Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Virknei pašvaldību piederošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO ir uzstādījis pat mūsu apstākļiem neierastu nekaunības rekordu, - nekā citādi nevar nosaukt divu manis saņemtu uzņēmuma vēstuļu saturu.

Pirmā vēstule datēta ar šā gada 31. jūliju un ir gluži parasts rēķins – tā un tā, par atkritumu izvešanu līdz 15. augustam jāsamaksā divdesmit eiro un četrdesmit pieci centi.

Viss ļoti pieklājīgi – tā un tā, „lūdzam apmaksāt rēķinu līdz 2020.gada 15. augustam ar pārskaitījumu, ja līguma nosacījumi neparedz citu maksāšanas kārtību. Maksājuma uzdevumā norādīt līguma Nr.”.

Savukārt otra vēstule jau ir kaut kas pavisam cits – ar 10. septembri datēts „Atgādinājums par kavētiem maksājumiem”.

SIA ZAAO Finanšu daļas vadītāja – izpilddirektore Ieva Barutina (attēlā) ar šo „atgādinājumu” dara zināmu, ka saskaņā ar savstarpēji noslēgtā līguma noteikumiem par speciāli marķētu atkritumu maisu izmantošanu „uz šī atgādinājuma sagatavošanas brīdi nav veikta apmaksa EUR 20.45 apmērā”.           

„Ņemot vērā parāda esamību paziņojam, ka, pamatojoties uz noslēgtā līguma noteikumiem, ar šīs vēstules sastādīšanas dienu SIA ZAAO pārtrauc pakalpojumu sniegšanu un informēs pašvaldību par Saistošo noteikumu par atkritumu apsaimniekošanu prasību neievērošanu,” brīdina Finanšu daļas vadītāja – izpilddirektore.

Un tas vēl nav viss – ja parāds netikšot nomaksāts vai nebūšot panākta vienošanās par parāda apmaksas grafiku, parādu piedziņas lieta tikšot nodota ārpustiesas parāda piedziņai inkaso procedūras uzsākšanai.

Viss jau būtu normāli, ja ne kāds „sīkums” – abas šīs it kā cienījamā uzņēmuma vēstules es savā pastkastē atradu vienā un tai pašā dienā, šā gada 14. septembrī. Marķējums uz aploksnēm nepārprotami rāda – viena ir izsūtīta 10. septembrī, otra – 11. septembrī.

Tas savukārt nozīmē – rēķinu, kas it kā datēts ar 31. jūliju, SIA ZAAO patiesībā nosūtījusi gandrīz mēnesi pēc tā apmaksas termiņa un jau nākamajā dienā nosūtījusi draudu vēstuli par neapmaksāto rēķinu.

Vai šī ir uzņēmuma vadības kopēja stratēģija un taktika attiecībā uz saviem klientiem vai arī runa ir vienkārši par vienu konkrētu nekaunīgu Finanšu daļas vadītāju – izpilddirektori, kura mēģina piesegt savu vai kādas citas personas nolaidību? Tas būtu jautājums, uz kuru SIA ZAAO vadībai noteikti vajadzētu sniegt atbildi.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...