Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atlaistie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadības pārstāvji nezaudē kopības sajūtu, - par to otrdien varēja pārliecināties restorāna Vairāk saules apmeklētāji, ja vien viņiem ienāca prātā nokāpt restorāna pagrabstāvā un ielūkoties tā visnomaļākajā stūrī.

Šajā stūrī, kā to rāda Pietiek publicētais videoieraksta fragments, draudzīgi bija sapulcējušies trīs no darba KNAB ar skandālu atbrīvotie darbinieki – bijusī biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe, bijušais biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs un bijusī biroja Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja llze Draveniece.

Visus trīs vieno fakts, ka viņi ir vienu vai vairākas reizes atlaisti no darba KNAB un turpina ar biroja vadītāju cīnīties gan tiesas zālēs, gan arī publiskajā telpā. Tiesa, šiem cīniņiem ir arī blakusefekti – pēdējā laikā publiski ļoti runīgā Juraša vārds figurē kriminālprocesā saistībā ar iespējamu valsts noslēpuma izpaušanu, savukārt Satversmes aizsardzības birojs veic pārbaudi par Strīķes identitāti.

Triju atlaisto KNAB vadības pārstāvju otrdienas draudzīgā pasēdēšana sakrita ar brīdi, kad medijiem – un konkrēti Strīķes un Juraša savulaik iecienītajai LTV - tika noplūdināta informācija par KNAB pazaudētu (vai nozagtu) valsts noslēpumu saturošu informāciju.

Publiski jau ir izskanējusi versija, ka šī zādzība varētu būt tieši pašreizējās KNAB vadības atlaisto oponentu atriebība vai rīcība, lai nepieļautu Jaroslava Streļčenoka pārvēlēšanu KNAB priekšnieka amatā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...