Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ak tā gan?

02.08.2015. 19:35

Un ko tad tur par tevi raksta?

Atbildēt

annamarija

01.08.2015. 20:35

»

T.H.

Palasīju to tribunalistu lapeli. Teikšu vienu, nelietis tas L.Grantiņš un vieta viņam ja ne cietumā tad psihenē noteikti


Tā "tribunālistu lapele" veic grandiozu darbu: uzskaita visus neliešus un viņu nodarījumus. Acīmredzot pats esi apzīmogots ar Kaina zīmi, tāpēc tev Linards ir nelietis.Latvijas Republikas Tautas Tribunāls veic svētīgu darbu, dokumentēdams visas noziedzības un informēdams par tām starptautiskās institūcijas. Patiesība ir tajā LRTT vietnē. Iespējams, kādam var nepatikt forma, kādā patiesība tiek atklāta, taču tāpēc jau tā nepārstāj būt patiesība. Un kāpēc gan par noziegumiem un nelietībām būtu jārunā poētiski?

Atbildēt

LV korupcijas sekas uz ielām

31.07.2015. 21:04

Sāp sirds redzot uz ielām Jaunus cilvēkus ar paliekošām sekām pēc smadzeńu infarkta- tādu ir łoti daudz, kuri nesańem savlaicīgu rehabilitācijas pakalpojumus RSU Vaivaros, jo ārstiem iedots konverts, lai pavilktu 75-85 gadīgos klientus ilgāk centros, tikmēr jauni pilnbriedā nesagaida savu rindu dēł visa kas tur notiek gadu gadiem....

Pietiek varētu rakt un interesanti faktors atklātos, kas tad LV ir prioritāte un perspektīva vai tie, kam dzīve jau tulīt noslēgsies vai tiem, kas jauni gados ?!!

Kā saka- nauda nesmird, tad nav jābrīnas, ka jaunie pamet ,,iespēju,, un ,,veiksmes,, stāstu...

Atbildēt

to Nu

31.07.2015. 18:44

»

Nu

Kā tad tu šito komentāru te ierakstīji, drostaliņ, ja tevi tā briesmīgi cenzē


Zibenzellīt,pakustini kaut ko zem cepures,jo redz ir katram komentāram savs atšķirīgs teksts !! Tavu rakstīto noteikti lasīsim vai ne ??

Atbildēt

pamela > .

31.07.2015. 18:39

Es tomēr nesaprotu par ko cilvēki brīnās,ja DP ir tiešām vecie VDK kadri.To jau nenoliedza pats reiniks,jo esot skāde labus kadrus atstāt aizdurvē.Tas nekas,ka no citas ideoloģijas,ka KP/kompartijas fani utt./Tapēc nekas nemainās un raujas vaiga sviedros ar vecām metodēm.Domāju,ka pats L.L. ir to izbaudījis.Dzīve pier'[ada šo atziņu,JO okupanti un 5-tā kolonna var runāt un darīt ko grib,bet tas neesot nosodāms,jo tikai viedoklis.Ja "Baltijas forums"ar Urbi visos galos gāna atklāti valsti ar Krievijas polikranču līdzdalību,tad par ko var runāt?!Neesmu u vietas,bet būtu ĻOOTI labi,ja ,kā te rakstīja,noorganizētu protesta mītiņu pie DP un TM !!!!
Jāgatavojas CETURTAI Atmodai !!

Atbildēt

se!

31.07.2015. 12:14

»

ibioibio

Viss ko var DP ir piekaut Bauskas pensionarus,kamer bidkas rinki staiga snauc karoga degunu un dedzi pasi...


Tu esi deģenerāts. Tipisks sovjetu lumpenis. Un tava nožēlojamā kosmopolīta dzīve nemainīsies, tu biji, esi un būsi sabiedrības atkritums.

