Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noon

31.05.2016. 22:25

»

HIHIHI

Pati tu lētā mauka


Puzes kultūras līmenis ...

Atbildēt

eirofutbols 2016

31.05.2016. 15:32

»

Arturs Balts

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. ...


Pensionari internetu nav apguvusi pilniba,tapec vini grib uzzinat jaunumus pa tv ,ka vacijas futbolists ir atteicies no vacijas pilsonibas ,lai pienemtu Krievijas pilsonibu un varetu spelet Krievijas izlase,ka dermokratijas citadele asv uz kapitolija kapnem areste 4000 cilvekus ,kuri proteste pret korupciju asv velesanu sistema,un daudzas citas lietas ,ko sorositu kontroletie mediji latvija,slepj,nokluse vai pasniedz izkroplota veida.
p.s.Kenediju nogalinaja frs agenti,kad vins uzsaka kampanu par valsts naudas drukasanu valsts
parvaldiba.

Atbildēt

nelaidiet stulbeņus un baklažānus pie varas

31.05.2016. 12:48

»

!

Lembergs ir asv Latvijas okupacijas pretinieks


Duraks esi? Viņam vienalga, kas te ko okupē, ka tik var grābt naudu! Slimnieks. Kuram pat pietrūkst izdomas, ko ar naudu darīt. Kā nojūgusies žurka, kura velk dziļā alā visu, derīgs vai nederīgs, vajag vai nevajag. Skaidrs, ka Krievijas okupācija šim būtu izdevīgāka. Vieglāk sarunāt un zakt, zakt, zakt! Angliski taču šis no understand!
Tavam elkam ir intelektuālās attīstības traucējumi un vājas matemātiskās spējas, viņš var spēlēt domino, bet ne šahu, ko pierāda arī viņa šahistes iebraukšana vid dubļos pilnā ātrumā. Un tādu dubļu priekšā būs vēl daudz. Ēdiet vairāk biezpienu, jo jūsu tupās shēmas izraisa tikai ņirgas.

Atbildēt

Arturs Balts

31.05.2016. 11:12

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. Valstij tad ir skaidri jānorāda, ka tās pārvaldito publisko "ēteri" nedrīkst pied--ist visādi kvaukšķi. Tas arī tika izdarīts, internetrā viņi var raidīt kopā ar ziņām kā citplanētieši nogalināja Kenediju.

Atbildēt

sams

31.05.2016. 10:19

»

50sA

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras


Aivars jau ir piemirsis ka bija okupantu Siamas dvīnis un viņu ideoloģijas trubadūrs,kas ir smagāks noziegums par visiem pārējiem noziegumiem,kuri secīgi izriet no pirmnozieguma un tikai jābrīnas par elektorātu,kuram tīkams tik smakojošs personāžs.

Atbildēt

HAHAHA

31.05.2016. 10:17

»

HIHIHI

Pats muļķis


Pati muļķe!

Atbildēt

no LATGALES

31.05.2016. 09:07

»

no Jūrmalas

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus


Kāpēc pagaidām sorosiešiem tik daudz "rakstnieku",kad zombiji "atveseļosies",tāds ir jautājums,TAD LATVIS SĀKS IZTAISNOT LIEKTO MUGURAS KAULU?LATVI CĪŅAI TAISNS!

Atbildēt

Niknais

30.05.2016. 22:59

Visu cieņu Lembergam, viņš vismaz pauž to ko pats domā, nevis kladzina korī kura diriģents sēžot tankā diriģē kājniekus

Atbildēt

HIHIHI

30.05.2016. 22:04

»

HAHAHA

Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē


Pats muļķis!

Atbildēt

maitas, lopi, nelieši

30.05.2016. 21:45

Atdodiet skuteli, cūkas! Nost ar lembergu, nost ar lapsu! Nost ar pakalpiņiem oligarhijai! Vārda brīvību skutelim!

Atbildēt

no Jūrmalas

30.05.2016. 21:42

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus.

Atbildēt

Lembergs ir teraudciets

30.05.2016. 20:37

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


pardzivoja breznevu,gorbacovu,masoni vvf un aploksni.Vinneja Londonas tiesa un gaida paradu piedzinu no analfabeta karina.nelidzeja pat sorositu iestudetais dula un sipenieces Lemberga salmu lelles dedzinasas rituals uz dabja Daugava !

Atbildēt

trade in

30.05.2016. 20:29

»

ankal BENS

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina


ja neuzvares,tad samekles junkeram paligu Honkongas lietoto sliezu tirdznieciba.

Atbildēt

HAHAHA

30.05.2016. 19:46

»

Panamas pamuļķim

tavi dermolibersatu stulbeņa murgi nevienam neinteresē


Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē!

