Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Iveta Ločmele

19.08.2015. 13:44

»

Virsraksta : Grantiņš apcietināms, jo aicināja vardarbīgi gāzt LR valsts varu un grozīt valsts iekārtu...


Grantiņa lieta ir pilnīgs safabricējums.
Tā ir pie varas esošās neo=boļševiku kliķes izrēķināšanās ar sev nevēlamiem cilvēkiem ,opozīcijas novākšana no politiskās skatuves.
Kāpēc tieši Vācijas pensionārs Grantiņš?
Tāpēc ka viņš ļoti labi pārzin kas ir kas, viņš zin konkrēti kuri sadarbojās ar VDK un Kompartiju, kuri tika iefiltrēti Latvijas tautas Frontē un citos "atjaunotās" Latvijas varas orgānos.
Pie varas esošās partijas ""Vienotība" un ZZS tagad darīs visu lai iznīcinātu jebkādu politisko opozīciju Latvijā. DP strādā viņu cilvēki, tieslietu sistēmā arī. Jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs ka šī politiskā kliķē ir izveidojusi to pašu VDK un Kompartijas struktūru kā tas bija LPSR. Un pēc tām pašām metodēm tagad darbojas vajājot cilvekus par vārda brīvību kā tas bija komūnistu režīma laikā.

Atbildēt

Jānis Saulītis

19.08.2015. 13:35

»

kur to katiķismu var dabūt izlasīt


Patiesībā tas "kaķtisms" saucas ""Ciānas gudro protokoli"
http://holywar.org/Cianas_gudro_protokoli.htm

Atbildēt

Ralfs

19.08.2015. 13:31

»

Joske

Latvijā jau sen neviens normāls cilvēks netic tiesu varai! Visi tiesneši un prokurori ir pērkami! Neviens par to nešaubās


Un tagad padomājiet - Par cilveka slepkavību īpaši pastiprinošos apstākļos, kas saistīta ar izvarošanu un ķermeņa sakropļošanu Latvijā tiesa iedod tikai 10 gadus šim slepkavam.
.
kas Latvijā notiek?

Atbildēt

Balts etniskais

16.08.2015. 08:29

Meliem ir īsas kājas! Žīdu Tora apgalvo, ka Žīds drīkst darīt visu ar Goiju un jāatbild nebūs! Tā ir pasludinājis Dievs Jahove! Cik esmu lasījis, dzirdējis, viss ir meli, meli un meli!
Sāksim ar krievijas valsts graušanu un sekām. No 1917.gada līdz 1953.gadam PSRS valstī tika nobendēti Gulagos, cietumos 157 000 000 iedzīvotāju. Latvijā no 1940. gada iznīcināja 300 000 iedžīvotājus. Mums cešās iestāstīt, ka otrā pasaules kara laikā Vācieši esot iznīcinājuši 6 000 000 žīdu. Akadēmiķis Nikolais Levašovs apgalvo, ka Žīdi ir aigājuši bojā 250 000. Mazāk kā Latvijas iedzīvotājus. Un tad vēl, no šiem 250 000, 150 000 tika nomērdēti bada nāvē, jo Angloskši esot sabombardējuši visas pārtikas noliktavas Vācijā. Tā kā viss ir meli, meli un vēlreiz meli! Manu tēvu apsūdzēja tautas nodevībā. par to ka bija Latvietis un pratināšanas brīdī tulks esot bijis žīdz, kuš tukoja kā gribēja. vecajam pasludināja augstāko sodu, nošaut! Labi, ka bija no 1946-1947 gadam starptautiskā konvencija un nošaušnu apmainīja pret 10 gadu katorgu. 1954.gadā uzzinājām, tēvs ir dzīvs! Nonācis bija līdz Čukotkai, Kolimai. Manai dzimtai ir iznīcināts viss, kas vien iespējams.
Par žīdiem. Hitlers, gebels bija žīdi, kas līdz šai dienai tiek slēpts. Kāpēc? Gebelsa teiktais: Ja melo, tad melo tik stipri, lai būtu ticami! Pirmais šo propogandu lietoja Ļeņins.
kas notiek Latvijā? Šausmas! vISS SASTĀV NO VIENIEM MELIEM. pAREIZI iNKENS RAKSTA. kAS VEICINA MELUS UN NEDOD Dievs ja nāks gaisā patiesība? Kā jau Torā teikts: Gudrāko Goiju nokauj! Mēs, baltā rasa esam nolemtie iznīcībai! Tā kā mums Latviešiem tomēr genofonds ir saglabājies. Patreiz šiem pašiem noziedzniekiem-zagļiem ir Gulbja dzliesma. Kā jau pareģoja pareģi Finks.

Atbildēt

Joske

09.08.2015. 21:39

Latvijā jau sen neviens normāls cilvēks netic tiesu varai! Visi tiesneši un prokurori ir pērkami! Neviens par to nešaubās!