Atbildēt

ibioibio

31.07.2015. 01:48

Viss ko var DP ir piekaut Bauskas pensionarus,kamer bidkas rinki staiga snauc karoga degunu un dedzi pasi.
Latvija nav valsts,administrativa geju dirstuve, kur vieni skatas mutee pirmajam jenkim,citi skrien apmizt piiles pie falla 9.maijaa. tas ir vnk pizdec. Tas veidojuns ar pastalniekiem var mainit karogu vai nee,ka dzivoja vecaja sistema,ta dzuvo - sudos lidz ausim un ar pimpi mutee.
Bet ko latvieshi,lupatas nozelojamie,skries tuk padziedat un padancat.

Atbildēt

ibio

31.07.2015. 01:38

Skatos,ka pazud kads komentrs. Ok,L.L.jau ari ietkada pavadaa,nebusim naivi te.

Atbildēt

psihs

30.07.2015. 21:53

Būtu vairāk tādu patriotu, tad tauta nesūkātu ledu, bet dzīvotu kā cilvēki. Vienīgi nabaga putras katla varas pakalpiņi nezin, ka tādu cilvēku var iznīcināt, bet ne uzvarēt...

Atbildēt

pamela > .

30.07.2015. 16:16

Es teikšu "kruto"- arīL.L. CENZĒ MANI !!Vispār esmu lepna,ka arī no manis Delfi,pietiek ,NRA un Co baidās,JO KAPĒC tad dzēst manus komentārus? Vairāk kā cirks!Nožēlojami !Glavļits darbībā!!Ar KO ?? LV atšķiras no LPSR ???

Atbildēt

30.07.2015. 15:20

»

Žulis

Te komentos daži saka, ka viss notiekot kā padomju laikos. Bet, kā gan citādi? Jo mēs taču joprojām dzīvojam padomju laikos! Atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas nebija tikai atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas. Tā bija atteikšanās no padomju ...


Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem nezināja, ko darīt ar ekonomiku. Tad nu lūdza ASV palīdzību, kas atsūtīja savus padomniekus. Bet ekonomikas programmu uzrakstīja zeļļi no Harvardas universitātes ASV, tostarp kā Polijas zlotu segt ar ASV dolāru.

Tāds scenārijs ir arī Latvijai. Rezultāts ir panākts – sabiedrība sašķelta un cits citu vaino pasaules grēkos. Vieniem ir pielaide valsts noslēpumam un slepeniem aizdevumu īgumiem ar SVF/PB, citiem – sabiedrībai nav. Latvija pilna mērā dzīvo uz parāda. Visa nauda, kas ir Latvijā, ir aizdota. Līdz ar to nav ne neatkarības, ne suverenitātes.

Nākošajiem valsts premjeriem un prezidentiem jārēķinās ar šiem līgumu nosacījumiem, tādēļ viņu pašu morālām īpašībām vairs nav nozīmes. Drīzāk daudzi būs jāpierunā par prezidentu vai premjeru kļūt. Kurš gan muļķis uzņemsies šo noziedzīgo atbildību, strādājot pretēji Satversmē noteiktajam – suverēna vara pieder Latvijas tautai. Nepieder! Bet risks, ka sāks šaut uz agešinveidīgajiem, premjeriem un prezidentiem palielinās.

Atbildēt

Biruta

30.07.2015. 14:16

»

līdzjūtīgā omīte

Nu beidz ja cilvēks tā lādas un sola visus pakārt


budu dazus 90 gados pakarusi, vai vismaz cietuma ielikusi, tagad dzivotu ka sveice, visi tie čekisti vel 90 gadu sakuma rausytijas, bet kad saprata ka nekas nebus tad saka zagt , slepkavot,

Atbildēt

beka

30.07.2015. 14:14

»

