Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maniaks ŽULIS

30.05.2017. 11:44

Viss tas ir zināms, bet labi, ka atkārto un daudzi aizdomājas lasot. Ir tikai divi varianti - nācijvalsts, vai valstsnācija. Nācijvalsts ir latviska ar latviešu valodu un kultūru. Dominante ir latviešu tautas intereses, šodien cīņa pret genocīdu. Nācijvalsts ir visa tautas - okupantu, migrantu un citu intereses pirmajā vietā. Ne viens, ne otrs nav novecojis variants, jo vēl spēkā ir Satversme. NA spekulē ar nācijvalsts interesēm, bet Saskaņa ar valstsnācijas interesēm. Konfliktu nerisina NA, un neko nedara, jo var nedarīt, jau apriori atrodoties privileģētā stāvoklī. Krievijas FSB un arī ES intereses, pievienot ES Krieviju nākotnē, uzliek papildus prasības NA, kura iet SAB, DP pavadā, kuras kontrolē Krievijas FSB. No minētā izriet, ka genocīds pret latviešu tautu nebeigsies, ja pati latviešu tauta nenometīs savus viltus kungus.

Atbildēt

es tomēr nesaprotu

30.05.2017. 09:13

kāpēc psihenē laiž pie interneta???

Atbildēt

U.U.

29.05.2017. 08:32

»

Vilis C.

Es nekādi nevaru saprast, kur tas naids pret Ušakovu, kuru taču paši latvieši toreiz ievēlēja? Vai to man var kāds izskaidrot? Kāpēc latvieši ir tādi riebekļi, ka tūlīt spēlē uz otru pusi? Kas tie ir par izdzimteņiem tie latvieši? Kas viņus likvidēs uz zemes kā lopus nevajadzīgus...


Saprotams, komentāru jaunlatviešu izdzimteņi, kaut kādi žuļi, troļļi, latviešu dzērāju atvases, nav spējīgi saprast, ka LR visu mainīt cittautieši atbalstītu vēl vairāk nekā pusattīstītie latviešu iezemieši, kuri, slēpjoties (kā nelieši darīja vienmēr) aiz amerikāņu mugurām, tiranizē krievus, baltkrievus u.c. Cittautieši dedzīgi atbalstītu katru iniciatīvu likvidēt latviešu noziedznieku mēslu "valsti", no kuras labums ir tikai saujai latviešu viepļu.Protams, nav ticams, ka latvieši nāks pie prāta. Viņi izšķīdīs, tā arī nesasniedzot cilvēciski cienīgu attīstības pakāpi. Ilgi vairs nav jāgaida.

Atbildēt

Vilis C.

29.05.2017. 08:14

»

Naivis Kvadrātā

A.P.apzināti iesaka idiotisku un galīgi nederīgu ideju par nebalsošanu! Jo viņa mīļie psrs okupantu bari,kurus viņa tipa aldermanes ir prettiesiski naturalizējuši ne tikai aizies, bet pat aizskries velkot līdzi kaiminu babuļas un ģedus,lai tikai par kremļa saskaņu nobalsotu lielāks daudzums no psrs ...


Es nekādi nevaru saprast, kur tas naids pret Ušakovu, kuru taču paši latvieši toreiz ievēlēja? Vai to man var kāds izskaidrot? Kāpēc latvieši ir tādi riebekļi, ka tūlīt spēlē uz otru pusi? Kas tie ir par izdzimteņiem tie latvieši? Kas viņus likvidēs uz zemes kā lopus nevajadzīgus?

Atbildēt

Naivis Kvadrātā

28.05.2017. 23:25

A.P.apzināti iesaka idiotisku un galīgi nederīgu ideju par nebalsošanu! Jo viņa mīļie psrs okupantu bari,kurus viņa tipa aldermanes ir prettiesiski naturalizējuši ne tikai aizies, bet pat aizskries velkot līdzi kaiminu babuļas un ģedus,lai tikai par kremļa saskaņu nobalsotu lielāks daudzums no psrs iebruceju bandas! Un kāds tad būs rezultāts,jo vēlēšaas būs notikušas pavisam "likumīgi"? Jeb tāds tieši ir šī ieteikuma mērķis!
Un pretīgā visu latviešu apriešana un ķengāšana, labi zinot milzīgos labākās,krietnākas un patriotiskākās tautas daļas fizisku iznīcināšanu sākot no 41g.un līdz pat šodienai to pašu psrs sarkano krievu neliešu rokām un to vainas dēļ ir zemiska kangara pretīga savējās tautas apmelošana!

