēmas zobratiņi. Un tur bez atbilstoša pamatojuma. Bet sistēmai jau viss ir atļauts, nekādi likumi nav jāievēro. Par ko liecināja kasācijas spriedums. Bet nu arī tiem tas farss beigsies, vēl viena instance LV un Eiropas tiesa pateiks ka ar tādiem pierādījumiem nevienu notiesāt nedrīkst (tieši to ko pateica kasācijas instance pirms gada). Putniņa vietā varēji būt tu :D

Atbildēt

ezis

11.11.2015. 23:08

Neatradu sūdzību par to, ka nav izsniegts Playstation un torpèdas pulēšanai nav iedalītas atsevišķa telpa. Citādi viss po ponjatijam!

Atbildēt

miks

11.11.2015. 19:26

Paradoks: portāls publicē kā slepkavas, tā upura žēlabas. Tiesa, katru savā statusā, jo Vaškeviča žēlabas arī ir kā "upurim" kurš "spiests" tupēt Austrijā. Runā, publikācijas notiekot par naudu.Vismaz Vilkastes atklāsmes, ka jāmaksā par Vaškeviča "slavināšanas " rakstiem portālos savā laikā bija pieejamas.Te noteikti kas līdzīgs, jo Putniņam kāds lieks eiriks "ārpusē" vēl pieturas. Pagaidām.
Tomēr īstenībā drusku smieklīgi, kā Putniņš "karo"" ar cietumsargiem. Ne jau viņi ir tie kas viņu tur iebāza vai sava prieka pēc tur. Tas pats attiecas uz kamerām, jo tās ne jau cietumsargi būvēja, vai ūdens piegādi, kas atkarīga no pilsētas komunālajiem doienestiem.
Tomēr mazās "uzvariņas" standarta atbilžu veidā noteikti ļauj Putniņam vakaros vieglāk iemigt un kaut nedaudz mierināt dvēseli ilgajos sēdēšanas gados. Gan jau būs vēl citas atbildes, jo jāsēž laikam visu mūžu. Nav joka lieta.

Atbildēt

Apgrieztā proporcija

11.11.2015. 17:32

Slepkavas uz brīvām kājām, pedofīli piespiedu darbos, bet bērnu velo treniņa daudzo pārkāpumu izraisītās avārijas dēļ ieliek cietumā poļu šoferīti, kurš, izbraucis gadiem visu Eiropu, nevarēja paredzēt bardaku uz mūsu ceļiem.

Atbildēt

gunča

11.11.2015. 17:25

Tiešām, cietumos!!! pārkāpj ieslodzīto tiesības??? Bet ikdienā - ko dara tiesas, prokurori un citi t.s tiesību sargi??? Manuprāt tas ir izsmiekls, nevis tiesas. Un cik sabendētu dzīvju, nobeigtu biznesu, pašnāvību u.c ir uz šo "cilvēktiesību sargu "sirdsapziņām???
Bet ko nu - near jau runāt par to, kas ir pazaudēts neatgriezeniski, jeb iemainīts pret naudu - šī pati sirdsapziņa...

Atbildēt

NB

11.11.2015. 16:51

Es saprotu, ka visas šīs cietuma štelles ir atrunātas kaut kādos likumos vai normatīvajos aktos. Tāpat kā kriminālkodekss. Tātad, ja paša valsts regulāri un sistemātiski neievēro paša savus izdotos noteikumus, tad kāpēv pilsoņiem tie būtu jāievēro?

Atbildēt

Forši iekārtojies

11.11.2015. 14:54

»

dadzis

No masu saziņas līdzekļiem izriet ka Putniņš uz vainas izslēdzošiem pierādījumiem -alibi nenorāda, bet apelācijā un kasācijā izklāsta versiju par citu iespējamo vaininieku...


Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi.