Atbildēt

Stalins

30.05.2016. 15:49

Lemberga kungs kā jau politiķis prot izteikties saldi priekš publikas,bet nu tomēr...kāpēc tad pastāv likumi par rasu vai reliģiskā naida kurināšanu?Ar pūli var manipulēt itin viegli,pats Lembergs to pieprot..Ja aizliegumi ir pa labi un pa kreisi ,tad tiem tiešām nav jēgas.

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 11:34

»

nu

Tas, ka Lembergs ir zaglis ir acīmredzams fakts un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt


Zommbijiem nevajag pierādījumus. Tieši tā tas notiek visās reliģiskajās sektās - zombētie uzskata, ka viņiem iezombētā ideja ir "acīmredzams fakts" un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt. Fanātiska ticība, tas ir tas, ko cenšas panākt zombētāji un mēs redzam, ka viņiem izdodas:) Jo zombijiem nevajag neko, viņi tic! Un tas ir svēti!:) Neviens no viņiem tādu Lembergu nav dzīvē redzējis, bet runā tā, it kā pazītu viņu 100 gadus un kopā būtu zaguši:) Es zinu, ka strīdēties ar zombijiem ir bezjēdzīgi, bet konkrētajā gadījumā šī diskusija ir vērtīga ar to, ka parāda zombēšanu darbībā un kā izskatās zombiji interneta vidē. Viņiem nav argumentu vai domu gājiena ir tikai un vienīgi akla ticība "acīmredzamai patiesībai". Es teiktu, ka mūsu diskusija ir labs uzskates materiāls lasītājiem:)

Atbildēt

braucējs

30.05.2016. 10:56

»

Demagoģija

Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi


Vācijā reti kurš ievēro CSN. Ātrumu pārkāpj gandrīz visi, uz autobāņiem ir 130 km/h rekomendējošais ātrums ko neievēro gandrīz neviens. 50% bo autobāņiem ir ātruma ierobežojums 80-110 km/h ko tāpat ievēro reti kurš. Uz parējiem koplietošanas ceļiem tāpat absolūtais vairākums pārsniedz ātrumu, ja zīme 70 plūsma brauc uz 100-110. Braukšana dzērumā arī nav retums, es reiz dzīvoju nelielā ciematā Bavārijas ziemeļos kur katoļu mācītājs regulāri braukāja šmigā.

Atbildēt

ha ha ha

30.05.2016. 10:13

»

ironiskais

To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī...


Tak nevajag šādi izpļāpāties... savādāk Lembja zombēšana neiedarbosies uz pārējiem tāpat kā uz... tevi.

Ja kas, tad Lembis izdarīja pilnīgi visu to pašu, ko tagad dara Ušakovs - uzpirkdams pensionārus, ar pabalstiem... nu gluži tāpat kā to darīja Brazīlijas politiķi uzpirkdami par 20$ gadā vēlētājus, piešķirot šo pabalstu tiem, kas nebija turīgi un nopirkdams pārējos ar lielāku summu. Nu ar ko Latvija atšķirās no banānu republikas, ja iet tieši to pašu ceļu?

Atbildēt

50sA

30.05.2016. 09:47

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras"

Atbildēt

ankal BENS

30.05.2016. 08:44

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina.

Atbildēt

Vitolds Leticījs

30.05.2016. 08:39

»

Panamas papīrs

Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa


Tu pieturi pie sevis idiota vārsmas,ar ddd avīželi nepietiek,ka šeit uzbāzies!

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 07:51

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī atreferē kā "savu viedokli". Daudzi saka, ka propaganda un zombēšana nedarbojas. Darbojas. Un kā vēl. Tu esi uzskatāms pierādījums tam, ka atkārtojot tūkstošiem reižu vienu un to pašu cilvēkus ir iespējams pārliecināt par da jebko.

Atbildēt

Panamas papīrs

30.05.2016. 07:09

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 04:46

»

Voldis

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis


Jā , dzelžaina loģika.
Tāpēc jau ir vērtības , bet liberasti saka ka atļauts ir viss kas nav aizliegts,bet atļauts ir praids , ģenderisms , augļošana,melošana.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 04:42

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā.

Atbildēt

Voldis

29.05.2016. 23:53

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis?

Atbildēt

nu ja

29.05.2016. 22:51

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Atceļam visus aizliegumus un jau nākamajā dienā Latvija kļūst par valsti, kurā nav noziedzības un neviens nepārkāpj likumus.

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 22:04

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi! :))

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 22:01

Nez kāpēc ASV no twitera dzēš laukā ekstrēmistu uzsaukumus, savādāk latviešu tauta Lembja uztverē ir gudrāka par amerikāņiem...

Nav saprotama šī raksta jēga, ja Lembis uzskata visus par gudriem, praktiski padarot par nevajadzīgu šī raksta lasīšanu...

Atbildēt

baklažānu karalis hūtē

29.05.2016. 21:34

Diskomfortu man izraisa komjaunatnes pabiras, kuras iedzīvojušās uz visas tautas asiņu rēķina ar pērkamu skribentu starpniecību daiļi dirš visur, kur vien var iedirst.