Atbildēt

Edge

28.05.2017. 11:38

»

wahwah

Prognozēju, ka neskatoties uz vēlētāju aktivitātes samazinājumu, cvk ziņos, ka pie urnām devušies 51, 3


Dermokrātijā nav būtiski procenti - vai ziņos par 9% un 99%, tik un tā vēlēšanas tiks pasludinātas par notikušām - rezultāts leģimitizēts. Palabojiet, ja kļūdos esošajā Vēlēšanu likumā.
p.s.
Likumu pārzinātāji nebeidz cīnīties (Stikla kalnā jāt)!
Ilmārs Ančāns: Politiskā korupcija pašvaldību vēlēšanās Latvijā

Atbildēt

Labs komentārs, paldies

28.05.2017. 11:12

"Jāmaina okupācijas varas ielikteņi 28.05.2017. 11:40
Tik tukšai muldēšanai nav ne jēgas, ne saprašanas, un tomēr jāraksta arī tā. Nav sapotams uz ko ved šads vervelējums - neko nedarīt.
Vienīgais, kas ir taisnība - nedarbojas 4.maija Latvija, nevienā punktā, nekas netiek ievērots ne deklarācijā, ne dažos labos likuma pantos teiktais.

SISTĒMA iet savu ceļu. bet no kurienes radās sistēma?

OKUPĀCIJA ir SISTĒMAS pamatā un tā turpinās, pareizāk - OKUPĀCIJAS SEKAS TURPINĀS.

KGB ( VDK) ietekme, stukāču pārņemtā vara, NOMENKLATŪRA, kas devās alkatības gājienos, kompartijas bosi, kuri pārvaldīja informāciju - un tā varu sagrāba tā pati okupācijas vara.

Nekas uz vietas nestāv. Ja ir miers, "SISTĒMA" pamazām mainās. To varētu nomainīt 20 gados, bet Latvijā tai vajadzēs visma 50 - 70 gadus, ja ne visu 100 gadus, lai nokratītu okupāciju. Tas atkarīgs no daudziem faktiem.

KO DARĪT? Pirmais - ir 100 % JĀIET UZ VĒLĒŠANĀM, jo cita ietekmes varianta nav - jāmaina okupanti - stukači, komunisti, komjaunieši, etniskie škeltnieki (SaSkaņa (SS), NA TB/LNNK) ar savu Maksātnespējas administrācijas alkatību un pazemojošo tiesu sistēmu, NOMENKLATŪRAS ielikteņi, korumpanti. JĀRĪKOJAS, jādarbojas "visās frontēs", arī jāraksta.

NEĻAUT GULĒT, jāmaina visi bosi uz jauniem - manuprāt JKP - Jānis Bordāns un VIENOTĪBA - Vilnis Kirsis ir īstajā vietā, pārējos jāpadzen.Atbildēt

Sobaçij Porfjonov

27.05.2017. 18:04

Sižetiski piesàrñota akcinàcija nelieśa izpratnes subprodukti, jobanij latiś priedits.

Atbildēt

wahwah

27.05.2017. 17:26

»

Edge

2013.gada 1.jūnijā deviņās republikas pilsētās un 110 novados notika pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās 685890 jeb 45,99% vēlētāju. (CVK...


Prognozēju, ka neskatoties uz vēlētāju aktivitātes samazinājumu, cvk ziņos, ka pie urnām devušies 51, 3%

Atbildēt

Loģika

27.05.2017. 16:19

»

aicināt boikotēt vēlēšanas,

kā to dara raksta autors,arī nav prāta darbs.Daļa vēlētāju vienalga ies balsot.Tā daļa ir tantiņas,kas nez kāpēc ušakovam rokas bučo.Tās aizies pat ar pēdējiem spēkiem un nobalsos par '"krievu"Ušakovu.Un,tā kā "latvietis" Ameriks sarakstā ir otrais Rīgas paradīze turpināsies un nebeigsies,kamēr kāds...


