Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ak tā gan?

02.08.2015. 19:35

Un ko tad tur par tevi raksta?

Atbildēt

annamarija

01.08.2015. 20:35

»

T.H.

Palasīju to tribunalistu lapeli. Teikšu vienu, nelietis tas L.Grantiņš un vieta viņam ja ne cietumā tad psihenē noteikti


Tā "tribunālistu lapele" veic grandiozu darbu: uzskaita visus neliešus un viņu nodarījumus. Acīmredzot pats esi apzīmogots ar Kaina zīmi, tāpēc tev Linards ir nelietis.Latvijas Republikas Tautas Tribunāls veic svētīgu darbu, dokumentēdams visas noziedzības un informēdams par tām starptautiskās institūcijas. Patiesība ir tajā LRTT vietnē. Iespējams, kādam var nepatikt forma, kādā patiesība tiek atklāta, taču tāpēc jau tā nepārstāj būt patiesība. Un kāpēc gan par noziegumiem un nelietībām būtu jārunā poētiski?

Atbildēt

LV korupcijas sekas uz ielām

31.07.2015. 21:04

Sāp sirds redzot uz ielām Jaunus cilvēkus ar paliekošām sekām pēc smadzeńu infarkta- tādu ir łoti daudz, kuri nesańem savlaicīgu rehabilitācijas pakalpojumus RSU Vaivaros, jo ārstiem iedots konverts, lai pavilktu 75-85 gadīgos klientus ilgāk centros, tikmēr jauni pilnbriedā nesagaida savu rindu dēł visa kas tur notiek gadu gadiem....

Pietiek varētu rakt un interesanti faktors atklātos, kas tad LV ir prioritāte un perspektīva vai tie, kam dzīve jau tulīt noslēgsies vai tiem, kas jauni gados ?!!

Kā saka- nauda nesmird, tad nav jābrīnas, ka jaunie pamet ,,iespēju,, un ,,veiksmes,, stāstu...

Atbildēt

to Nu

31.07.2015. 18:44

»

Nu

Kā tad tu šito komentāru te ierakstīji, drostaliņ, ja tevi tā briesmīgi cenzē


Zibenzellīt,pakustini kaut ko zem cepures,jo redz ir katram komentāram savs atšķirīgs teksts !! Tavu rakstīto noteikti lasīsim vai ne ??

Atbildēt

pamela > .

31.07.2015. 18:39

Es tomēr nesaprotu par ko cilvēki brīnās,ja DP ir tiešām vecie VDK kadri.To jau nenoliedza pats reiniks,jo esot skāde labus kadrus atstāt aizdurvē.Tas nekas,ka no citas ideoloģijas,ka KP/kompartijas fani utt./Tapēc nekas nemainās un raujas vaiga sviedros ar vecām metodēm.Domāju,ka pats L.L. ir to izbaudījis.Dzīve pier'[ada šo atziņu,JO okupanti un 5-tā kolonna var runāt un darīt ko grib,bet tas neesot nosodāms,jo tikai viedoklis.Ja "Baltijas forums"ar Urbi visos galos gāna atklāti valsti ar Krievijas polikranču līdzdalību,tad par ko var runāt?!Neesmu u vietas,bet būtu ĻOOTI labi,ja ,kā te rakstīja,noorganizētu protesta mītiņu pie DP un TM !!!!
Jāgatavojas CETURTAI Atmodai !!

Atbildēt

se!

31.07.2015. 12:14

»

ibioibio

Viss ko var DP ir piekaut Bauskas pensionarus,kamer bidkas rinki staiga snauc karoga degunu un dedzi pasi...


Tu esi deģenerāts. Tipisks sovjetu lumpenis. Un tava nožēlojamā kosmopolīta dzīve nemainīsies, tu biji, esi un būsi sabiedrības atkritums.

