Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ssss

15.10.2015. 05:32

neka iepriecinosa nav.

Atbildēt

latvāņi smird

20.09.2015. 10:52

»

sinis

Velviens pamulkis visur saredz Krievus


nevajag dirst, latvāni.. pūķins karo visās malās, lai saglabātu varu un sazagto.. bet lai kariņš, pret ukraiņiem piemēram, neizskatītos tik "sīks". tad uzdod to kā lielo karu pret Nato Ukrainas teritorijā.. tam krievu kroplim nav citu argumentu kā saglabāt varu Krievijā, jo valsts ir totāli pagrimusi gan ekonomiski, gan morāli.. latvānija nav labākā situācijā, tikai latvāņus glābj bagātā ES ar saviem resursiem (jācer ka ES beidzot "atvērsies acis" un aizsūtīs latvāņus pie velna (pūķina)

Atbildēt

latvāņi smird

19.09.2015. 17:08

»

annamarija

Un ko tu, gudreli, nhj te ielīdi? Mēs bez tevis tīri labi iztiksim


atvaino, tev latvāņu kuņa aizmirsa pajautāt

Atbildēt

annamarija

19.09.2015. 15:18

»

bukse

Bukš, labāk vēro laiku-būs mazāk ļaunuma no tevis


Vislielākais ļaunums pasaulē ir no tādām buksēm... Baldies VB par viedokli un un izteiksmīgo vārdu gleznu.

Atbildēt

18.09.2015. 12:15

Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesība Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „ zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara satāvdaļu.

Atbildēt

ech...

17.09.2015. 13:45

Ir, kur atkāpties. Uz Marsu!

Atbildēt

Paija

17.09.2015. 09:03

Es arī esmu pret siseņu plūsmu Latvijā.
Vārti tagad tiek vērti vaļā ...

Atbildēt

Jānis

17.09.2015. 08:51

Jā,nepatīk varturu-kangaru pakalpiņiem Bukša Viļa pamatotais raksts,ai kā nepatīk.Un mēs tie pārējie,kas esam spiesti klusējot visam piekrist tiekam apsaukāti par putlera atbalstītājiem.To,ka vienreiz pašiem neatkarīgi vajadzētu dzīvot un būt saimniekiem savā zemē kangari neļauj...

Atbildēt

Žurku karalis

17.09.2015. 08:27

»

hm

Kad ASV, Anglija, Itālija, Francija, Spānija bombardēja Līviju, meta tūkstošiem tonnu bumbu, spridzināja un izārdīja šo plauklstošo un nevienu neapdraudošo valsti, tai pašā laikā Latvijas valdība sajūsmā sita plaukstiņas un piedāvājās iet palīgā nogalināt...


Ja biezpiens galvā, tad papildus porcija stāvokli tikai pasliktinās. Ignorējot faktisko situāciju, cilvēki Latvijā šodien uzvedas kā tauriņi-viendienītes uz grimstoša kuģa. Savu ierobežoto domāšanas spēju dēļ neviens „tauriņš” nespēj apzināties faktu, ka kuģis grimst. Tikai dažas stundas dzīvojoša „viendienīte” nevar aptvert problēmu, tādēļ, ka grimšanas process priekš viņas ir nemanāms. Tikai tad, kad virs ūdens paliks tikai masts un atlikušais laiks tiks skaitīts minūtēs, tas ir – grimšanas ātrums būs vienāds ar „tauriņa” pasaules notikumu uztveres ātrumu, viņa sapratīs ka slīkst. Bet jēgai no šādas sapratnes būs nulles vērtība, jo neko jau vairs nevarēs izdarīt. Bet līdz tam momentam tāpat neko nevar izdarīt, jo „tauriņš” izsmies jebkuru domu par draudošo katastrofu. Aicinājums uz aktīvu darbību „tauriņu” sabiedrībā, vienmēr ir kā saucēja balss tuksnesī.

Atbildēt

bukse

17.09.2015. 07:25

Bukš, labāk vēro laiku-būs mazāk ļaunuma no tevis.