Galvenā problēma ir nevis tantiņas, bet gan latviešu bauda dzīvot sūdos un tāpēc nevēlēšanās ne par ko vienoties.Latvieši nav spējīgi uz saprātīgu vienotu rīcību savā labā. Priekš tā viņi ir par stulbiem. Tāpēc dzīvo kā lopi un krieviņi ar žīdiņiem viņus nicina klusām un skaļi presē.

Atbildēt

aicināt boikotēt vēlēšanas,

27.05.2017. 16:05

kā to dara raksta autors,arī nav prāta darbs.Daļa vēlētāju vienalga ies balsot.Tā daļa ir tantiņas,kas nez kāpēc ušakovam rokas bučo.Tās aizies pat ar pēdējiem spēkiem un nobalsos par '"krievu"Ušakovu.Un,tā kā "latvietis" Ameriks sarakstā ir otrais Rīgas paradīze turpināsies un nebeigsies,kamēr kāds no viņiem,piedodiet,"noliks karoti".

Atbildēt

Vēsturiski pilsonis

27.05.2017. 15:09

Padomājiet loğiski, vai jūsu balsis var mainīt situāciju ja uz varu kandidē 99% neliešu un rūdītu noziedznieku. Risinājums ir jāmeklē citur.

Atbildēt

vecūksnis

27.05.2017. 14:18

palabošu...Ne tas "smukais" ir muļķītis,ne tie 20% latvietis.Kur nu vēl tīrasiņu...Vēl jau visi nav apmiruši,kas to zin.Nevajag,dzīvojot maziņā neziņā,dažos gadījumos uzsvērt,cik tie latvieši nepareizi,bet "krievi" godīgi muļķīši.Šoreiz galīgi garām,Artūr P.!Arī "muļķītis" nemaz tāds krievs nav.Un vispār jums mazāk vajadzētu tās tautības pieminēt,ja rakstat par "neliešiem un noziedzniekiem".

Atbildēt

Es

27.05.2017. 13:30

Man visas šīs "gāzīsim" programmas nav pat krāsns iekura vērtas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.05.2017. 13:20

»

A.P.

Tekstā ir kļūda: nevis "pārbaidīti", bet "pārbaudīti" ir esejas galvenie varoņi. Saprotams, viņi ir arī kaut kādā ziņā pārbaidīti, kas notiek ar kadriem tādos "kantoros" kā DP


Tā nav kļūda. Abi vārdi ir vietā.Viņi ir pārbaidīti un pābaudīti... .Jauki, ka A. Priedītis sācis runāt LRTT valodā."Nav manīta kāda politiskā spēka vēlme misteru Trampu pierunāt atļaut Latvijā beidzot likvidēt kriminālo iekārtu un noziegumu brīvību, atbilstoši Rietumu civilizācijā vispārpieņemtajai praksei nošaujot nacionālos politiskos nodevējus, ieslogot cietumā uz prāvu laiku ar mantas konfiskāciju nacionālā mēroga zagļus, sodot varas inteliģences noziedzniekus. Bez tā latviešu tautai nav ko sapņot par cienīgu reputāciju un bez tā Latvijā latviešiem brīvība vienmēr būs brīvība no attīstības, bet nevis brīvība attīstībai." Tas tiks izdarīts, viņi tiks nošauti... . Tikai no pamuļķa Trampa mums palīdzību gaidīt nevajag, jo viņš arī ir no šīs šlakas- bandīts un krāpnieks, pie tam vēl idiots... . Bordāns & Co ir bandīti, tā sacīja arī sacīja arī vēsturnieks I. Ronis. ES viņs piesedz E. Levits... .

Atbildēt

Edge

27.05.2017. 11:05

2013.gada 1.jūnijā deviņās republikas pilsētās un 110 novados notika pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās 685890 jeb 45,99% vēlētāju. (CVK)
====================================================
Prognozēju vēlētāju aktivitātes samazinājumu arī 2017.g. Tik netīrā biznesā tikai paši drosmīgākie var censties piedalīties.

Atbildēt

lempis

27.05.2017. 10:42

»

Guntis K. < autoram

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts


Ir ievērots ka daiļā dzimuma daļa, kā mušas uz medu,krīt uz sliktajiem zēniem.Tas pats notiek arī ar vēlētājiem,kuri kolektīvā sajūsmā jau daudzus gadus par saviem pārstāvjiem izvēlas kolaborantus,kangarus un tamlīdzīgus ļaudis ar visai apšaubamam morālajam īpašībam un kuri netraucēti sludina kolaboracionismu,veicina sociālo nevienlīdzību un rezultatā valsts stagne,zaude iedzīvotājus un atrodas ES mēslainē.

