Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Robis

16.11.2015. 21:09

»

Forši iekārtojies

Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi...


Tiesnesis Stukāns ir ne tikai netradicionāls, bet pats bijušais policists, kurš uzskata, ka policijai vienmēr taisnība un citādāk nemaz nevar būt, lai valstī justos droši. Tas būtu, tiesa nedrīkst lemt pretēji tam, ko saka policija vai kāds drošībnieks. Nevis tiesnesis, bet policistu piesedzējs!

Atbildēt

vadama demokratija

12.11.2015. 13:22

Bijusais prokurors un sobrid advokats Saulvedis Varpins ir laikam vienigais cilveks, kurs publiskas intervijas ir pateicis, kad tiesnesi Latvija ir faktiski noziedzigs grupejums. " Cilveks Latvijas Valstij nav vertiba" nra.lv 07.05.2012. "Latvijas tiesu sistema degradejas" ddd.lv avize 16.12.2013.

Atbildēt

Russkij pasaule

12.11.2015. 12:48

Latvijas cietumos visos mazgasanas notiek vienu reizi nedela, tas ir neretak ka 7 dienaas. Pareja laika siltais udens nav pieejams vispar. Tas ir ierakstits likuma un nostiprinats ar likumu. Krievu tankisti 2 pasaules kara laika mazgajas vispar nebiezak ka vienu reizi menesi. Tada nu ir ta Krievu Pasaule, laimes zeme- Latvija apsesta ar krieviem un pilniga krievu tautas jugaa. 1 000 000 krievu okupantu ir iemitinajusies Latvija un vini nav radusi biezak mazgaties ka reizi nedela, tada ir tradicionali " iskonna" krievu tautas kultura vesturiski iedzimta un te kaut kads Putnins ar vel paris Baltu tautas baleliniem grib mazgaties katru dienu, neies tak del paris Cilveku vajadzibas jaunu Likumu taisit, grozot Krievu Pasaules kulturvesturisko vidi.

Atbildēt

hmmm

12.11.2015. 12:46

»

ezis

Neatradu sūdzību par to, ka nav izsniegts Playstation un torpèdas pulēšanai nav iedalītas atsevišķa telpa. Citādi viss po ponjatijam


starp citu, kaadu laiku atpakalj Liepaajas cietumaa bija streiks, jo zekiem aizliedza jaunaakos PS. ar tiem var tikt internaatos, ko zeki arii ciitiigi izmantoja. bet, pat Daugavpilii, Baltajaa gulbii, izolatoros ir starpsiena, kas aizsedz skatu uz labieriicibu stuuriiti. un kresliem saruupeetas atzveltniites, lai zeki eertaak varetu savas suudzibas strochiit..

Atbildēt

Wep

12.11.2015. 11:47

Sistemātiska cilvēku tiesību pārkāpšana ir šīs valsts vizītkarte. Ne tikai cietumos. Paši izdomā kaut kādus noteikumus, bet pildīt tos vajag tikai iedzīvotājiem.

Atbildēt

ak šausmas

12.11.2015. 10:12

Vienu nakti krānā nebija ūdens!! ĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... ŠAUSMAS!! .. TAS IR GENOCĪDS!! .. NECILVĒCĪGA SPĪDZINĀŠANA!!

Atbildēt

herjfksdlc

12.11.2015. 00:34

»

R

Peredeļska epizodē liecinieki visi kā viens saucot citu konkrētu personu kā slepkavu , bet nevēlas sadzirdēt ne policija , ne tiesa, ne prokuratūra. Par policija slomu baumo, ka nauda no kontiem pazudusi ar policijas palīdzībupēc visiem dramatiskajiem notikumiem. Summas milzīgas, tā ka Putniņam būs ...


Tieši tā-naudas maksātas tik milzīgas gan policijai, gan tiesām, gan vienkārši nozagtas ar policijas darbinieku palīdzību, ka Putniņu nedrīkst laist ārā.

Un pierādījumiem šeit nav nekāda sakara ar spriedumiem-praktiski lielākā daļa pierādījumu tieši parāda, ka Putniņš nevarētu būt vainīgais. Kaut vai ekspertīzes slēdziens, ka Vaškeviča spridzinātājs pilnīgi neatbilst pēc auguma apsūdzētajam. Bet tiesai tādi sīkumi neinteresē. Ja Putniņu laistu ārā, tad viņam tāda pati bite, kā lietas prokuroram Stepanovam iekostu. Savādāk būtu šmucu visai lieliem vīriem.

Atbildēt

R

12.11.2015. 00:19

»

Forši iekārtojies

Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi...


