Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atzīmējot Drošības policijas 21.gadadienu, vēlos pateikties par Jūsu vadītā dienesta nozīmīgo ieguldījumu valsts un sabiedrības interešu un drošības aizsargāšanā.

Ar Jūsu dienesta īstenotajiem pretizlūkošanas, pretterorisma un operatīvās darbības, kā arī augsta līmeņa ārvalstu amatpersonu apsardzes pasākumiem, Latvija ir sekmīgi nodrošinājusi nozīmīgus starptautiska mēroga notikumus.

Šogad jūsu vadītais dienests demonstrēja īpaši augstu profesionalitāti, īstenojot drošības pasākumus Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā, kā arī reaģējot uz kopējo drošības situāciju Eiropā.

Ņemot vērā starptautisko situāciju un jaunos izaicinājumus, kad arī Latvijā ārējās un iekšējās drošības nodrošināšana ir noteikta par vienu no prioritātēm, Drošības policijas loma turpinās augt.

Ceru, ka tas atbalsts, ko esam spējuši rast jūsu vadītā dienesta vajadzībām 2016.gadam, sniegs papildu motivāciju Drošības policijas turpmākajā darbā.

Pateicos Jums un ikvienai Drošības policijas amatpersonai par profesionalitāti, pašaizliedzību un patriotisko attieksmi, veicot jums uzticētos pienākumus.

Novēlu, lai Jūsu iestādes valstiski nozīmīgais darbs tiktu sekmīgi turpināts! Sveicu Drošības policijas 21.gadadienā!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...