Atbildēt

..

27.05.2017. 10:37

"Abi kadri atbilst šiem kritērijiem..."
Cilvēki mēdz mainīties, arī pārbaudītie vai pārbaidītie. Dažreiz uz labo pusi.
"...vislielākie noziedznieki ir KNAB atbildīgie darbinieki."
Tas šauri un tieši skatoties. KNAB pakļaujas premjeram un atkarīgs no ģenerālprokurora, kas ir organizētās noziedzības ielikteņi. Sekas attiecīgas.

Atbildēt

Hmm, S.S.

27.05.2017. 09:24

»

S.S.

Latvieši villojās kā cūkas


S.S. - tā ir SaSkaņa (SS)?

Atbildēt

Kapeiku trollis

27.05.2017. 09:23

»

Guntis K. < autoram

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts


Tev, lai nopelnītu sauju kapeiku, pietiek vārda "latvieši" uzraksts ar tā nomelnošanu.Krievi ir godīgi, neviens un nekad ar korupciju nav saistīts, tikai latvieši, pareizi?

Atbildēt

lauķis

27.05.2017. 08:42

Visam šim pirmsvēlēšanu un vēlēšanu procesams ir labs termins krievu valodā , lohatrons.

Atbildēt

Guntis K. < autoram

27.05.2017. 07:59

Jūs pareizi rakstait, ka zagļiem no politiķu vides ir latviešos liels atbalsts.

Atbildēt

S.S.

27.05.2017. 07:57

Latvieši villojās kā cūkas!

Atbildēt

Kazaki raksta vēstuli turku sultānam

27.05.2017. 06:33

"spēka v’elme misteru Trampu pierunāt atļaut Latvijā beidzot likvidēt kriminālo iekārtu un noziegumu brīvību"

Varbūt Tramps šo vēstuli pieliks blakus grāmatai ko šonedēļ saņēma Izraelā par Rīgas Geto nacistu noziegumiem.

Kuri parakstīs šo vēstuli ?

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.05.2017. 00:33

Neredzu nevienu nepatiesu faktu vai apvainojošu secinājumu, apmēram līdzīgu hroniku varētu uzrakstīt par katru noziedzīgo grupējumu, kurus mūsdienu demokrātijā pieņemts saukt par partijām.
Izkļūt no apburtā loka tiesiskām metodēm nav reāli,

Atbildēt

Būs Kremļa kapeiku balva

26.05.2017. 22:46

»

Atbrivotajs

Arturam ir uzdots nokengat Bordana partiju. Tas nozime , ka stalinisti- usakoviesi ir izmisuma un var pazaudet Rigu . Kremlis to nepiedos


Noteikti, Arturam atsūtīs Putinas vairākas, trīs kapeiku saujas par šādu JKP noķengāšanau. Malacis, nopelnīja. Artur, kā tev Putins kapeikas nodos - pa pastu vai ar Ušakova starpniecību, kad nākamā reizē Ušakovs bruks uz Maskavu un atvedīs priekš Tevīm kapeiku balvu.

Atbildēt

DP

26.05.2017. 22:42

"...Uz ko cer publiski identificētā noziedznieku banda?"- kriminālnoziegums apvainot sevišķoi smagos noziegumos, tajā skaitā korupcijā utt.

Atbildēt

A.P.

26.05.2017. 22:38

Atvainojiet, lasītāji, man galvā ir aptumšots prāts, ta'dēl varu rakstīt šādi, zinot, ka par šadu apvainojumu mani var tiesātm, bet tā kā es neesmu pieskaitāms, mani netiesās:
"2017.gada priekšvēlēšanu laikā Rīgā agresīvo nelietību apliecina publiski identificētu (medijos plaši izskaidrotu) noziedznieku banda – bordāniešu triumvirāts (Bordāns, Strīķe, Jurašs). Tik tikko lietotajā leksikā nav nekas pārspīlēts. Rīgā vēlēšanām patiešām sevi pieteica noziedznieku banda".

