Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Akceptētās nāves

Viedais Manels
05.11.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas ar apsēstību. Vienlaikus saslimušajiem ar kovidu pēc norādes no augšas tiek liegta ārstēšana ar vispārzināmiem un efektīviem medikamentiem. Pat vēl nelāgāk – šos preparātus izņem no aptieku plauktiem.

Nevar būt, ka Saeimas deputāti un ministri nezina, ka zemēs, kur pielieto ivermektīnu, kā arī grupās, kur pēc MD Vladimira Zelenko metodes ārstē ar hidroksihlorokvīnu, mirstība no Covid-19 ir tuva nullei. Atruna, ka veto zālēm uzliek PVO vai ES normatīvi, ir liekulība. Kad jāglābj ļaužu dzīvības, birokrātija vai materiālā ieinteresētība jāmet pie malas!

Tāpēc man rodas iespaids, ka vīrusa skartie pacienti mirst nevis varnešu tumsonības vai gļēvulības dēļ, bet varas saltas un apzinātas rīcības rezultātā, lai bailes stimulētu ļautiņus potēties. Neizbrīnīšos, ja pašiem politikāņiem “tumbočkā” pieslēpts gan hidroksihlorokvīns, gan ivermektīns.

Līdztekus dzirdamas valodas, ka ārstiem mutes ir aizbāztas ar dāsniem “kliņģeriem”, bet “pļāpīgajiem” piedraudēts ar atlaišanas un apsūdzības valsts noslēpuma izpaušanā “pātagu”. Tikmēr ir miruši, mirst un turpinās mirt daudzi jo daudzi mūsu līdzpilsoņi, kamēr glābiņš ir līdzās. Manuprāt, tas ir noziegums pret tautu.

Nelaiķu tuviniekiem pašiem jāizlemj, kā reaģēt uz šo informāciju. Vienkāršākais ceļš, protams, ir nepieņemt manis teikto, jo tad, ja sirdsapziņa ļaus, varēs mazgāt rokas nevainībā par samierināšanos un lamāt antivakserus. Otrs ceļš – noplātīt rokas: ko tad es varu darīt, un aizgājējus tāpat neatgriezt?! Trešais – izdarīt VISU no sevis atkarīgo, lai vainīgie “skuju takās” tiktu sodīti. Lieku aiz auss visiem Dievzemītes iedzīvotājiem – jūs varat kļūt par nākamajiem pašreizējās politikas upuriem!

PS: mans raksts “Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem”

https://pietiek.com/raksti/zales_pret_covid-19_aiz_septiniem_ziegeliem/

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...