Jambo

Tieši tā


varbut tik pasi uz cietumu sturejat,,

Atbildēt

Žulis

30.07.2015. 14:03

Te komentos daži saka, ka viss notiekot kā padomju laikos. Bet, kā gan citādi? Jo mēs taču joprojām dzīvojam padomju laikos! Atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas nebija tikai atteikšanās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas. Tā bija atteikšanās no padomju režīma likvidācijas Latvijā! Un šis režīms valda un turpina valdīt! Šis režīms tikai ir pārkārtojies un piemērojies kapitālisma apstākļiem. Lai maskētos, tas ir piesavinājies Latvijas Republikas karogu, himnu un ģērboni. Tas ir atmetis komunisma ideoloģiju un kompartiju sadalījis vairākās daļās, katrai daļai dodot savu nosaukumu un nodēvējot tās par politiskajām partijām.Šis "partijas" tad no savām rindām izvirza kandidātus un liek tautai par viņiem nobalsot. Tādējādi tiek radīta demokrātijas šķietamība Latvijā.

Atbildēt

līdzjūtīgā omīte

30.07.2015. 12:45

»

Lelle

Lopiska vara, trakāka vēl kā padomijā


Nu beidz ja cilvēks tā lādas un sola visus pakārt
diez kas jau nav. Nav gan skaidrība kapēc neliek psihenē

Atbildēt

Lelle

30.07.2015. 10:40

Nu ir, beidzot, arī pie mums politiski ieslodzītais!Čeka ir nemirstīga.

Atbildēt

Lelle

30.07.2015. 10:34

Lopiska vara, trakāka vēl kā padomijā.

Atbildēt

30.07.2015. 08:37

»

Vēl viens

Grantiņam vispār pienākas advokāts, to čekistu šmurguļi nav aizdomājušies? Protams, LR tiesā viņš neko neizcīnīs, bet Eiropas līmenī tur būs vienos vārtos


Piekrītu - visas tiesas ir tikai ierocis pret privātpersonas tiesībām. Nesamērīgi spēki cīņā par savām tiesībām - privātpersonai ir vairāk iespēju zaudēt neka uzvarēt.

Atbildēt

30.07.2015. 08:17

»

Ceplis

Domāju, ka L.Grantiņam jāsūdz DP cilvēktiesību tiesā un uzvara ir gandrīz garantēta! Jebkura pilsoņa pienākums ir uzstāties pret bijušās milicijas un VDK čekistu vardarbību un patvaļu. Acīmredzot, pārāk daudz taisnības viņš bija uzrakstījis savā blogā


Vņam tad jāpierāda ar izziņām, ka viņam ir dubultpilsonība, ka jau ilgstoši ir garīgi slims un ārstējas Vācijā.

Tad var prasīt kompensācijas par veselības bojāšanu - traumām aizturēšanas brīdī, par cilvēktiesību neievērošanu Latvijā, viņam pārvietojoties Latvijā kā Vācijas pilsonim.. Vajag pie Vācijas vēstniecības Rīgā organizēt piketu..Par ierobežotām cilvēktiesībām - brīvi paust savus viedokļus LRTT mājas lapā, kas reģistrēta Vācijā tieši kā Vācijas, nevis Latvijas pilsonim ..

Bet 4. maija kliķei par to nospļauties - tā var atļauties zaudēt visās tiesās, jo civilizācijas sasniegumi tai sveši (galvenais - vajag tam Grantiņam sadot pa ņuņņām!), galvenais iebaidīt tautu, lai tā necīnās par savām tiesībām, kas minētas Satversmes 2. pantā.

Atbildēt

Vēl viens

30.07.2015. 08:07

Grantiņam vispār pienākas advokāts, to čekistu šmurguļi nav aizdomājušies? Protams, LR tiesā viņš neko neizcīnīs, bet Eiropas līmenī tur būs vienos vārtos!

Atbildēt

Ceplis

30.07.2015. 08:02

Domāju, ka L.Grantiņam jāsūdz DP cilvēktiesību tiesā un uzvara ir gandrīz garantēta! Jebkura pilsoņa pienākums ir uzstāties pret bijušās milicijas un VDK čekistu vardarbību un patvaļu. Acīmredzot, pārāk daudz taisnības viņš bija uzrakstījis savā blogā!