Atbildēt

hm

17.09.2015. 06:16

Kad ASV, Anglija, Itālija, Francija, Spānija bombardēja Līviju, meta tūkstošiem tonnu bumbu, spridzināja un izārdīja šo plauklstošo un nevienu neapdraudošo valsti, tai pašā laikā Latvijas valdība sajūsmā sita plaukstiņas un piedāvājās iet palīgā nogalināt.
Amnēzija būs piemeklējusi autoru.
Uzturā vairāk biezpienu jāēd! Palīdzot atmiņai!

Atbildēt

aaa

17.09.2015. 00:49

es tikai nesaprotu kāpēc mums ir jātaisnojas,ka mēs tos bēgļus negribam? Mēs taču esam absolūtais vairākums šajā valstī.Mums taču ir visas tiesības viņus negribēt neatkarīgi no jebkādiem argumentiem un nav mums nevienam nekas jāskaidro. Nepatīk mums viņi un viss! Pagaidām vēl šī valsts tā kā skaitās mūsu un nepieder nedz eirokomisāriem nedz mūsu straujumām un rinkēvičiem.Tas nozīmē ka viss ir atkarīgs no mūsu pašu attieksmes,it sevišķi redzot paniku ,kāda valda pašlaik mūsu varas gaiteņos.

Atbildēt

derdz

16.09.2015. 20:06

Kāda tad ir Latvijas un latvieša kultūra mūsdienās.. un kāda bija kuršiem, zemgaļiem, latgaļiem,..utt., visiem mūsu radniecīgiem senčiem, pirms 100, 200, 300,..800 un 1000 gadiem. Kāpēc mēs nerunājam un nerakstam latgaliešu valodā, jo tā tad skaitās tuvāk senai latviešu ( malēniešu, u.c.) valodai ( vai īstenā latviešu, baltu ), .. vai tad mēs latvieši kā tauta esam vienoti tikai vārdos ai arī darbos it visos sadzīves līmeņos, ekonomika, vara, utt... :)

Atbildēt

coco

16.09.2015. 19:00

Lai nolādēti paaudžu paaudzēm Latvijas kangari,kas atver Pandoras lādi un nolemj savu tautu iznīcībai!

Atbildēt

Praatnie_īstais

16.09.2015. 18:21

»


PIETIEK, kategoriski pieprasu bloķēt IP adresi, no kuras greiderists mazpisāns sūta mani diskreditējošus komentārus!

Atbildēt

Okšķeris

16.09.2015. 17:45

»

vista

Čurku teroristi sākuši masīvu uzbrukumu Ungārijas robežai, ar šaušanu un bumbu mešanu


Jā, tā tas ir. Bet tā nekad neuzvedās "kara bēgļi", kā migrantus dēvē latviešu nacionālie nodevēji ar brūtgānu Vejoni priekšgalā.

Atbildēt

vista

16.09.2015. 17:37

Čurku teroristi sākuši masīvu uzbrukumu Ungārijas robežai, ar šaušanu un bumbu mešanu

http://www.welt.de/politik/ausland/article146485153/Ungarn-setzt-Traenengas-und-Wasserwerfer-gegen-Fluechtlinge-ein.html

Atbildēt

LETA

16.09.2015. 16:12

LETA:
Ja valdošā koalīcija piekritīs uzņemt ES uzspiestos imigrantus, pastāv augsta ticamība, ka šoruden tiks uzsākta saeimas atlaišanas konstitucionālā procedūra.

Kaut arī referendumu ierosināšana, samazinot demokrātiju, ir padarīta sarežģītāka, tomēr var prognzēt, ka referendumam par saeimas atlaišanu nepieciešamais parakstu skaits tiks savākts.

Izziņa: Pirms prezidenta Zatlera veiktās saeimas atlaišanas Latvijas Nakotnes Institūts bija vienīgais, kas rakstiski un publiski divas nedēļas iepriekš prognozēja šāda lēmuma iespējamību. Parastie eksperti, piemēram, Ījaba kungs , pat tikai dienu pirms saeimas atlaišanas publiski noliedza šādu iespēju.

Normunds Grostiņš

LNI valdes priekšsēdētājs

Atbildēt

D.

16.09.2015. 15:45

SMAKAI/Dabas bērnam/Žulim ir radies konkurents, jo latvieši ir bagāti ar idiotiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...