Vaškevičs no sākuma vainoja Štālbergu, tad Putniņu (jo to uz laiku tika iestāstījuši draugi no ONAP, un tieši Ruslans Dervans, tas pats kurš tika pieķerts no Ināras Vilkastes ņemot kukuli Toyota RAV4 izskatā , kurš arī sākotnēji paņēma no Ernesta Jansona naudu), pēc tam atkal Štālbergu-jo ar Putniņa aizturēšanu draudi nebeidzās un drošībnieki savu darbu gandrīz padarīja līdz galam (vismaz ja neuzspridzināja, tad no amata Vaškeviču dabūja nost un līdz tiesai noveda). Viss ir vienkārši un slēpjas gaļas biznesa pārdalē, kur ne pēdējo vijoli spēlēja arī Aigars Kalvītis un tajā laikā arī čečeni.

Pirmajā instancē Putniņu un Ko tiesāja Juris Stukāns, kuram lika noprast-ka spriedumam ir jābūt tādam kā jābut. Bija pat izteikti draudi nogalināt, ja spriedums būs citāds un publiskot ziņas par Stukāna noslieci uz puisīšiem.

Otrajā instancē pieslēdzās Līvija Lūse ar mantojumā atstātajiem līdzekļiem un Donāns ar Kušķi kaut ko sabīdīja. Jāsaka, ka Līvija Lūse bija pārliecināta, ka Aigaru pasūtīja Putniņš. Kasācijas instanci acīmredzot nevarēja ietekmēt, tāpēc tā būtībā pateica-ar tādiem pierādījumiem notiesāt Putniņu nevar-sadabūjiet ko citu. Bet neviens neko nemeklēja citu un pat neskatoties uz to, ka liecinieki masveidā atteicās no liecībām apgalvojot ka viņus piespieduši/pierunājuši tās sniegt atstāja nu jau kasācijas atcelto lēmumu spēkā.

Par Peredeļska slepkavību vispār nav nekādu pierādījumu, pat visi aculiecinieki neatpazīst slepkavas un arī Peredeļska māte un sieva vienā balsī apgalvo ka pirms nāves viņš konkrēti minēja pavisam citu cilvēku-Viktoru Gornaku.

Sausajā atlikumā no liecībām pret Putniņu Guntaram Stūrim bija tikai Ernesta Jansona liecības, kuram it kā Putniņš to visu ir pastāstījis. Commom :D

Atbildēt

dadzis

11.11.2015. 14:27

»

Plutons

Kad tu un tev līdzīgie beidzot sapratīs, ka cietumā nav jāveido jaunus noziedzniekus, kuri, iznākot no cietuma, ir nikni uz visu pasauli? Cietumnieki ir jāgatavo iznākšanai civilizētā pasaulē...


No masu saziņas līdzekļiem izriet ka Putniņš uz vainas izslēdzošiem pierādījumiem -alibi nenorāda, bet apelācijā un kasācijā izklāsta versiju par citu iespējamo vaininieku.

Lai tiesa izdarītu secinājumus ir jāsniedz pierādījumi, jo E.Gulbis uz kuru mēğina balstīties jau iztiesāšanas gaitā noliecināja, ka ir apmelojis Vilkastei tā neērto Štālbergu.
Tiesā jau nodibināja kādā veidā ONAP atsevišķas amatpetsonad viltojot.operatīvo informāciju pievilka Gulbi nozieguma vietai, ar ko biedēja Gulbi lai iegūtu Putniņam tik svsrīgas šķietamās liecības, kā tika patvaļīgi izmainīti poligrāfa jautājumi un atbildes un kā odoroloğiskā eksperīzē notiek neizskaidrojamas pārvērtības. Kā tika melots izmeklēšanas tiesnešiem lai iegūtu plašas procesuālas tiesības.

Tādēļ jau visi Vilkastes un Vaškeviča centieni savu izdomu pasniegt kā vienīgo patieso notikuma versiju neizdodas, jo iespējams tieši abi ir mantkārīgu tieksmju motivēti

Tiešās saknes meklējamas gaļas uzņēmēju konfliktos ar Vaškeviču, tad arī izgaismosies Putniņa alibi.

