Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.

Saistību nepildīšana: apgalvoju, ka Swedbank nav pienācīgi pildījusi savas saistības pret mani, radot man ievērojamus zaudējumus - kopsummā 3 373 357,50 eiro.

Nozieguma izdarīšana: uzskatu, ka Swedbank ir veikusi noziegumu īpaši lielā apmērā, iejaucoties tieslietu sistēmā. Es apgalvoju, ka šis ir reiderisma gadījums, kura galvenais dalībnieks ir Swedbank un kurā iesaistīts arī Lauris Mencis.

Konkrēti fakti.

Īpašuma iegādei Grosfogels aizņēmās kredītu no Swedbank. Realizējot daļu no šī īpašuma, Grosfogels savā norēķinu kontā iemaksāja miljonus tieši 6 mēnešus pirms kredītlīguma termiņa beigām.

Bez Grosfogela piekrišanas Swedbank šos līdzekļus no viņa norēķinu konta izņēma. Rezultātā Grosfogels pieprasīja Swedbank dzēst savas saistības pirms noteiktā termiņa, taču banka izvairījās atzīt Grosfogela saistību izpildi.

Tiesvedības laikā vairākās instancēs Swedbank pārstāvis Romualds Vonsovičs iesniedza tiesā dokumentu, kas, viņaprāt, ir Grosfogela pilnvara, kas ļauj bankai rīkoties ar Grosfogela finanšu līdzekļiem. Pamatojoties uz šo it kā pilnvaru – manuprāt, acīmredzami viltojumu, iesniedzot viltotu dokumentu, Swedbank ieguva labvēlīgu tiesas spriedumu.

Pamatojoties uz šo it kā pilnvaru dokumentu un neveicot ekspertīzi, tiesa pieņēma lēmumu par labu Swedbank. Grosfogels apstrīdēja šo lēmumu, norādot, ka nekad nav izsniedzis Swedbank šādu pilnvaru.

Visās tiesu instancēs un arī pēdējā instancē tiesa nolēma, ka Grosfogels nav pildījis līgumsaistības un noteica, ka viņam papildus jāmaksā Swedbank 2,2 miljoni eiro. Kopumā Swedbank no Grosfogeļa ieguvusi pirms kredītlīguma termiņa beigām 2,5 miljonus eiro, turklāt tiesas lēmums paredz piedzīt vēl 2,2 miljonus eiro.

Grosfogels vērsās prokuratūrā ar lūgumu sākt kriminālprocesu pret Swedbank un tās pārstāvi Romualdu Vonsoviču par krāpšanu. Bet Swedbank ietekmēja apsūdzību, kas savukārt lika policijai pārtraukt izmeklēšanu, ignorējot Grosfogela sniegtos faktus un pierādījumus, kā arī ļāva slēpt lietišķo pierādījumu, kā rezultātā nebija iespējams pārliecināties par šī it kā pilnvaras īstenumu. Situācija radīja iespēju Swedbank izvairīties no lietišķo pierādījumu uzrādīšanas, kā arī ekspertīzes veikšanas.

Godātais prezidenta kungs, es lūdzu Jūsu uzmanību un iejaukšanos šajā situācijā. Es aicinu Jūs izmeklēt šo lietu, lai nodrošinātu taisnīgu iznākumu un uzlabotu mūsu tieslietu sistēmas uzticamību pilsoņu acīs. Esmu pārliecināts, ka, ņemot vērā Jūsu augsto amatu un atbildību par tiesiskumu un tiesiskumu Latvijā, Jūs spēsiet nodrošināt, lai šī situācija tiktu pienācīgi risināta.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...