Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atzīmējot Drošības policijas 21.gadadienu, vēlos pateikties par Jūsu vadītā dienesta nozīmīgo ieguldījumu valsts un sabiedrības interešu un drošības aizsargāšanā.

Ar Jūsu dienesta īstenotajiem pretizlūkošanas, pretterorisma un operatīvās darbības, kā arī augsta līmeņa ārvalstu amatpersonu apsardzes pasākumiem, Latvija ir sekmīgi nodrošinājusi nozīmīgus starptautiska mēroga notikumus.

Šogad jūsu vadītais dienests demonstrēja īpaši augstu profesionalitāti, īstenojot drošības pasākumus Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā, kā arī reaģējot uz kopējo drošības situāciju Eiropā.

Ņemot vērā starptautisko situāciju un jaunos izaicinājumus, kad arī Latvijā ārējās un iekšējās drošības nodrošināšana ir noteikta par vienu no prioritātēm, Drošības policijas loma turpinās augt.

Ceru, ka tas atbalsts, ko esam spējuši rast jūsu vadītā dienesta vajadzībām 2016.gadam, sniegs papildu motivāciju Drošības policijas turpmākajā darbā.

Pateicos Jums un ikvienai Drošības policijas amatpersonai par profesionalitāti, pašaizliedzību un patriotisko attieksmi, veicot jums uzticētos pienākumus.

Novēlu, lai Jūsu iestādes valstiski nozīmīgais darbs tiktu sekmīgi turpināts! Sveicu Drošības policijas 21.gadadienā!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...