Pārējais viss ir bla bla bla.
Vaškevičs nevar nezināt, kas līdz viņa sievas konfliktam ar uzņēmēju Štālbergu, līdz tam izteica viņam draudus, viņš nevar nezināt priekš kura viņš demontrēja visus pret sevi paša inscinējumus.
Nopietni cilvēki netērēs laiku visām tām ap viņu notikušām blēņām, kuras it in neviena nav novesta līdz galam.....

Atbildēt

Z

11.11.2015. 14:09

»

hmmm

jaa, nu.. striidiigi...


A ko viņam citu darīt, ja tiesas spriedumus nedod un pa trīs reizēm atliek. Kad iedos spriedumu, visu enerģiju noteikti vērsīs uz to. Kaut arī kura tiesa tur iedziļināsies(izņemot Eiropas tiesu)

Atbildēt

hmmm

11.11.2015. 12:08

jaa, nu.. striidiigi.
vienu reizi nto gadu laikaa [kopsh seezh sizo/zonaa] uudens nebija no 21 vakaraa liidz 06 riitaa. skarbi, bet - taadas avaarijas gadaas arii parastiem pilsonjiem, kas par sho pakalpojumu maksaa [atskjiriibaa no zeka].
nebija dabiskais apgaismojums pienaaciigaa apjomaa? nu, te luksmetrs prasiitos.. :D
gultas velju neizmazgaaja? jaa, skarbi, 4 dienas bija jaagaida.
izskataas, ka chalim totaala garlaiciiba. strochii papiirus.

Atbildēt

Fakts

11.11.2015. 10:49

Latvijas PSR

Atbildēt

OTMZKA

11.11.2015. 10:20

tādas mazo bērnu otmazkas: salūzis, nedarbojās utt.

Atbildēt

Plutons

11.11.2015. 09:42

»

ezis

kur tad ir tās pārkāptās tiesības? visu izlasiju divas reizes, neko neieraudzīju. pirmie divi vispār kaut kāds mīkstais fufelis. uz dušu izveda un noūkotās pļūtenes nomazgāja mazliet vēlāk nekā paredzēts! a ko, putniņš jau bij ieziepējis dirsu tieši tai dienā un nu gaidīja dušas priekus, bet sekoja ...


Kad tu un tev līdzīgie beidzot sapratīs, ka cietumā nav jāveido jaunus noziedzniekus, kuri, iznākot no cietuma, ir nikni uz visu pasauli? Cietumnieki ir jāgatavo iznākšanai civilizētā pasaulē!
Turklāt šis cilvēks vēl sēž pirmstiesas apcietinājumā, tātad pastāv iespēja, ka tiesa viņu atzīs par nevainīgu! Tev pašam nebūtu nekas pretī pašam pusgadu pasēdēt pirmstiesas apcietinājumā šādā cietumā un tad tikt atbrīvotam, jo tiesa beidzot uzskatīja tavu alibi par patiesu?

Atbildēt

ezis

11.11.2015. 08:13

kur tad ir tās pārkāptās tiesības? visu izlasiju divas reizes, neko neieraudzīju. pirmie divi vispār kaut kāds mīkstais fufelis. uz dušu izveda un noūkotās pļūtenes nomazgāja mazliet vēlāk nekā paredzēts! a ko, putniņš jau bij ieziepējis dirsu tieši tai dienā un nu gaidīja dušas priekus, bet sekoja vilšanās un ar saziepētu dirsu nācās līdz nākamai dienai gaidīt? nu jā, ziepes laikam kož dirsā, tad nu tiesības protams pārkāptas. par to nepietiekamo apgaismojumu, ko lai saka, saulīte caur lodziņu ar restēm, protams, vienmēr šķitīs nepietiekama, bet ko darīt, cietums ir cietums. bet par privātumu uz poda sēžot, nu, ja es būtu cietuma apsargs, kā lai es zinu ko viņš tur dara , ja viņu nevar redzēt. varbūt tik dirš, a varbūt bēgšanas plānu jau uzzīmēja un tagad sev to dirsā bāž. tāpēcc jau tas ir cietums, lai apsargātu un neļautu aizbēgt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...