Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis Freimantāls

23.10.2017. 01:05

Man - 10 bernu tēvam un Helsinki 86 biedram liedz iziet mana ford focus ( 99 gada izlaidums) tehnisko apskati! Mana pensija 92 eiro un mazgadīgs dēls ir manā apgadē. (liegums par nesamaksājamiem nodokļiem un administratīviem sodiem, kurus varturi uzliek, lai es nepublicetu patiesību par stāvokli valstī interneta vietnē "Tautastribunals.eu.

Lasiet manu rakstu "Mosties, celies, strādā"!

Atbildēt

Es

09.09.2017. 20:31

»

kk

vēl varētu pafilosofēt, kāda riska klase vispār ir šiem mazās valstiņas eksprezidentiem. Man šķiet tur piesaikts kaut kādus drošības un apsardzes apsvērumus vispār ir smieklīgi. Nevienam šie cilvēki nav vajadzīgi, nekādi terorakti netiks rīkoti


Precīzi. Tomēr apsardzes dienests tiem iegalvo vai parāda, ka viņu miesas neatpaliek teju no ASV prezidenta līmeņa. Tādas valsts iekārtas svinības varat /rupjība/ likt /rupjība/ /rupjība/.

Atbildēt

Es

09.09.2017. 20:27

Nekaunīga veģetēšana uz nodokļu maksātāju rēķina turpinās.

Atbildēt

Vairai Līķei

05.09.2017. 21:50

kapu tramvajs būs gana labs limuzīns.

Atbildēt

ESMAIJA

05.09.2017. 16:12

Šis gājiens jau ir iestrādāts. Kad VVF bija prezidente, tad neapmierinājās ar piešķirto budžetu, vēl izkauca no aizsardzības ministrijas papildus miljonu!?

Atbildēt

kukū

05.09.2017. 15:27

Omītei derētu melns extra klases katafalks, ar to varētu tikt arī līdz mūža mājām! Citādi pēdējai gaitai atkal vajadzēs extra klases auto! Tā rijība un bezkaunība ierindas nodokļu maksātājam nav izprotama!

Atbildēt

N

05.09.2017. 13:36

Vienīgo, ko jāapsargā - Lapsu, citādi vispār neko nezināsim, kas notiek.

Atbildēt

Pensionāre

05.09.2017. 12:06

Kādi laiki,tādi tikumi!

Atbildēt

soldiere of foryjne

05.09.2017. 11:33

Kamēr šī čekistu ieliktene ir dzīva, viņa, nekad neaizmirsìs, kā šo kļūsti, izdzina no Austrālijas Daugavas Vanagu saieta. Tie veči tad jau zināja, kas ir kas.

Atbildēt

Jezups

05.09.2017. 10:52

Tad jau BTR tipa bruņumašīnu ar nakts redzamības optiku ,lai omīte varētu labāk redzēt !

Atbildēt

kk

05.09.2017. 10:51

vēl varētu pafilosofēt, kāda riska klase vispār ir šiem mazās valstiņas eksprezidentiem. Man šķiet tur piesaikts kaut kādus drošības un apsardzes apsvērumus vispār ir smieklīgi. Nevienam šie cilvēki nav vajadzīgi, nekādi terorakti netiks rīkoti...

Atbildēt

paspaarveertejums

05.09.2017. 08:25

Ja jau arzemju delegacijas bus javadaa eksprezidentam, tad taa neparprotami ir VVF. Vecenei butu jarimstas, bet laikam pat 90 gadiga telos svarigu personu.

Atbildēt

VB

05.09.2017. 07:26

Vai nebūtu labāk, ja turpmāk ar to noņemtos Prezidenta kanceleja? Vismaz būtu skaidrāk.

Atbildēt

Kuku

05.09.2017. 07:02

Rīkojam totalizatoru - kuram no eks...
Kuli lieku uz bluķa - VVF.

Atbildēt

Mīļais cilvēk!

05.09.2017. 06:27

»

jūsu naudiņa aiziet

atbildot un Lapsas jautājumiem un algojot speciālus darbiniekus, kas pieņem lēmumus par lēmumu pieņemšanu, lai būtu ko iesniegt Lapsam


Ja Lapsa ,kaut nedaudz nevilktu šis alkatības gaismā no Valsts nomenklatūras spices, iespējams, mēs jau sen, būtu pārvērsti robotos, kas paklausīgi klanās Valdības necilvēcīgajām izdarībām.Skaidri redzams ,esat no birokrātu armijas, kam dienā priecājas par katru radītu " dokumentu", Kur palikusi cilvēcīga attieksme vienam pret otru?