Atbildēt

Atbrivotajs

26.05.2017. 20:24

Arturam ir uzdots nokengat Bordana partiju. Tas nozime , ka stalinisti- usakoviesi ir izmisuma un var pazaudet Rigu . Kremlis to nepiedos.

Atbildēt

Vietējais

26.05.2017. 19:00

Spēcīgs raksts! Gluži manas domas par bordāniešiem.

Atbildēt

kukū

26.05.2017. 17:52

Par Bordānu ,Strīķi un Jurašu nav ko piebilst, veci un pārbaudīti kadri, piedalījušies valsts iznīcināšanā un grib turpināt savu darbu Rīgas nolaišanā podā!Vai tad tiešām starp rīdziniekiem atradīsies tādi plānprātiņi, kuri balsos par šiem nespējniekiem?

Atbildēt

Bordāns

26.05.2017. 17:33

»

A.P.

Tekstā ir kļūda: nevis "pārbaidīti", bet "pārbaudīti" ir esejas galvenie varoņi. Saprotams, viņi ir arī kaut kādā ziņā pārbaidīti, kas notiek ar kadriem tādos "kantoros" kā DP


Arī atradu un iesmēju - " Abi kadri ir rūpīgi pārbaidīti saskaņā ar drošības dienesta kritērijiem".

Atbildēt

A.P.

26.05.2017. 16:51

Tekstā ir kļūda: nevis "pārbaidīti", bet "pārbaudīti" ir esejas galvenie varoņi. Saprotams, viņi ir arī kaut kādā ziņā pārbaidīti, kas notiek ar kadriem tādos "kantoros" kā DP.

Atbildēt

A.P.

26.05.2017. 16:00

Sastopama parādība, kuru vispiemērotāk saukt par vēsturisko optimismu. Parādība var izpausties individuāli; var izpausties kā sabiedriskās apziņas elements – daudzu indivīdu analoģisks viedoklis. Runa ir par attieksmi pret tagadni; precīzāk – attieksmi pret tagadni kā lielu vēsturisko vērtību, kuru vienmēr nākotnē slavēs vēstures grāmatās. Cilvēki optimistiski izturās pret tagadni. Viņu pārliecībā par tagadni kādreiz slavējoši stāstīs vēsture. Cilvēki optimistiski uzskata, ka viņu tagadne ir laba, pareiza, godīga, progresīva, apsveicama, cienīga u.tml. Cilvēki uzskata, ka viņu tagadnes dzīve ir organizēta mērķtiecīgi un tā ir atbilstoša cilvēciski cienīgas dzīves kritērijiem; viņu tagadnes dzīvi pašlaik nedrīkst atzīt par sliktu, nepareizu, negodīgu, regresīvu, neapsveicamu, necienīgu u.tml. To nedarīs arī vēsture. Tagadne vēsturē atspoguļosies tikai pozitīvā gaismā. Vēsture stāstīs par cilvēku pareizo dzīvi tagadnē. Vēsturiskais optimisms tipiski izpaudās padomju laikā. Padomju ideoloģija cilvēkos panāca priekšstatu, ka viņu tagadne ir pareiza un vēsture nekad to neinterpretēs kā aplamu dzīvi. Nekad neatklāsies, ka faktiski tagadne ir bijusi pilnīgi nepareiza un vēsturiskajam optimismam nav bijis nekāds pamats. Kā zināms, padomju laiku dzīves (proti, tagadnes) nevērtība nesen atklājās visā savā varenībā, un cilvēki ar to ātri samierinājās. Padomju cilvēki ātri atzina savas iepriekšējās dzīves totālo nevērtību. Viņi saprata, ka iepriekšējam vēsturiskajam optimismam nebija nekāda pamata. Cilvēki visas cerības sāka likt uz jauno dzīvi (pēcpadomju tagadni), atkal nonākot vēsturiskā optimisma varā. Teiksim, latvieši priecājās par tagadni. Latvieši pašlaik nesaprot sava vēsturiskā optimisma bezjēdzību, ko reāli var ļoti viegli konstatēt. Latvieši pašlaik nesaprot, ka pat kāda no šodienas paaudzēm var piedzīvot rūgtu vilšanos par savas dzīves nevērtību. Mūsdienās notikumi attīstās ļoti strauji, un viss atkal var radikāli izmainīties. Atkal atklāsies tagadnes nevērtība. Pats par sevi ir saprotams, ka vēsture dzīvi LR skaidros kā fundamentāli nevērtīgu dzīvi kriminālā valstī. Vēsture stāstīs par tagadnes nelietībām, zādzībām, noziegumu brīvību, atsacīšanos no valsts suverenitātes, amerikāņu okupāciju. Tātad latviešu vēsturiskais optimisms atkal izrādīsies pilnīgi greizs. To latvieši šodien nevēlās saprast. Viņi nav spējīgi objektīvi identificēt savu tagadni; respektīvi, tagadnes fundamentālo nevērtību. Tas ir loģiski. Latviešu zagļu masas nevar atzīties savos noziegumos. Tas nav iespējams. Zagšana, dzīve kriminālā “valstī” latviešu masās pašlaik ir vispāratzīta vērtība. Latviešu masas savā attīstībā ir tādā līmenī, ka morāli nav spējīgi kritiski uzlūkot savu tagadni. Turklāt nevērtīgajā dzīvē viņi nevar vainu uzvelt citiem – komunismam, PSKP, Maskavai, krieviem. Vainu citiem varēja uzvelt par nevērtīgo padomju tagadni. LR tagadnes nevērtībā latvieši ir paši vainīgi, nespējot sev nodrošināt cilvēkiem cienīgu dzīvi.