Atbildēt

09.08.2015. 21:13

»

Žīdi šeit ienes diskusijas (procesu bez jēgas) par neko kā piem., Dāvida zvāigzni, feiku, Dobeļa sievu ..žīdi sapulcē sit ar kājām pa grīdu, ja diskusija nav par tēmu, kas derīga viņiem....jo jādiskute par to, kas noteikts..nekādas brīvdomības


"..žīdi sapulcē sit ar kājām pa grīdu, ja diskusija nav par tēmu, kas derīga viņiem....jo jādiskute par to, kas noteikts..nekādas brīvdomības"

to tu par sevi, vai ne? nu mats matā...

Atbildēt

09.08.2015. 19:18

Tas tāds viedoklis – „būtu apcietināms” , nevis pamatota lieta ar pierādījumiem un reālu uzradītu apsūdzību (iespējams, iegūtu vardarbīgā ceļā) Vācijas pilsonim L.Grantiņam. Safabricējums, politiska atriebība vai krievžīdu pasūtījums. Latvijā savairojušies kriežīdi vai to interešu lobētāji kā R.Zīle, A.Lejiņš, Dz. Rasnčs, R.Dzintars.. šie pat nav ne kārkluvācieši, ne kārklukrievi, bet īstie kriežīdi.. Vai viņi kā latviešu izcelsmes būtu nicināmi?

Atbildēt

09.08.2015. 19:17

»

To: mrgs

Paldies...


Žīdi šeit ienes diskusijas (procesu bez jēgas) par neko kā piem., Dāvida zvāigzni, feiku, Dobeļa sievu ..žīdi sapulcē sit ar kājām pa grīdu, ja diskusija nav par tēmu, kas derīga viņiem....jo jādiskute par to, kas noteikts..nekādas brīvdomības.

Atbildēt

...

09.08.2015. 17:59

tas tapat ka Jura Dobeļa sieva ir krieviete

Atbildēt

To: mrgs

09.08.2015. 17:00

Paldies!
feiks ne feiks, bet nezkāpēc saskan ar Dāvida dēlu dzīvesveidu. Ne vienmēr var saprast kāpēc ir ticis darīts tā un ne savādāk, izlasot šo garadarbu viss it kā saliekas pa plauktiem.
Kko līdzīgu vienā, visai skarbā filmā (Ungāru laikam) par II pasaules karu vecāmāte mazdēlam mācīja, tur tas it kā vairāk tika attiecināts uz nacistiem... toreiz neticēju savām ausīm...

Atbildēt

mrgs

09.08.2015. 16:20

»

kur to katiķismu var dabūt izlasīt


Iegūglē :)
Man atradās šāda vietne:
http://miuma.blogspot.com/p/psrs-ebreja-katkisms-izdotstelaviva-1958.html

Kaut kur lasīju, ka tas ir feiks. Tāpat kā cionas protokoli.

Atbildēt

09.08.2015. 13:22

kur to katiķismu var dabūt izlasīt?

Atbildēt

tam,kurš raksta -inkinam

09.08.2015. 13:06

ar mazo burtu.Vai jums ir drošas ziņas,ka Novodvorskas kundzei bija šizofrēnija un ,ka viņa būdama žīdu tautības ,bija par"antisemītu"pasludinātā Inkina kunga draudzene?Nezinu,bet man ir drošas ziņas,ka ar Inkina kunga veselību,intelektu un erudīciju viss ir kārtībā,tāpat kā ar nelaiķes Novodvorskas intelektu.Inkina kungam pat advokāts nebūtu vajadzīgs,jo viņs pats sevi lieliski var aizstāvēt un veiksmīgi to dara.

Atbildēt

09.08.2015. 10:12

Virsraksta : Grantiņš apcietināms, jo aicināja vardarbīgi gāzt LR valsts varu un grozīt valsts iekārtu
================================================

Tas tāds viedoklis – „būtu apcietināms” , nevis pamatota lieta ar pierādījumiem un reālu uzradītu apsūdzību (iespējams, iegūtu vardarbīgā ceļā) Vācijas pilsonim L.Grantiņam. Safabricējums, politiska atriebība vai krievžīdu pasūtījums. Latvijā savairojušies kriežīdi vai to interešu lobētāji kā R.Zīle, A.Lejiņš, Dz. Rasnčs, R.Dzintars.. šie pat nav ne kārkluvācieši, ne kārklukrievi, bet īstie kriežīdi.. Vai viņi kā latviešu izcelsmes būtu nicināmi?