Atbildēt

ibioibio

31.07.2015. 01:48

Viss ko var DP ir piekaut Bauskas pensionarus,kamer bidkas rinki staiga snauc karoga degunu un dedzi pasi.
Latvija nav valsts,administrativa geju dirstuve, kur vieni skatas mutee pirmajam jenkim,citi skrien apmizt piiles pie falla 9.maijaa. tas ir vnk pizdec. Tas veidojuns ar pastalniekiem var mainit karogu vai nee,ka dzivoja vecaja sistema,ta dzuvo - sudos lidz ausim un ar pimpi mutee.
Bet ko latvieshi,lupatas nozelojamie,skries tuk padziedat un padancat.

Atbildēt

ibio

31.07.2015. 01:38

Skatos,ka pazud kads komentrs. Ok,L.L.jau ari ietkada pavadaa,nebusim naivi te.

Atbildēt

psihs

30.07.2015. 21:53

Būtu vairāk tādu patriotu, tad tauta nesūkātu ledu, bet dzīvotu kā cilvēki. Vienīgi nabaga putras katla varas pakalpiņi nezin, ka tādu cilvēku var iznīcināt, bet ne uzvarēt...

Atbildēt

pamela > .

30.07.2015. 16:16

Es teikšu "kruto"- arīL.L. CENZĒ MANI !!Vispār esmu lepna,ka arī no manis Delfi,pietiek ,NRA un Co baidās,JO KAPĒC tad dzēst manus komentārus? Vairāk kā cirks!Nožēlojami !Glavļits darbībā!!Ar KO ?? LV atšķiras no LPSR ???

Atbildēt

30.07.2015. 15:20

»

Žulis

Te komentos daži saka, ka viss notiekot kā padomju laikos. Bet, kā gan citādi? Jo mēs taču joprojām dzīvojam padomju laikos! Atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas nebija tikai atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas. Tā bija atteikšanās no padomju ...


Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem nezināja, ko darīt ar ekonomiku. Tad nu lūdza ASV palīdzību, kas atsūtīja savus padomniekus. Bet ekonomikas programmu uzrakstīja zeļļi no Harvardas universitātes ASV, tostarp kā Polijas zlotu segt ar ASV dolāru.

Tāds scenārijs ir arī Latvijai. Rezultāts ir panākts – sabiedrība sašķelta un cits citu vaino pasaules grēkos. Vieniem ir pielaide valsts noslēpumam un slepeniem aizdevumu īgumiem ar SVF/PB, citiem – sabiedrībai nav. Latvija pilna mērā dzīvo uz parāda. Visa nauda, kas ir Latvijā, ir aizdota. Līdz ar to nav ne neatkarības, ne suverenitātes.

Nākošajiem valsts premjeriem un prezidentiem jārēķinās ar šiem līgumu nosacījumiem, tādēļ viņu pašu morālām īpašībām vairs nav nozīmes. Drīzāk daudzi būs jāpierunā par prezidentu vai premjeru kļūt. Kurš gan muļķis uzņemsies šo noziedzīgo atbildību, strādājot pretēji Satversmē noteiktajam – suverēna vara pieder Latvijas tautai. Nepieder! Bet risks, ka sāks šaut uz agešinveidīgajiem, premjeriem un prezidentiem palielinās.

Atbildēt

Biruta

30.07.2015. 14:16

»

līdzjūtīgā omīte

Nu beidz ja cilvēks tā lādas un sola visus pakārt


budu dazus 90 gados pakarusi, vai vismaz cietuma ielikusi, tagad dzivotu ka sveice, visi tie čekisti vel 90 gadu sakuma rausytijas, bet kad saprata ka nekas nebus tad saka zagt , slepkavot,

Atbildēt

beka

30.07.2015. 14:14

»