Atbildēt

Joske

04.09.2017. 22:36

»

ss

Mirtas tantai jaunu auto


tad jau vajadzēja pieskaņotu mūža mājām, melni drapētiem logiem un tml

Atbildēt

Oliš

04.09.2017. 22:34

šis ir labs (visa tā rindkopa ir laba, tik dikti gara): "...t.sk. ārvalstu viesu uzņemšanā, kur automašīnai jānodrošina arī reprezentācijas funkcijas”."
un kamēr nodrošinās tās funkcijas šis (šī) brauks ar tramvaju?

Atbildēt

Omsis

04.09.2017. 21:29

»

Robčik

diez vai esi VVF mazā pirkstiņa vērts, saņemies, puis


Un kā tad Jūs to viņas vērtību notaksējat? Svara vai garuma mērvienībās?

Atbildēt

Robčik

04.09.2017. 21:19

»

Robis

Par maz, par maz labuma VVF. Vēl varētu jahtu, zemūdeni, personīgo lidmašīnu


diez vai esi VVF mazā pirkstiņa vērts, saņemies, puis!

Atbildēt

Robis

04.09.2017. 21:17

Par maz, par maz labuma VVF. Vēl varētu jahtu, zemūdeni, personīgo lidmašīnu, ...

Atbildēt

ss

04.09.2017. 21:07

Mirtas tantai jaunu auto:)))

Atbildēt

ZZ$ jefreitors-ministrs

04.09.2017. 19:23

Nodokļu maksātāju aizsardzībai ministrija pērk jaunus vecos metāllūžņus, bet Jēkaba ielas lopu fermas ieceltiem prezidentiem luksuss auto?

Atbildēt

jūsu naudiņa aiziet

04.09.2017. 18:54

»

kur aiziet mūsu naudiņa?

Un kur pārējie mediji, tajā skaitā visādi "neatkarīgie" un visādi "pētnoeciskie


atbildot un Lapsas jautājumiem un algojot speciālus darbiniekus, kas pieņem lēmumus par lēmumu pieņemšanu, lai būtu ko iesniegt Lapsam.

Atbildēt

paga paga

04.09.2017. 18:46

VVF pirmā mašīna regulāri bija jālabo, tāpēc viņa dabūja jaunu. Tagad arī jaunā regulāri jālabo??????????????? un atkal vajag jaunu????!!! Kā vienam cilvēkam jauna mašīna var regulāri bojāties? Vai arī dažu labu mantkāre nav prātam aptverama!

Atbildēt

dfjkl;ha

04.09.2017. 18:40

Katram savs "pietiek' šai saulē, tajā saulē gandrīz vienāds 'limuzīns" pēc izmēriem - zārks

Atbildēt

Taboo

04.09.2017. 18:11

Par šādām lietām jāinformē, informācija jāpieprasa! Cepuri nost, PIETIEK!

Atbildēt

cik var nomāt

04.09.2017. 16:23

tādus hlamus,kas tik bieži jālabo...Vai tad mūsdienās jaunu automašīnu trūkst?Vajag uzdāvināt jaunu un lai braukā.Kāda vēl noma?

Atbildēt

jautājums

04.09.2017. 16:15

Pietiek štata jautātājs regulāri piesauc frāzi , ka šamējam atbildes vajag , jo tās " veicinās tiesiskumu un labas pārvaldības principus".Ko tādu lasu ne pirmo reizi. Tiesa, kad atbildes saņemtas, ne reizi neesmu lasījis, kā tad tā veicināšana notikusi.Ci saprotu, pats atbilžu sniegšanas fakts un satus tas nav - tie tikai veicinās.
Tad nu vienreiz esmu nolēmis to pajautāt.
Kā pēc atbilžu saņemšanas izpaudīsies tiesiskuma veicināšana un labas pārvaldes veicināšana?
Varbūt arī es varu sākt ko veicināt, tikai nezinu ko ar atbildēm darīt, kā tālāk ar veicināšanai nepieciešamo materiālu rīkoties?

Atbildēt

kur aiziet mūsu naudiņa?

04.09.2017. 14:08

Un kur pārējie mediji, tajā skaitā visādi "neatkarīgie" un visādi "pētnoeciskie"?
Savādi, ka tie izvairās no šāda veida notikumu pētījumiem.
Pietiek.com gandrīz vienīgais uzņēmies šefību pār valsts pārvaldes izšķērdētāju vešanas pie atbildības.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

04.09.2017. 13:43

Lai saglabātu nelietīgi komfortablu dzīvi sev, Lielajai Bandai ir LR jāizsludina ārkārtējs stāvoklis vai jānodibina sociālistiskā iekārta ar Lielās Bandas ("proletariāta") diktatūru. Latviešu miljons tam piekritīs, jo šim miljonam arī ir sākusies histērija - masu zagšanu arvien biežāk traucē "pietiek".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...