Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Politiķes Solvitas Āboliņas - pazīstamas ar savu daļēji neformālo "šefību" pār drošības dienestiem un tiesībsargāšanas iestādēm - vīrs Jānis Āboltiņš Pietiek noliedz, ka pirms dažām nedēļām no amata atstādinātais bijušais Ekonomikas policijas priekšnieks Gatis Gudermanis būtu viesojies Āboltiņu ģimenes (abi attēlā) mājā, kā par to Pietiek informēja līdz šim tikai precīzu informāciju sniedzis avots, kurš arī iepriekš bija informējis par Āboltiņu ģimenes pārstāvju "lietišķām sarunām".

"Šodien ap 16.30 Gudermanis trinās ap Āboltiņas māju Ieroču ielā, ap pusstundu stāvēja pretējā ielas pusē parciņā, pēc tam iznāca no mājas kaut kāds vīrietis un abi iegāja mājā," - tā Pietiek 20. jūlijā ziņoja informācijas avots. Savukārt Āboltiņš to, ka šajā dienā būtu mājās ticies ar Gudermani, kategoriski noliedza:

- Kas zvana?

- Žurnāliste no portāla Pietiek.

- Kas tas tāds?!

- Ir tāds portāls.

- Tiešām? Neesmu dzirdējis.

- Gribēju uzzināt, ko pie jums vakar ap pieciem pēcpusdienā darīja Gudermaņa kungs – Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieka vietnieks?

- Pie manis?! Piecos?

- Ap pieciem.

- Jums laikam kaut kas, cienītā, nav. Kaut kur ne tur būsiet trāpījusi.

- Nebija viņš vakar pie jums?

- Nē. Pilnīgi un galīgi.

- Kā tas varēja gadīties, ka cilvēki pamanīja, ka viņš pie jums ieiet vakar?

- Jūs tiešām to nopietni runājat?

- Jā.

- Man liekas, jums tur tiešām kaut kas nav ar informācijas avotu. Galīgi, pilnīgi, galīgi. Es Gudermaņa kungu neesmu redzējis, ui, cik ilgi. Viņš pie manis mājās?! Tas jau paliek smieklīgi.

- Bet vispār esat pazīstami ar Gudermaņa kungu?

- Nu, droši vien.

- Bet jūs sakāt, ka tas, ka viņš vakar redzēts pie jums, tas ir nosapņots?

- Pilnīgi un galīgi, nav bijis pie manis mājās.

- Kā varēja gadīties, ka cilvēki tā pārskatās? Varbūt kāds līdzīgs?

- Laikam kaut kas ar redzi nav kārtībā. Bet vairāk tiešām man nezvaniet.

Interesanti, ka Valsts policija komentāros bija daudz skopāka. "Policijas rīcībā nav informācijas, ka Gudermaņa kungs būtu ticies ar Āboltiņa kungu. Ja ir kādi papildu jautājumi, jautājiet viņiem," - tas bija viss, ko Pietiek paziņoja Valsts policijas pārstāvis.

Kā zināms, medijos otrdien parādījušās ziņas, ka kāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ierosinātas kriminālprocesa ietvaros Gudermanim ir noteikts drošības līdzeklis, kura dēļ viņš no sava pašreizējā amata ir atstādināts.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...