Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Aleksandra Gausa (attēlā pa kreisi) vadītā nacionālā aviokompānija airBaltic mēģina noklusēt iemeslus, kuru dēļ jau vairākas dienas gaisā nepaceļas viena no divām aviokompānijas jaunajām un plaši izreklamētajām CS300 lidmašīnām.

„Derētu žurnālistiem painteresēties, kādēļ viens no diviem airBaltic saņemtajiem CS300 nu jau kopš pagājušās piektdienas nelido - nevarētu tas būt pārāk ekonomiski izdevīgi, ka tas tik ilgi ārpus flotes - gan jau noticis kas nopietns! Tā dēļ kavējas reisi, feisbuks pilns ar sūdzībām, nedēļas sākumā arī man pašam nācās uz Amsterdamu izlidot vairāk nekā trīs stundas vēlāk, un jālido ir ar vecajiem Boeingiem,” – aizvadītajā nedēļā Pietiek ir saņēmis vairākas šādas lasītāju vēstules.

Sociālajā tīklā Facebook patiešām var atrast ievērojamu skaitu sūdzību un iebildumu, un arī no avotiem Satiksmes ministrijā Pietiek ir saņēmis neoficiālu informāciju, par to, ka airBaltic vadība cenšoties pat no ministrijas slēpt nopietnas tehniskās problēmas ar vienu no lidaparātiem.

Par to, ka šī informācija ir pamatota, netieši liecina arī airBaltic preses sekretāra Jāņa Vanaga (attēlā vidū) reakcija un nacionālās aviokompānijas vadības vārdā sniegtās atbildes uz Pietiek uzdotajiem jautājumiem.

airBaltic pārstāvis uz jautājumiem par to, kādēļ viens no diviem aviokompānijas saņemtajiem jaunajiem lidaparātiem jau kopš pagājušās piektdienas nelido, kavējas reisi un pasažieriem jālido ar vecajiem Boeingiem, atbildēja ar... apjomīgu stāstījumu par aviokompānijas reisiem un to biļešu cenām.

Stāstot, kā „airBaltic jaunā flote ļauj kāpināt izaugsmes tempu”, aviokompānijas preses sekretārs vadības vārdā ne uz vienu uzdoto jautājumu konkrētu atbildi nesniedzot, vienīgi apgalvojot, ka, „flotei pievienojot otro CS300 lidaparātu, pirmā lidmašīna kalpo kā rezerve. Flotei pievienojot trešo lidaparātu, otrā kalpos kā rezerve utt.”.

Nosaucot jauniegādātos CS300 par „pasaulē modernākajām lidmašīnām”, airBaltic pārstāvis nevēlējās arī sniegt nekādus skaidrojumus par to, kam šāda „rezerve” ir nepieciešama un vai tas nav pārāk dārgs prieks.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...