Jambo

Tieši tā


varbut tik pasi uz cietumu sturejat,,

Atbildēt

Žulis

30.07.2015. 14:03

Te komentos daži saka, ka viss notiekot kā padomju laikos. Bet, kā gan citādi? Jo mēs taču joprojām dzīvojam padomju laikos! Atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas nebija tikai atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas. Tā bija atteikšanās no padomju režīma likvidācijas Latvijā! Un šis režīms valda un turpina valdīt! Šis režīms tikai ir pārkārtojies un piemērojies kapitālisma apstākļiem. Lai maskētos, tas ir piesavinājies Latvijas Republikas karogu, himnu un ģērboni. Tas ir atmetis komunisma ideoloģiju un kompartiju sadalījis vairākās daļās, katrai daļai dodot savu nosaukumu un nodēvējot tās par politiskajām partijām.Šis "partijas" tad no savām rindām izvirza kandidātus un liek tautai par viņiem nobalsot. Tādējādi tiek radīta demokrātijas šķietamība Latvijā.

Atbildēt

līdzjūtīgā omīte

30.07.2015. 12:45

»

Lelle

Lopiska vara, trakāka vēl kā padomijā


Nu beidz ja cilvēks tā lādas un sola visus pakārt
diez kas jau nav. Nav gan skaidrība kapēc neliek psihenē

Atbildēt

Lelle

30.07.2015. 10:40

Nu ir, beidzot, arī pie mums politiski ieslodzītais!Čeka ir nemirstīga.

Atbildēt

Lelle

30.07.2015. 10:34

Lopiska vara, trakāka vēl kā padomijā.

Atbildēt

30.07.2015. 08:37

»

Vēl viens

Grantiņam vispār pienākas advokāts, to čekistu šmurguļi nav aizdomājušies? Protams, LR tiesā viņš neko neizcīnīs, bet Eiropas līmenī tur būs vienos vārtos


Piekrītu - visas tiesas ir tikai ierocis pret privātpersonas tiesībām. Nesamērīgi spēki cīņā par savām tiesībām - privātpersonai ir vairāk iespēju zaudēt neka uzvarēt.

Atbildēt

30.07.2015. 08:17

»

Ceplis

Domāju, ka L.Grantiņam jāsūdz DP cilvēktiesību tiesā un uzvara ir gandrīz garantēta! Jebkura pilsoņa pienākums ir uzstāties pret bijušās milicijas un VDK čekistu vardarbību un patvaļu. Acīmredzot, pārāk daudz taisnības viņš bija uzrakstījis savā blogā


Vņam tad jāpierāda ar izziņām, ka viņam ir dubultpilsonība, ka jau ilgstoši ir garīgi slims un ārstējas Vācijā.

Tad var prasīt kompensācijas par veselības bojāšanu - traumām aizturēšanas brīdī, par cilvēktiesību neievērošanu Latvijā, viņam pārvietojoties Latvijā kā Vācijas pilsonim.. Vajag pie Vācijas vēstniecības Rīgā organizēt piketu..Par ierobežotām cilvēktiesībām - brīvi paust savus viedokļus LRTT mājas lapā, kas reģistrēta Vācijā tieši kā Vācijas, nevis Latvijas pilsonim ..

Bet 4. maija kliķei par to nospļauties - tā var atļauties zaudēt visās tiesās, jo civilizācijas sasniegumi tai sveši (galvenais - vajag tam Grantiņam sadot pa ņuņņām!), galvenais iebaidīt tautu, lai tā necīnās par savām tiesībām, kas minētas Satversmes 2. pantā.

Atbildēt

Vēl viens

30.07.2015. 08:07

Grantiņam vispār pienākas advokāts, to čekistu šmurguļi nav aizdomājušies? Protams, LR tiesā viņš neko neizcīnīs, bet Eiropas līmenī tur būs vienos vārtos!

Atbildēt

Ceplis

30.07.2015. 08:02

Domāju, ka L.Grantiņam jāsūdz DP cilvēktiesību tiesā un uzvara ir gandrīz garantēta! Jebkura pilsoņa pienākums ir uzstāties pret bijušās milicijas un VDK čekistu vardarbību un patvaļu. Acīmredzot, pārāk daudz taisnības viņš bija uzrakstījis savā blogā!