Atbildēt

30.07.2015. 07:35

»

Patiešām, parāda savu īsto seju – visa 4. maija kliķe, kas slēpjas aiz valsts noslēpuma...


4. maija kliķe agonē un parāda savu īsto seju R. Vējoņa, L.Straujumas, S.Āboltiņas, I.Mūrnieces, J.Maizīša, A.Lemberga vadībā.. sarakstu var turpināt ar Liepājas "milžiem" , kas deva atļauju un organizēja aizturēšanu no prokuratūras, policijas..

Atbildēt

zed

30.07.2015. 07:22

Tāds darbs Ervīn,rakstīt debīlus komentārus.

Atbildēt

30.07.2015. 07:20

»

jupis

Viss tas ir barikāžu atbalsis,kad kompartijas(līdz ar to arī VDK) nomeklatūras atbalstam zem viltus lozungiem tika sapulcētas ļaužu masas.Tagad viņi parāda savu īsto seju,jo nekas nav mūžīgs,un vara sāk zust,bet deokupāciju nedrīkst pieļaut,jo sastrādāts jau vairāk kā okupācijas gados...


Patiešām, parāda savu īsto seju – visa 4. maija kliķe, kas slēpjas aiz valsts noslēpuma.

„ Sen pa galvu neesat dabūjuši, čaļi, ko ?” – tā kompartijas izbijis boss, bijušais 4. maija kliķes valsts prezidents A.Bērziņš.

4. maija kliķe agonē un, DP aizturēšanas laikā, brutāli piekaujot vecu vīru L.Grantiņu, kas, iespējams, ir ar garīgiem traucējumiem, vienkārši parāda savu vājumu un mēģina iebaidīt pārējos.. kā L.Lapsu u.c., lai necīnās par tautas tiesībām, kas noteiktas LR Satversmes 2. pantā - Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.

4. maija kliķe agonē un parāda savu īsto seju R. Vējoņa, L.Straujumas, S.Āboltiņas, I.Mūrnieces, J.Maizīša, A.Lemberga vadībā.

Atbildēt

anonīms

30.07.2015. 07:05

»

un

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies


Kurš tad mēdijs uzdrošinšies uztāties pret DP. No politiskās policijas viņi baidās kā no uguns, jo ir atkarīgi no tās labvēlības.

Atbildēt

T.H.

30.07.2015. 06:16

Palasīju to tribunalistu lapeli. Teikšu vienu, nelietis tas L.Grantiņš un vieta viņam ja ne cietumā tad psihenē noteikti!

Atbildēt

jobciks

30.07.2015. 06:10

»

Beidzot.

Beidzot sanjems to ko citiem veleja


Tevi, sowietskij padibene,neaizmirsis

Atbildēt

jobciks

30.07.2015. 06:09

Zinot Grantinja vetraino dabu tur aiztureshana vareja but Oskara balvas cieniga.
Man ir tikai viens jautajums jobenai policijai - kakova huja vieninieka kamera nesezh Lindermanis,Godmanis,Vaira,Osipovs,Illarionovs Ruubiji utt.? Tie ir tie,kuri pelnijisi neko citu ka svinu paurii!!!
Ceru,ka Lieta nonaks lidz ECT!

Atbildēt

Beidzot.

30.07.2015. 00:09

Beidzot sanjems to ko citiem veleja!
Dranjkjis, nevis cilveks.

Atbildēt

formula

29.07.2015. 21:48

šim lēkme un pats sadauzījās

Atbildēt

padomā

29.07.2015. 21:44

»

Viedais

Grantiņa Latvijas apmeklējums ir sava veida mazohisms. Dāvana DP sadistiem


a var būt tomēr zivs pūst no galvas?

Atbildēt

nopirkti ?