Atbildēt

A.P.

26.05.2017. 15:59

Nelietības enerģija var aptumšot nelieša prātu. Taču nelietim liels prāts un prāts vispār var nebūt no dzimšanas. Nav interesanti noskaidrot prāta potenciālu bordāniešu bandai. Bez speciālas iedziļināšanās ir redzams, ka ar lielu prātu šie viepļi nevar lepoties. Par prāta trūkumu liecina viņu muldēšana. Piemēram, viņi par Latvijas korupcijas galveno bedri uzskata Rīgas domi. Tātad viņi zina, kas notiek Rīgas domē. Zina par „20%” korumpētību utt. Viepļu muldēšanā redzam, ka viņu prāts nav spējīgs aptvert, ka viņi paši ar Rīgas domes vainošanu ir atklājuši savu noziedzīgo pagātni – atklājuši savu noziedznieka statusu. Viņi lepojās ar informētību par Rīgas domes noziegumiem. Tātad viņi kā KNAB atbildīgie darbinieki bija lietas kursā par korupciju Rīgas domē, bet neko nedarīja saskaņā ar amata pienākumiem. Ja darītu, tad “20% ” jau sen būtu nošauts. Un, lūk, te atklājās viņu vistiešākais noziegums! Viņi zināja, bet neko nedarīja noziegumu atklāšanā un noziedznieku sodīšanā. Viepļu prāts ir par īsu pat savu nelietīgo mērķu maskēšanā. Skaidrs, ka ar tādu prāta līmeni viņiem nevar uzticēt Rīgu, Latviju. Ja latvieši būtu elementāri normāla tauta, kura sevi ciena un līdz pasaules galam vai savam galam nevēlās dzīvot kriminālā mēslu čupā, tad viņi varētu sākt likvidēt savu cilvēciski necienīgo stāvokli ar mazumiņu – pievērst pasaules uzmanību latviešu tautas bojāejai. To var izdarīt samērā vienkārši, ja tautai ir pašcieņa un veselīga griba. Lieliska iespēja ir to sākt 3.jūnijā, 100% boikotējot vēlēšanas. Varas kliķes uzticamais sulainis Cimdarbs 3.jūnija vakarā tad varētu lepni paziņot: “Vēlēšanās piedalījās 0,00% vēlētāju”. Tas noteikti ieinteresētu pasaules sabiedrību par latviešu necilvēcisko stāvokli. Tas būtu labs sākums, latviešiem pirmo reizi tautas vēsturē uzsākot reālu cīņu par savu pastāvēšanu, neatkarību, brīvību. 1905.gads neskaitās pirmā reize. Toreiz cīnījās tikai pret vācu baroniem, piekrītot palikt Krievijas impērijas sastāvā. Bet vēlēšanas jebkurā gadījumā palīdzēs. Balsotāju procents palīdzēs saprast tautā nevērtīgā balasta apjomu, jo principā balsot ies tie cilvēki, kuri ir apmierināti un laimīgi kriminālā valstī bez īstas brīvības un neatkarības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...