Atbildēt

30.07.2015. 07:35

»

Patiešām, parāda savu īsto seju – visa 4. maija kliķe, kas slēpjas aiz valsts noslēpuma...


4. maija kliķe agonē un parāda savu īsto seju R. Vējoņa, L.Straujumas, S.Āboltiņas, I.Mūrnieces, J.Maizīša, A.Lemberga vadībā.. sarakstu var turpināt ar Liepājas "milžiem" , kas deva atļauju un organizēja aizturēšanu no prokuratūras, policijas..

Atbildēt

zed

30.07.2015. 07:22

Tāds darbs Ervīn,rakstīt debīlus komentārus.

Atbildēt

30.07.2015. 07:20

»

jupis

Viss tas ir barikāžu atbalsis,kad kompartijas(līdz ar to arī VDK) nomeklatūras atbalstam zem viltus lozungiem tika sapulcētas ļaužu masas.Tagad viņi parāda savu īsto seju,jo nekas nav mūžīgs,un vara sāk zust,bet deokupāciju nedrīkst pieļaut,jo sastrādāts jau vairāk kā okupācijas gados...


Patiešām, parāda savu īsto seju – visa 4. maija kliķe, kas slēpjas aiz valsts noslēpuma.

„ Sen pa galvu neesat dabūjuši, čaļi, ko ?” – tā kompartijas izbijis boss, bijušais 4. maija kliķes valsts prezidents A.Bērziņš.

4. maija kliķe agonē un, DP aizturēšanas laikā, brutāli piekaujot vecu vīru L.Grantiņu, kas, iespējams, ir ar garīgiem traucējumiem, vienkārši parāda savu vājumu un mēģina iebaidīt pārējos.. kā L.Lapsu u.c., lai necīnās par tautas tiesībām, kas noteiktas LR Satversmes 2. pantā - Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.

4. maija kliķe agonē un parāda savu īsto seju R. Vējoņa, L.Straujumas, S.Āboltiņas, I.Mūrnieces, J.Maizīša, A.Lemberga vadībā.

Atbildēt

anonīms

30.07.2015. 07:05

»

un

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies


Kurš tad mēdijs uzdrošinšies uztāties pret DP. No politiskās policijas viņi baidās kā no uguns, jo ir atkarīgi no tās labvēlības.

Atbildēt

T.H.

30.07.2015. 06:16

Palasīju to tribunalistu lapeli. Teikšu vienu, nelietis tas L.Grantiņš un vieta viņam ja ne cietumā tad psihenē noteikti!

Atbildēt

jobciks

30.07.2015. 06:10

»

Beidzot.

Beidzot sanjems to ko citiem veleja


Tevi, sowietskij padibene,neaizmirsis

Atbildēt

jobciks

30.07.2015. 06:09

Zinot Grantinja vetraino dabu tur aiztureshana vareja but Oskara balvas cieniga.
Man ir tikai viens jautajums jobenai policijai - kakova huja vieninieka kamera nesezh Lindermanis,Godmanis,Vaira,Osipovs,Illarionovs Ruubiji utt.? Tie ir tie,kuri pelnijisi neko citu ka svinu paurii!!!
Ceru,ka Lieta nonaks lidz ECT!

Atbildēt

Beidzot.

30.07.2015. 00:09

Beidzot sanjems to ko citiem veleja!
Dranjkjis, nevis cilveks.

Atbildēt

formula

29.07.2015. 21:48

šim lēkme un pats sadauzījās

Atbildēt

padomā

29.07.2015. 21:44

»

Viedais

Grantiņa Latvijas apmeklējums ir sava veida mazohisms. Dāvana DP sadistiem


a var būt tomēr zivs pūst no galvas?

Atbildēt

nopirkti ?