Peredeļska epizodē liecinieki visi kā viens saucot citu konkrētu personu kā slepkavu , bet nevēlas sadzirdēt ne policija , ne tiesa, ne prokuratūra. Par policija slomu baumo, ka nauda no kontiem pazudusi ar policijas palīdzībupēc visiem dramatiskajiem notikumiem. Summas milzīgas, tā ka Putniņam būs vien jāsēž, citādi pasiem ,,mekletājiem'' būs jāatbild, bet tas jau netiks pieļauts šajā mafijas valstelē.

Atbildēt

!

11.11.2015. 23:45

»

Fakts

Latvijas PSR


vaskevics ir godmana biznesa partneris.traucekli var saput cietuma ,kamer sports upgreidu Austrija veic !

Atbildēt

yyy

11.11.2015. 23:14

»

miks

Paradoks: portāls publicē kā slepkavas, tā upura žēlabas. Tiesa, katru savā statusā, jo Vaškeviča žēlabas arī ir kā "upurim" kurš "spiests" tupēt Austrijā. Runā, publikācijas notiekot par naudu.Vismaz Vilkastes atklāsmes, ka jāmaksā par Vaškeviča "slavināšanas " rakstiem portālos savā laikā bija pieejamas...


Tieši tā-viņu neiebāza cietumsargi. Viņu iebāza sistēma un cietumsargi ir šīs sistēmas zobratiņi. Un tur bez atbilstoša pamatojuma. Bet sistēmai jau viss ir atļauts, nekādi likumi nav jāievēro. Par ko liecināja kasācijas spriedums. Bet nu arī tiem tas farss beigsies, vēl viena instance LV un Eiropas tiesa pateiks ka ar tādiem pierādījumiem nevienu notiesāt nedrīkst (tieši to ko pateica kasācijas instance pirms gada). Putniņa vietā varēji būt tu :D

Atbildēt

ezis

11.11.2015. 23:08

Neatradu sūdzību par to, ka nav izsniegts Playstation un torpèdas pulēšanai nav iedalītas atsevišķa telpa. Citādi viss po ponjatijam!

Atbildēt

miks

11.11.2015. 19:26

Paradoks: portāls publicē kā slepkavas, tā upura žēlabas. Tiesa, katru savā statusā, jo Vaškeviča žēlabas arī ir kā "upurim" kurš "spiests" tupēt Austrijā. Runā, publikācijas notiekot par naudu.Vismaz Vilkastes atklāsmes, ka jāmaksā par Vaškeviča "slavināšanas " rakstiem portālos savā laikā bija pieejamas.Te noteikti kas līdzīgs, jo Putniņam kāds lieks eiriks "ārpusē" vēl pieturas. Pagaidām.
Tomēr īstenībā drusku smieklīgi, kā Putniņš "karo"" ar cietumsargiem. Ne jau viņi ir tie kas viņu tur iebāza vai sava prieka pēc tur. Tas pats attiecas uz kamerām, jo tās ne jau cietumsargi būvēja, vai ūdens piegādi, kas atkarīga no pilsētas komunālajiem doienestiem.
Tomēr mazās "uzvariņas" standarta atbilžu veidā noteikti ļauj Putniņam vakaros vieglāk iemigt un kaut nedaudz mierināt dvēseli ilgajos sēdēšanas gados. Gan jau būs vēl citas atbildes, jo jāsēž laikam visu mūžu. Nav joka lieta.

Atbildēt

Apgrieztā proporcija

11.11.2015. 17:32

Slepkavas uz brīvām kājām, pedofīli piespiedu darbos, bet bērnu velo treniņa daudzo pārkāpumu izraisītās avārijas dēļ ieliek cietumā poļu šoferīti, kurš, izbraucis gadiem visu Eiropu, nevarēja paredzēt bardaku uz mūsu ceļiem.

Atbildēt

gunča

11.11.2015. 17:25

Tiešām, cietumos!!! pārkāpj ieslodzīto tiesības??? Bet ikdienā - ko dara tiesas, prokurori un citi t.s tiesību sargi??? Manuprāt tas ir izsmiekls, nevis tiesas. Un cik sabendētu dzīvju, nobeigtu biznesu, pašnāvību u.c ir uz šo "cilvēktiesību sargu "sirdsapziņām???
Bet ko nu - near jau runāt par to, kas ir pazaudēts neatgriezeniski, jeb iemainīts pret naudu - šī pati sirdsapziņa...