29.07.2015. 21:43

»

un

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies


visi citi laikam nopirkti vai ar čuriņas raustās

Atbildēt

Fg

29.07.2015. 21:28

A kas mums DP sadisti salasīti, ka nevar vecu onkuli zolīdi aizturēt bez vardarbības?

Atbildēt

un

29.07.2015. 21:02

Ko citi mediji? Neviens nav interesējies?

Atbildēt

1905

29.07.2015. 21:01

»

Kostja, DMB-86, Odesas kefaļu zvejnieks

Linards Iskariots ir VDK sadarbības partneris un LPSR televīzijas zvaigzne...


šis dokuments, kurš atveras caur pievienoto saiti, izskatās pāc falsifikācijas. Ja to ir rakstijis B.Pugo, viņš nekad nerakstītu "republikas parlaments". LPSR parlamenta nebija. Atsauce uz neprecīzu tulkojumu nevar būt, jo krieviski ari neteica "parlament", pie tam teksta citur paradās "Augstākā padome", kas ari ir pareizi. Tātad - Pugo to nekad nav rakstijis.

Atbildēt

jupis

29.07.2015. 20:40

Viss tas ir barikāžu atbalsis,kad kompartijas(līdz ar to arī VDK) nomeklatūras atbalstam zem viltus lozungiem tika sapulcētas ļaužu masas.Tagad viņi parāda savu īsto seju,jo nekas nav mūžīgs,un vara sāk zust,bet deokupāciju nedrīkst pieļaut,jo sastrādāts jau vairāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

...

29.07.2015. 20:09

»

DDD

Tur jau priekšā ir savējie, kas atmet sūdzības kā neatbilstoši noformētas. - Liede, Tammužs, Jautrīte Briede. Vai pēdējā laikā esat dzirdējuši, ka kāds kādu lietu vinnējis ECT? Kopš turp devās Jautrīte, iesniegumi tiek mesti atpakaļ bez paskaidrojumiem, pat tad, kad izlabotas ECT norādītās nepilnības...


ECT šāda sistēma vienmēr pastāvējusi, tikai tie, kuri nav sūdzējušies, to nezināja. Tagad zinat, ka ECT nenodarbojas ar cilvēktiesību aizsardzību, bet ir instruments valstu (nodokļu maksātāju) naudas iepludināšanai koruptīvās ķepās. Vistiņš un perepjolkins. Un miljons. Tas pasaka visu!

Atbildēt

...

29.07.2015. 20:05

Izklausās vardarbīgi par to lauzto roku.
Bet viss šis stāsts, tāpat kā lapsas teātra izrāde pie un ap dp, šķiet baltiem diegiem sašūstīts.
Žēl to cilvēku, kurus tādi grantiņi un lapsas ar savām "disidentu izķerstīšanas vietnēm" eksponējuši kā nelojālus lemberga-dp-vp-kremļa kliķei. Un nederīgus jaunajai vergu pasaulei. Viņiem tiešām tiks "izlauztas rokas" un viņi paši iemīcīti kgb mēslos. Ja Dievs būtu, šie nelieši sen būtu nosprāguši. Kopā ar saviem "amerikāņu-izraēļu draugiem".

Atbildēt

bonis

29.07.2015. 20:03

kā viņš varbūt vieninieku kamerā ar šādām traumām un atsistām nierēm??

Atbildēt

DDD

29.07.2015. 19:58

»

Vecais

Nu tik uz Eiropas cilvektiesību tiesu


Tur jau priekšā ir savējie, kas atmet sūdzības kā neatbilstoši noformētas. - Liede, Tammužs, Jautrīte Briede. Vai pēdējā laikā esat dzirdējuši, ka kāds kādu lietu vinnējis ECT? Kopš turp devās Jautrīte, iesniegumi tiek mesti atpakaļ bez paskaidrojumiem, pat tad, kad izlabotas ECT norādītās nepilnības. UN PĒC GADA - TIEK IZNĪCINĀATAS!!!Vienkārši

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...