Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties negāju; uz to brīdi jau bija nostaigāti gandrīz 14 km, vienai dienai pietiek. Turklāt, kad esmu nikna, man labāk nāk miegs.)

Kāpēc es esmu nikna? Tāpēc, ka mums ir valdība, kura ir tik sadrumstalota, tik vārgi turas kopā, ka tās locekļiem vienam otrs nemitīgi jāslavē pat par vistizlāko lēmumu, kā tādai trīsgadnieka māmiņai, kura gatava par katru sava dārgumiņa kustību izplūst komplimentos (es zinu, ko runāju; pati tā darīju. Pirms septiņiem gadiem).

Āaaaa, kāds teiks, re, viņa visu laiku atbalstīja ierobežojumus, nu tagad taču ir ierobežojumi!

Nopietni? Tie ir stingrāki ierobežojumi? Jūs ņirgājaties?!

Tātad: mēs atļaujam cilvēku brīvu pārvietošanos, bet AIZLIEDZAM Ziemassvētkus, pasaules ģimeniskākos svētkus, svinēt kaut vai kopā ar to vēl vienu mājsaimniecību. Tagad pamēģiniet iztēloties, cik būs apbēdinātu, vīlušos vecāku (jo pārvietoties taču nav aizliegts!), kuru apzinīgie bērni pie viņiem nebrauks (jo svinēt taču drīkst tikai savā mājsaimniecībā!).

Mēs ATĻAUJAM šajā laikā, kas jau tā ir sprādzienbīstams, bez ierobežojumiem tirgot alkoholu un cigaretes, bet AIZLIEDZAM pārdot grāmatas.

Valdībai to, šķiet, nesaprast, bet patiešām, neraugoties uz visu, liela daļa sabiedrības tieši LASOT gūst mierinājumu, uzmundrinājumu, cerību, ka var būt citādi, ka cilvēcei nākušas priekšā un tā ir spējusi izturēt arī nesalīdzināmi briesmīgākas lietas par šo. Un tā ir iespēja nodarbināt smadzenes ar pavisam citām lietām, laimīgi ienirt realitātē, kurā par Covid neviens neko nav dzirdējis. (Jā, tas neatrisinās problēmas, bet palīdzēs nomierināties un sakopot resursus, kas jau ir puse risinājuma.)

Āaaa, nu ja, no alkohola nāk tādi nodokļi, kādu nekad nebūs no grāmatām, pat ja neatcelsim to sasodīto 21% PVN elektroniskajiem izdevumiem (arī ne šajos apstākļos, kad tas vismaz būtu variants, kā daļai lasītāju tikt pie savas dienišķās grāmatu devas!), kas mūs padara par alu laikmeta cilvēkiem, vienīgajiem visā ES!

Klau, valdība, varbūt parēķiniet (ir, ir pasaulē metodika, var sameklēt), kādi izdevumi ir lētajam alkoholam ilgtermiņā - nu tur sīkumi visādi, piekauti līdzcilvēki, kuriem nepieciešama medicīniskā palīdzība jau tā sarežģītā laikā, depresijas, sadauzītas mašīnas un cietusi infrastruktūra, zaudētas darba stundas, ilgtermiņā sabojāta veselība...

Nu ja, cilvēki, kas ilgstoši netiek pie dienišķās šmigas, var sākt demolēt alkohola bodes un mest akmeņus Saeimas logos; grāmatu izdevēji un lasītāji pieklājīgi centīsies atrisināt situāciju.

Uzmanību, tagad ir produkta reklāmas daļa.

Jā, grāmatu veikali trīs nedēļas būs slēgti. Taču pasūtināt grāmatas internetā un e-veikalos varēs, arī izņemt varēs, bet, ja tā labāk gribēsies, pasūtināt pa telefonu un saņemt pastā (šajā laikā pakomāti ir ellīgi noslogoti, es tā dzirdēju).

Neatsakieties no grāmatām. Uz trim nedēļām, iespējams, tās var aizstāt pat frizieri, manikīru un masiera apmeklējumu.

Smeliet mieru un uzmundrinājumu, kur vien tas legāli iespējams, un dalieties ar citiem - gan nemierā, jo dalīts nemiers ir tikai puse nemiera, - gan arī mierā, kurš, laimīgā kārtā, tajā daloties, daudzkāršojas.

Un tagad laikam es arī savu niknumu norakstīju nost.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...