Atbildēt

NB

11.11.2015. 16:51

Es saprotu, ka visas šīs cietuma štelles ir atrunātas kaut kādos likumos vai normatīvajos aktos. Tāpat kā kriminālkodekss. Tātad, ja paša valsts regulāri un sistemātiski neievēro paša savus izdotos noteikumus, tad kāpēv pilsoņiem tie būtu jāievēro?

Atbildēt

Forši iekārtojies

11.11.2015. 14:54

»

dadzis

No masu saziņas līdzekļiem izriet ka Putniņš uz vainas izslēdzošiem pierādījumiem -alibi nenorāda, bet apelācijā un kasācijā izklāsta versiju par citu iespējamo vaininieku...


Nevienam nav vajadzīgs, lai kāds cits izņemot Putniņu būtu vainīgs, jo tad saškobītos sistēma. Putniņa un Ko alibi ir visās publiski pieejamajās advokātu aizstāvības runās, tomēr izmeklēšana nolēma nepieminēt šo informāciju un videokameru ierakstus no alibi.

Vaškevičs no sākuma vainoja Štālbergu, tad Putniņu (jo to uz laiku tika iestāstījuši draugi no ONAP, un tieši Ruslans Dervans, tas pats kurš tika pieķerts no Ināras Vilkastes ņemot kukuli Toyota RAV4 izskatā , kurš arī sākotnēji paņēma no Ernesta Jansona naudu), pēc tam atkal Štālbergu-jo ar Putniņa aizturēšanu draudi nebeidzās un drošībnieki savu darbu gandrīz padarīja līdz galam (vismaz ja neuzspridzināja, tad no amata Vaškeviču dabūja nost un līdz tiesai noveda). Viss ir vienkārši un slēpjas gaļas biznesa pārdalē, kur ne pēdējo vijoli spēlēja arī Aigars Kalvītis un tajā laikā arī čečeni.

Pirmajā instancē Putniņu un Ko tiesāja Juris Stukāns, kuram lika noprast-ka spriedumam ir jābūt tādam kā jābut. Bija pat izteikti draudi nogalināt, ja spriedums būs citāds un publiskot ziņas par Stukāna noslieci uz puisīšiem.

Otrajā instancē pieslēdzās Līvija Lūse ar mantojumā atstātajiem līdzekļiem un Donāns ar Kušķi kaut ko sabīdīja. Jāsaka, ka Līvija Lūse bija pārliecināta, ka Aigaru pasūtīja Putniņš. Kasācijas instanci acīmredzot nevarēja ietekmēt, tāpēc tā būtībā pateica-ar tādiem pierādījumiem notiesāt Putniņu nevar-sadabūjiet ko citu. Bet neviens neko nemeklēja citu un pat neskatoties uz to, ka liecinieki masveidā atteicās no liecībām apgalvojot ka viņus piespieduši/pierunājuši tās sniegt atstāja nu jau kasācijas atcelto lēmumu spēkā.

Par Peredeļska slepkavību vispār nav nekādu pierādījumu, pat visi aculiecinieki neatpazīst slepkavas un arī Peredeļska māte un sieva vienā balsī apgalvo ka pirms nāves viņš konkrēti minēja pavisam citu cilvēku-Viktoru Gornaku.

Sausajā atlikumā no liecībām pret Putniņu Guntaram Stūrim bija tikai Ernesta Jansona liecības, kuram it kā Putniņš to visu ir pastāstījis. Commom :D

Atbildēt

dadzis

11.11.2015. 14:27

»

Plutons

Kad tu un tev līdzīgie beidzot sapratīs, ka cietumā nav jāveido jaunus noziedzniekus, kuri, iznākot no cietuma, ir nikni uz visu pasauli? Cietumnieki ir jāgatavo iznākšanai civilizētā pasaulē...


No masu saziņas līdzekļiem izriet ka Putniņš uz vainas izslēdzošiem pierādījumiem -alibi nenorāda, bet apelācijā un kasācijā izklāsta versiju par citu iespējamo vaininieku.

Lai tiesa izdarītu secinājumus ir jāsniedz pierādījumi, jo E.Gulbis uz kuru mēğina balstīties jau iztiesāšanas gaitā noliecināja, ka ir apmelojis Vilkastei tā neērto Štālbergu.
Tiesā jau nodibināja kādā veidā ONAP atsevišķas amatpetsonad viltojot.operatīvo informāciju pievilka Gulbi nozieguma vietai, ar ko biedēja Gulbi lai iegūtu Putniņam tik svsrīgas šķietamās liecības, kā tika patvaļīgi izmainīti poligrāfa jautājumi un atbildes un kā odoroloğiskā eksperīzē notiek neizskaidrojamas pārvērtības. Kā tika melots izmeklēšanas tiesnešiem lai iegūtu plašas procesuālas tiesības.

