Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Atklāta vēstule visiem Pilsoniskās savienības biedriem

Andris, Pilsoniskās savienības biedrs
06.04.2011.
Komentāri (46)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī gada 16. aprīlī notiks partijas Pilsoniskā savienība (PS) kongress, kurā lemsim par aktualitātēm, prioritātēm, izskatīsim paveikto un izvirzīsim tālākās darbības mērķus. Lai arī pašlaik uzturos Lielbritānijā, mani un citus ārpus Latvijas dzīvojošos PS biedrus satrauc esošā situāciju, tādēļ uz kongresu noteikti centīsimies ierasties.

Domāju, ka šis ir laiks, kad Pilsoniskajai savienībai jānorāda ne vien pašiem sev, bet arī sabiedrībai, medijiem un politiskajai elitei sava nostāja un skaidri darbības virzieni. Pašreiz izveidojusies situācija, kas, manuprāt, nostādījusi mūsu partiju pabērna lomā. It kā esam valdībā, tajā pašā laikā lēmumus liela mērā pieņem Jaunais laiks vai Sabiedrība citai politikai, kas uzņēmušies lielāko teikšanu Vienotībā.

Diemžēl tas nekādā ziņā nav saskaņā ar partijas vērtībām un to, kādēļ pats pievienojos Pilsoniskajai savienībai. Vēlētāji savas balsis atdeva par noteiktām vērtībām, par Ģirta Valda Kristovska personību un nostāju, taču tagad Ēlertes, Āboltiņas, Dombrovska un citu ēnā viņa harizma sarūk un ietekme mazinās.

Ģirts Valdis ir tiešām daudz darījis, lai izveidotu partiju, pārstāvētu partijas biedru un tautas intereses, kā arī izpelnījies sabiedrības atzinību. PS biedri augstu novērtē priekšsēdētāja padarīto un ir gatavi sniegt visu nepieciešamo atbalstu.

Personīgi uzskatu, ka partijas Vienotība izveide mums nāktu tikai par sliktu. Varu visticamāk uzurpētu Jaunais laiks, un mums nāktos atteikties no vērtībām un pārliecības. Jau tagad Ēlerte visai vieglprātīgi izsakās par nacionālajiem jautājumiem Latvijā. Tieši striktās nostājas pilsonības un latvisko vērtību pārstāvēšanas dēļ esam saņēmuši tautas atbalstu, tādēļ ar to neesmu gatavs eksperimentēt.

Es neesmu šīs sasāpējušās problēmas pirmatklājējs, līdzīgi domā arī citi. Medijos lasāms Dāvja Stalta viedoklis – http://www.diena.lv/lat/politics/blog/davis-stalts/ko-daram-ar-pilsonisko-savienibu, kā arī Jāņa Mārtiņa Skujas izteikumi – http://pietiek.com/raksti/dala_pilsoniskas_savienibas_skeltniecisks_noskanojums.

Vēlos izvērst diskusiju par šo tēmu, vēršoties tieši pie PS biedriem. Man nav pieejami biedru kontakti, tādēļ ar mediju starpniecību aicinu atsaukties biedrus, kuri ir līdzīgās domās. Pagaidām viss ir noticis brīvā plūdumā, neiedziļinoties iespējamajās sekās. Ja arī Tu uzskati līdzīgi, dod ziņu un veidosim mūsu partiju, iedziļinoties katrā viedoklī, raksti uz e-pastu: [email protected]

Tikai kopā un vienoti mēs esam spēks!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...