Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas atkritumu afēras smadzeņu centrs nebūt nesēž galvu nodūris pēc nelabvēlīgā tiesas sprieduma. Taču pēc neveiksmīgās pieķeršanas, ierodoties savulaik oligarha Andra Šķēles birojā Dzirnavu ielā, galvenie varoņi kļuvuši piesardzīgāki. Acīmredzot, baidoties no jaunas piefiksēšanas, tagad izvēlējušies tikšanās vietu pamainīt. Tā teikt – rebes jākārto nemanāmi. Vai vismaz jācer, ka žurnālisti nebūs tik attapīgi un neuzmanīs šos darboņus.

Kādā jaukā rītā visi trīs afēras bīdītāji – Clean R īpašnieks Guntars Kokorēvičs, Eco Baltia Vide valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs un Šķēles ilggadīgais līdzgaitnieks un lietu kārtotājs Harijs Krongorns, draudzīgi sarunājoties, redzēti pastaigājamies pa Clean R pagalmu Vietalvas ielā 5. Vispirms plkst.9.29 varēja konstatēt, ka cieši viens otram blakus staigā Kokorēvičs un Simanovičs, pēc tam plkst. 11.29 – Kokorēvičs un Krongorns.

Jau nākamajā dienā Krongorns un Kokarēvičs tikās pie Citadele bankas. Acīmredzot jāiet arī rebes uz banku kārtot.

Kaut kā apbrīnojami šīs pastaigas – gan uz Dzirnavu ielas biroju, gan pa Vietalvas ielas pagalmu – sakrīt ar laiku, kad tieši no šo darboņu mutes izskan teju vai vienbalsīgs paziņojums, ka atkritumu savākšanas maksa vienalga Rīgā paaugstināsies.

Kā nekā – lai arī Konkurences padome apturējusi 20 gadu monopola līgumu ar 600 miljonu garantēto peļņu, tomēr abas šīs firmas turpina izvest Rīgas atkritumus. Ja jau neļāva tā pavisam droši tikt pie divdesmitgades garantētiem ienākumiem, tad jākampj, ko var, tagad.

Tā vien izskatās, ka top jauns kartelis, ar ko jau Latvija slavena. Neļāva oficiālu karteli, tad būs jums zem galda slepeni sarunātas cenas. 

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...