Tādēļ jau visi Vilkastes un Vaškeviča centieni savu izdomu pasniegt kā vienīgo patieso notikuma versiju neizdodas, jo iespējams tieši abi ir mantkārīgu tieksmju motivēti

Tiešās saknes meklējamas gaļas uzņēmēju konfliktos ar Vaškeviču, tad arī izgaismosies Putniņa alibi.

Pārējais viss ir bla bla bla.
Vaškevičs nevar nezināt, kas līdz viņa sievas konfliktam ar uzņēmēju Štālbergu, līdz tam izteica viņam draudus, viņš nevar nezināt priekš kura viņš demontrēja visus pret sevi paša inscinējumus.
Nopietni cilvēki netērēs laiku visām tām ap viņu notikušām blēņām, kuras it in neviena nav novesta līdz galam.....

Atbildēt

Z

11.11.2015. 14:09

»

hmmm

jaa, nu.. striidiigi...


A ko viņam citu darīt, ja tiesas spriedumus nedod un pa trīs reizēm atliek. Kad iedos spriedumu, visu enerģiju noteikti vērsīs uz to. Kaut arī kura tiesa tur iedziļināsies(izņemot Eiropas tiesu)

Atbildēt

hmmm

11.11.2015. 12:08

jaa, nu.. striidiigi.
vienu reizi nto gadu laikaa [kopsh seezh sizo/zonaa] uudens nebija no 21 vakaraa liidz 06 riitaa. skarbi, bet - taadas avaarijas gadaas arii parastiem pilsonjiem, kas par sho pakalpojumu maksaa [atskjiriibaa no zeka].
nebija dabiskais apgaismojums pienaaciigaa apjomaa? nu, te luksmetrs prasiitos.. :D
gultas velju neizmazgaaja? jaa, skarbi, 4 dienas bija jaagaida.
izskataas, ka chalim totaala garlaiciiba. strochii papiirus.

Atbildēt

Fakts

11.11.2015. 10:49

Latvijas PSR

Atbildēt

OTMZKA

11.11.2015. 10:20

tādas mazo bērnu otmazkas: salūzis, nedarbojās utt.

Atbildēt

Plutons

11.11.2015. 09:42

»

ezis

kur tad ir tās pārkāptās tiesības? visu izlasiju divas reizes, neko neieraudzīju. pirmie divi vispār kaut kāds mīkstais fufelis. uz dušu izveda un noūkotās pļūtenes nomazgāja mazliet vēlāk nekā paredzēts! a ko, putniņš jau bij ieziepējis dirsu tieši tai dienā un nu gaidīja dušas priekus, bet sekoja ...


Kad tu un tev līdzīgie beidzot sapratīs, ka cietumā nav jāveido jaunus noziedzniekus, kuri, iznākot no cietuma, ir nikni uz visu pasauli? Cietumnieki ir jāgatavo iznākšanai civilizētā pasaulē!
Turklāt šis cilvēks vēl sēž pirmstiesas apcietinājumā, tātad pastāv iespēja, ka tiesa viņu atzīs par nevainīgu! Tev pašam nebūtu nekas pretī pašam pusgadu pasēdēt pirmstiesas apcietinājumā šādā cietumā un tad tikt atbrīvotam, jo tiesa beidzot uzskatīja tavu alibi par patiesu?

Atbildēt

ezis

11.11.2015. 08:13

kur tad ir tās pārkāptās tiesības? visu izlasiju divas reizes, neko neieraudzīju. pirmie divi vispār kaut kāds mīkstais fufelis. uz dušu izveda un noūkotās pļūtenes nomazgāja mazliet vēlāk nekā paredzēts! a ko, putniņš jau bij ieziepējis dirsu tieši tai dienā un nu gaidīja dušas priekus, bet sekoja vilšanās un ar saziepētu dirsu nācās līdz nākamai dienai gaidīt? nu jā, ziepes laikam kož dirsā, tad nu tiesības protams pārkāptas. par to nepietiekamo apgaismojumu, ko lai saka, saulīte caur lodziņu ar restēm, protams, vienmēr šķitīs nepietiekama, bet ko darīt, cietums ir cietums. bet par privātumu uz poda sēžot, nu, ja es būtu cietuma apsargs, kā lai es zinu ko viņš tur dara , ja viņu nevar redzēt. varbūt tik dirš, a varbūt bēgšanas plānu jau uzzīmēja un tagad sev to dirsā bāž. tāpēcc jau tas ir cietums, lai apsargātu un neļautu aizbēgt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...