Atbildēt

tu esi nožēlojams

09.08.2015. 09:49

»

inkinam

tava draudzene novodvorska bija oficiali psihenes uzskaite ka sizofrenike.par tevi sai zina drosu zinu nav


http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2015/06/26/109480/russkie-vrachi--ubitaya-vrachami-novodvorskaya-rasskazala-o-prestupleniyakh-ubijts-v-belykh-khalatakh.shtml

Atbildēt

tu esi nožēlojams

09.08.2015. 09:48

»

inkinam

tava draudzene novodvorska bija oficiali psihenes uzskaite ka sizofrenike.par tevi sai zina drosu zinu nav


tev ir jāizbauda, tad nemuldēsi. Novodvorskaja bija skaista meitene, tādu "ārsti"viņu pataisīja "slimnīcā".

Atbildēt

psihopātu cūkai

08.08.2015. 19:36

»

inkinam

tava draudzene novodvorska bija oficiali psihenes uzskaite ka sizofrenike.par tevi sai zina drosu zinu nav


Viena no metodēm iznīcināt psrs laikā bija šizofrēnijas diagnoze. Šodien nelieši izmanto to pašu metodi.
Jēkabsonu taču arī ar skubu aizsūtīja uz psihiatrisko pārbaudi.
Буковский В., Глузман С. (январь — февраль 1975). «Пособие по психиатрии для инакомыслящих». Хроника защиты прав в СССР (13): 36—61.
http://tribunanaroda.info/content/view/2918

Atbildēt

kika

08.08.2015. 18:25

Var teikt arī tā - aplejiet cilvēkus ar mēsliem, lai viņi pēc tam publiski mazgājas. Čekistu cienīga rīcība.
Nožēlojami, ka tāds tracis ap jukušu dīvaini.

Atbildēt

Paija

08.08.2015. 15:37

Jā, 110.pants ir labs, to varēja izmantot ...

Atbildēt

janka

08.08.2015. 11:52

»

jonkam

Murgs


Protams,sakropļot brīvības cīnītāju,tiesāt cilvēkus par domāšanu,izlaupīt valsti,radīt apstākļus cilvēku aizbraukšanai no valsts,idiotiskas sociālās sistēmas radīšana,selektīvas veselības sistēmas izveidošana ir valstī padarīta par augsta intelekta izpausmi.

Atbildēt

inkinam

08.08.2015. 11:47

tava draudzene novodvorska bija oficiali psihenes uzskaite ka sizofrenike.par tevi sai zina drosu zinu nav.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

08.08.2015. 11:43

>Kad cilvēks ir izsaukts un to kādu stundu vai >vairāk pratina, pratināmais kļūst neuzmanīgs. Arī >uztraukums dara savu. Tad viņam pasniedz it kā no >viņa vārdiem pierakstītu tekstu, kuŗā ir grūti >pamanīt un saprast viltīgi iepīto. Aprēķins ir >vienkāršs: ja nepamanīs, tad būs tā, kā >izmeklētājam vajag, bet, ja pamanīs, tad teiks: >nu, pieraksti tur apakšā, kā ir patiesībā.

http://likumi.lv/doc.php?id=107820

110.pants. Liecinieka tiesības

... pieprasīt iespēju
liecības uzrakstīt pašrocīgi
valodā, kuru viņš prot

Atbildēt

08.08.2015. 10:12

Prokuratūra pirmās instances lēmumu apstrīdēja, un Rīgas Apgabaltiesa manu lietu skatīs 3. septembrī 15.30 (148 zālē).=
=================================================

Tagad redzam, no kurienes aug apsūdzības L.Grantiņam - žīdu totalitarismā - cionismā. L.Grantiņš to pareizi sajuta, tikai neprata izskaidrot saprotami - te arī pierādījumi.

Žīdi strādā ar smadzenēm, pildspalvu un pistoli. LR paklausīgās amatpersonas, tiesneši tiks uzskaitīti, variet būt droši. Tagad Jūs to zināt.

Esmu sacījis, ka esiet gudrāki par žīdiem un viņu naidu un viltību - ar viltību ievediet tos viltus ceļos pie sevis, kur tie sprāgs kā asinis pārsūkušās utis.

Žīdi apzināti vairo naidu pret sevi, jo nav sodīti - H.Cukurs, ko žīdi nogalināja bez tiesas "ar pistoli" nav atriebts.

Atbildēt

Žulis

08.08.2015. 10:03

Pārkrāsotais padomju režīms arvien nekaunīgāk sāk izrēķināties ar tiem, kas tam negrib padevīgi kalpot. Un te labi redzams, kas šim režīmam ir saimnieki.
Ko mēs varam likt tam pretim?
Nu izdarīsim kaut vai pašu mazumiņu! Aiziesim 3. septembrī plkst 15.30 uz šo Rīgas apgabaltiesas sēdi 148. zālē! Atbalstīsim ar savu klātbūtni Inkina kungu! Parādīsim ( galvenokārt jau paši sev), ka varam izdarīt kaut ko vairāk, kā tikai sēdēt pie datora un klabināt taustiņus.