Atbildēt

Frankenšteins

29.05.2016. 21:34

Lemberga, kremļjaņina, patoss atgādina Ušakova runas, ko DP jau novertējusi ka pretvalstiskas.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 21:32

Bet pašlaik notiek aktīva Lemberga krimināllietu „sakārtošana”, lai izbeigtu.Kūrētāji - Vējonis, Kučinskis, Rasnačs.

Pirmais konceptuāli ir izbeigt krimināllietu ar nolēmumu, kurā prasīts liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domē.


Visticamāk nolēmums jau uzrakstīts. Pamatojumā būs, visticamāk, teikts, ka loģiski pieņemtais lēmums liegt ieņemt amatu attiecās uz to amata vietu, kura tika gūta saskaņā ar iepriekšējo vēlēšanu rezultātiem un šajās vēlēšanās nav tiesiska pamata liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domes vadībā, jo pēdējo pašvaldību vēlēšanu rezultāti nettiecas uz iepriekšējo vēlēšanu sekām - kas atļāva ieņemt šo amata vietu, vēlāk ar tiesas lēmumu liedzot. Tā kā pašlaik nav ar tiesas lēmumu noteikta lieguma ieņemt A.Lembergam amata vietu saskaņā ar pēdējās pašvaldību vēlēšanās gūtajiem vēlēšanu rezultātiem, nav nekāda tiesiska iemesla liegt A.Lembergam šodien ieņemt mēra amata vietu Ventspils domē. Lēmums nav pārsūdzams.

Visticamāk, ka Lembergs jau sacerējis savas uzvaras runu. Un tā soli pa solim lietas pret šo mafijas krusttēvu izbeigs visas. Labs sākums ir tikpat kā pusē padarīts darbiņš.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 21:26

Protams, tikai kalašņikovs izarstēs no visām problēmām.

Atbildēt

tirsa

29.05.2016. 20:35

Kā var tikt pie miljona eiro? Atrodi kādu, kas ir ambiciozs un par sevi augstās domās, vienlaicīgi līdz absurdam stulbs. Pasaki viņam, ka dosi 50 štukas, ja parakstīs šo te papīrīti. Un ambiciozais, bet stulbais cilvēkbērns to papīru parakstīs, savāks savas piesolītās 50 štukas un vairāk jautājumu neuzdos. Bet idejas autors uz papīrīša pamata tiks pie miljona.

Atbildēt

par Lembergu

29.05.2016. 20:08

> es tomēr nesaprotu, kāpēc

tāpēc, ka par šo lemt ir citu cilvēku kompetencē,
nevis Lemberga kompetencē

Atbildēt

o jā

29.05.2016. 19:57

»

tikai

ar pirkstu uz atejas sienas


100 pukti,izrēcos!

Atbildēt

Džindžuks Sūnupļava

29.05.2016. 19:55

Jā,atceros to marazma nesēju gordonu,liekas nerātnā streipa klaunādē,vēl tur bija Vīnes meža pasaku teicējs,tāds ar lielām "BUDJONIJA" ūsām.Bija labs cirks ar klauniem,tikai klauni aizbraukuši,bet cirks turpinās.

Atbildēt

deboļševizācija

29.05.2016. 19:47

Dažas Latvijas problēmas atrisinās zagļa, korumpanta un nacistiskās krievijas ietekmes aģenta Lemberga nāve, jo izskatās, ka šo politmafijas pārstāvi 4.maija Latvijas tiesa "kā savējo no 4.maija Latvijas kluba" ne grib, ne var notiesāt.

Atbildēt

Lai kā

29.05.2016. 19:29

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas.
Un pastāv jau aizliegumi, kurus Valsts nespēj kontrolēt, piemēram , Ceļu satiksmes noteikumi. Brauciet uz ceļiem un vērojiet cik ir tie, kuri tos ievēro un cik tie, kuri ignorē. Pēdējie būs reizes 10 vairāk, ja ne vēl vairāk. Pašlaik var teikt, ka braucam katrs kā gribam, tā vispārīgi mazliet pieturoties vēl pie CSN, bet gan jau drīz arī to vairs vairumā nedarīs.

Atbildēt

hm

29.05.2016. 19:24

Ar aizliegumiem, veicot valstisku teroru pret iedzīvotājiem, var panākt gandrīz jebko. Jo iedzīvotāji ir neorganizēts pūlis.
Kaut tā pati Izraēla, kas pašreiz izveidojusi lielāko koncentācijas nometni pasaulē palestīniešiem.
Un?

Atbildēt

tikai

29.05.2016. 18:22

»

avize Rigas balss

Franks Gordons labi raksta


ar pirkstu uz atejas sienas.

Atbildēt

avize Rigas balss

29.05.2016. 18:13

Franks Gordons labi raksta !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....