Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ventspils pašvaldības policija nav bijusi vienīgā, kam pērn noteikti bijis vajadzīgs pa kādam Volkswagen luksus klases modelim Phaeton, - vienu tādu, rekordaugstu summu iegādājusies arī Jūrmalas pašvaldība. Abu pašvaldību iegādātie "faetoni" pērn bijuši vienīgi trīs šī modeļa jaunie auto, kas pērn reģistrēti Latvijā.

Pietiek jau informēja - ja jūs Ventspils ielās vai citur Latvijā pamanāt divus jaunus Volkswagen Phaeton limuzīnus ar valsts reģistrācijas numuriem GZ7669 un JP1203, no kuriem dārgākais izmaksājis 73 000 eiro, tad ziniet - ar tiem nevis savās gaitās dodas nezināms miljonārs, bet vismaz formāli tajā vajadzētu sēdēt kādai Ventspils pašvaldības policijas amatpersonai, kas saskaņā ar policijas priekšnieka Jāņa Arāja skaidrojumu "dodas svarīgā braucienā" un īpaši pagarinātajā auto līdzi ved "eksponātus".

Taču šie divi tomēr nav bijuši vienīgie pērn iegādātie "faetoni" - vēl vienu uzskatījusi par nepieciešamu iegādāties Jūrmalas pilsētas pašvaldība, turklāt tās iegādātais Volkswagen Phaeton pārspējis pat dārgāko Ventspils pirkumu, - tā cena kopā ar PVN bijusi vairāk nekā 75 tūkstoši eiro.

Gata Trukšņa vadītā pašvaldība skaidro, ka Jūrmalas pilsētas domē automašīnas netiekot piesaistītas nevienai struktūrvienībai, vadītājam vai darbiniekam, - to izmantošana tiekot plānota atbilstoši iepriekš pieteiktām vajadzībām un maršrutiem. Tiesa, "visbiežāk šī automašīna tiek lietota domes vadības – priekšsēdētāja un priekšsēdētāja biroja darba vajadzībām".

Pamatojums tieši šādam 75 000 eiro pirkumam - "tā kā Jūrmalā bieži viesojas ārvalstu vēstnieki, tiek uzņemtas augsta līmeņa amatpersonas, pašvaldībai bija nepieciešama automašīna reprezentatīvām vajadzībām. Tam izvēlēta automašīna VW Phaeton, kas no reprezentatīvo auto klases, kuriem ir līdzvērtīgi parametri, ir lētākā". Automašīna esot atzīta par īsto "augstas drošības, stabilitātes un salona ietilpības dēļ lietošanai daudzveidīgas vides apstākļos".

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...