Atbildēt

08.08.2015. 09:53

Vienīgais, ko varam - izglītot tautu, atvērt acis uz patiesībām. Gatavoties, gaidīt izšķirīgo brīdi, kad vadzis lūzīs pats no sevis. Nezaudēt dūšu un garaspēku. Neaizmirst nevienu politisko noziedznieku, kas realizējuši genocīdu pret latviešu tautu. Nevienu, tostarp pašreizējos varturus.

Drīkst gāzt valdību un pat tiesāt politiskos noziedzniekus, ja ir duka, bet nedrīkst aicināt gāzt, nedrīkst musināt uz gāšanu, bet gāzt drīkst gan!

"HIHIHI: Šis nav aicinājums gāzt valdību - reklāmu uz sapuvušām siera tabletēm aizliegts izvietot sakaņā ar LR spēkā esošiem normatīviem."

Atbildēt

Bonifācijs

08.08.2015. 08:54

Cionas protokolu viena no niansēm darbībā .

Atbildēt

Leonards

08.08.2015. 00:12

»

Jautajums-

Interesanti ka beidzas shi tiesa un kads bija spriedums


Rakstā ir teikts, ka pirmā instance atzina par nevainīgu un ir pievienota norāde, kur to var redzēt un dzirdēt, kā lems otrā instance ir atkarīgs arī no cilvēkiem, kas vēros tiesas sēdi.

Atbildēt

Paija

07.08.2015. 23:04

Jā, bija interesanti klausīties raidstacijā Merkurs pārraidīto Inkina kunga aizstāvības runu tiesas procesa laikā: tā bija laba ar pamatotiem argumentiem.


Būtu interesanti zināt kriminālprocesa virzītāju objektīvus viedokļus tieši par nopratināšanas protokoliem:
1) kādēļ gan lietas būtību tajos izklāsta tieši izmeklētājs un tad nopratināmajai personai liek parakstīt.
Bieži ir tā , ka satura jēga tiek mainīta tā , kā vajag izmeklētājam, ja nopratināmais nepiekrīt kaut kādai teksta daļai izmeklētāja interpretācijā, viņš, protams, var pierakstīt savas atsevišķās domas, labojumus, bet tos nezin kāpēc neviens dalībnieks tiesas procesa laikā neņem vērā tikpat līdzvērtīgi kā izmeklētāja vārdiem pierakstīto nopratināšanas saturu un jēgu.

2) kādi tad varianti , ja nopratināmā persona nepiekrīt izmeklētāja uzrakstītajai interpretācijai:
A. - Nopratināmā persona atsakās parakstīt izmeklētāja interpretācijā uzrakstīto protokolu, par ko tiek sastādīts akts (par atsacīšanos parakstīt protokolu ar 2 pieaicinātajām personām);
B.- nopratināmā persona protokolā ieraksta savus labojumus saistībā ar izmeklētāja rakstīto nopratināšanas saturu pēc būtības;
C.- Nopratināmā persona lūdz iespēju pašai savā interpretācijā protokolā rakstīt notikuma gaitu ( nu, par šo variantu varbūt, kurš zin labāk, var pakomentēt - kā tas strādā vai nestrādā praksē tagad).

Tik garš koments tādēļ, ka lietas rosināšanai pamatu pamats ir, lūk, šis svarīgais nopratināšanas (liecinieku, cietušā, aizdomās turētā utt.) protokols.


Tas, ka prokurors parsūdzēs tiesas lēmumu ir vienīgi politiskas gribas akts un saistīts ar starpvalstu attiecībām.
Inkina k-gam = taisnība šajā uzvaras gājienā 1.instancē, tā lēmusi arī tiesa 1.instancē, bet vairākās tiesas procesa stadijās šī taisnība tiek gribēta pārvērst par netaisnību...

Atbildēt

Jautajums.

07.08.2015. 22:49

»

būs

tikai


Paldies.

Atbildēt

janka

07.08.2015. 22:42

Respekts administratoram par drosmi.Grantiņa vecākus komunistu okupanti izsūtīja,pašu arestēja un izsūtīja un viņš ir nopelnijis lietot skarbu leksiku līdz mūža galam,atšķirībā no sibirijas skuķa,kurš tulīt metās veidot okupantu jaunātnes karjeru,kuru sekmīgi turpina,atšķirībā no okupanta atvases vaļeras,kurš ir atļāvies sacelties pret valsts pamatvērtībām,atšķirībā no šādu vaļeru pakļautībā nonākušās it kā latviešu žurnālistu brālības.

Atbildēt

Jautajums-

07.08.2015. 21:41

Interesanti ka beidzas shi tiesa un kads bija spriedums?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...