29.07.2015. 21:43

»

un

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies


visi citi laikam nopirkti vai ar čuriņas raustās

Atbildēt

Fg

29.07.2015. 21:28

A kas mums DP sadisti salasīti, ka nevar vecu onkuli zolīdi aizturēt bez vardarbības?

Atbildēt

un

29.07.2015. 21:02

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies?

Atbildēt

1905

29.07.2015. 21:01

»

Kostja, DMB-86, Odesas kefaļu zvejnieks

Linards Iskariots ir VDK sadarbības partneris un LPSR televīzijas zvaigzne...


šis dokuments, kurš atveras caur pievienoto saiti, izskatās pāc falsifikācijas. Ja to ir rakstijis B.Pugo, viņš nekad nerakstītu "republikas parlaments". LPSR parlamenta nebija. Atsauce uz neprecīzu tulkojumu nevar būt, jo krieviski ari neteica "parlament", pie tam teksta citur paradās "Augstākā padome", kas ari ir pareizi. Tātad - Pugo to nekad nav rakstijis.

Atbildēt

jupis

29.07.2015. 20:40

Viss tas ir barikāžu atbalsis,kad kompartijas(līdz ar to arī VDK) nomeklatūras atbalstam zem viltus lozungiem tika sapulcētas ļaužu masas.Tagad viņi parāda savu īsto seju,jo nekas nav mūžīgs,un vara sāk zust,bet deokupāciju nedrīkst pieļaut,jo sastrādāts jau vairāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

...

29.07.2015. 20:09

»

DDD

Tur jau priekšā ir savējie, kas atmet sūdzības kā neatbilstoši noformētas. - Liede, Tammužs, Jautrīte Briede. Vai pēdējā laikā esat dzirdējuši, ka kāds kādu lietu vinnējis ECT? Kopš turp devās Jautrīte, iesniegumi tiek mesti atpakaļ bez paskaidrojumiem, pat tad, kad izlabotas ECT norādītās nepilnības...


ECT šāda sistēma vienmēr pastāvējusi, tikai tie, kuri nav sūdzējušies, to nezināja. Tagad zinat, ka ECT nenodarbojas ar cilvēktiesību aizsardzību, bet ir instruments valstu (nodokļu maksātāju) naudas iepludināšanai koruptīvās ķepās. Vistiņš un perepjolkins. Un miljons. Tas pasaka visu!

Atbildēt

...

29.07.2015. 20:05

Izklausās vardarbīgi par to lauzto roku.
Bet viss šis stāsts, tāpat kā lapsas teātra izrāde pie un ap dp, šķiet baltiem diegiem sašūstīts.
Žēl to cilvēku, kurus tādi grantiņi un lapsas ar savām "disidentu izķerstīšanas vietnēm" eksponējuši kā nelojālus lemberga-dp-vp-kremļa kliķei. Un nederīgus jaunajai vergu pasaulei. Viņiem tiešām tiks "izlauztas rokas" un viņi paši iemīcīti kgb mēslos. Ja Dievs būtu, šie nelieši sen būtu nosprāguši. Kopā ar saviem "amerikāņu-izraēļu draugiem".

Atbildēt

bonis

29.07.2015. 20:03

kā viņš varbūt vieninieku kamerā ar šādām traumām un atsistām nierēm??

Atbildēt

DDD

29.07.2015. 19:58

»

Vecais

Nu tik uz Eiropas cilvektiesību tiesu


Tur jau priekšā ir savējie, kas atmet sūdzības kā neatbilstoši noformētas. - Liede, Tammužs, Jautrīte Briede. Vai pēdējā laikā esat dzirdējuši, ka kāds kādu lietu vinnējis ECT? Kopš turp devās Jautrīte, iesniegumi tiek mesti atpakaļ bez paskaidrojumiem, pat tad, kad izlabotas ECT norādītās nepilnības. UN PĒC GADA - TIEK IZNĪCINĀATAS!!!Vienkārši

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...