Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cerīgi

09.02.2016. 22:32

Ja Kaimiņš kļūs gudrāks, un skaļi iestāsies pret tādām kolektīvām valdošo partiju zagšanām kā Citadele, AirBaltic, Liep.Metalurgs, Parex glābšanas afēra un līdz., tad var sanākt lieli panākumi! Bet, gan jau mēģinās pataisīt par pamuļķi un apliks ar šķēlistu žuļikiem.

Atbildēt

info

09.02.2016. 22:23

Amerikam aizmirsa pierakstīt "Gods kalpot Rīgai". Tagad taisa "Gods kalpot Latvijai". Neoficiālais artelis: 20%!!!

Atbildēt

ss

09.02.2016. 19:12

»

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi...


Nu tu toties esi kapitāli nodzēries daunis!!

Atbildēt

09.02.2016. 14:58

Vispār paldies Pietiek, jo kaut kādas skaidras mazākais konsekvences Latvijas sabiedriskajā domā ieviešas, nesakatoties tikai uz izklaidi kā tādu.

Ja, ja, gut, gut, to nevar uzturēt bez reklāmas naudas.

Atbildēt

09.02.2016. 13:51

»

Muļķis

Viņš nav Artūrs, bet Artuss! Viņš ir Artuss Lielais priekš latviešiem, jo sola, ka latvbiešiem vairs nebūs jāiet skolā, visi latvieši būs mazi artusi. Artuss ir mūsu skaistākais dauns, es par viņu tāpat kā dullais Lunis, kur ķegumā staigā bez biksēm


Tagadiņ klaunus laiž priekšplāna - kaut kam taču jādod tā vara, lai jauni idioti palielinātu valsts parādu, domajot par spirit and vine. Centies un pīpē marihuānu, drīz šņauksi heroīnu, Artuss, un viss atkal šķitīs čikeniekā!Drosi vien, ka zini, kas esi.

Atbildēt

Muļķis

09.02.2016. 11:55

»

Eduards Lunis

---Atbalstu un atzīstu Artura kaimiņa darbību ,gan ,,suņu būdā',,gan it īpaši LIELAJĀ SUŅU BŪDĀ-SAEIMĀ...


Viņš nav Artūrs, bet Artuss! Viņš ir Artuss Lielais priekš latviešiem, jo sola, ka latvbiešiem vairs nebūs jāiet skolā, visi latvieši būs mazi artusi. Artuss ir mūsu skaistākais dauns, es par viņu tāpat kā dullais Lunis, kur ķegumā staigā bez biksēm.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.02.2016. 10:30

---Atbalstu un atzīstu Artura kaimiņa darbību ,gan ,,suņu būdā',,gan it īpaši LIELAJĀ SUŅU BŪDĀ-SAEIMĀ!
--Pateicoties darbībai ,,suņu būdā,, viņš tika saeimā. Tautai bija patīkami redzēt daudzos Latvijas noziedzniekus, kurus publiski pazemoja A. Kaimiņš savā ,,suņu būdā,,!
Arī ,,lielajā suņu būda',,viņš faktiski darīja to pašu! Vai tad vēl ir kāds,kurš tik atklāti ir cīnījies un cīnās ar Latvijas noziedzniekiem!?
UZ PRIEKŠU ARTŪR! TIKAI NEPALIEC AUGSTPRĀTĪGS!

Atbildēt

Grads

09.02.2016. 06:37

Īsti nesapratu "pietiek" pozīciju.
Vai staigulis būtu Kaimiņš ???
Ja glumi nolaizītais Bondars solot striktu pozīciju iebrauca saeimā pateicoties Kaimiņam, bet tad ņēmās laizīt rudajai kājstarpi lai tikai tiktu pie siles (lasi amata), vai tur bija jāpaliek un jāpiedalās ??
Jeb varbūt "pietiek" baidās no konkurences ?
Ir taču cilvēki, kuri sauc VISU īstajos vārdos nevis tikai to par ko maksā.

Atbildēt

lauķis

09.02.2016. 06:37

»

qwerty

artusam kaimiņam līdz postcilvēkam tikpat tālu, kā amēbai līdz dinozauram...


Ja vēlēšanas varētu kaut ko mainīt tad tās būtu aizliegtas ar likumu.Tādā gadījumā turpināsies scenārijs ,,kā var nesolīt,,.

Atbildēt

lauķis

09.02.2016. 06:32

»

Neiedziļinoties detaļās

Esi vīrs, pasaki no saeimas tribīnes kā ir, mēs esam kolonizēti, bet visas partijas ir viena komanda, kangaru komanda, kas cīnās par to kam būs privilēģija pārstāvēt rietumu kaklakungu intereses kolonijā...


Zelta vārda!
Kaut kā jau gribas ticēt tam Kaimiņam , piekam,viņš vēl nav sašmucējies.Bet , jāvēro kas būs viņa sabiedrotie un kādus labumus viņi solīs.
Priecē tas ka cilvēki sāk saprast kas ir kas , un tādu ir arvien vairāk.

Atbildēt

jurisx

09.02.2016. 00:22

»

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi...


No kura atejas cauruma tu esi izlīdis? Paelpoji svaigu gaisu-pietiks-lien steigšus atpakaļ, tur tava vieta.

Atbildēt

qwerty

08.02.2016. 21:40

»

A.P.

Kas šajā jaunajā un odiozajā politiskajā sižetā ir galvenais? Galvenais ir nepieciešamība saprast, ka Postcilvēku Banda latviešu tautai nodarīs nesalīdzināmi lielāku postu nekā Lielā Banda. Sākums jau ir iezīmēts: tiek uzspļauts latviešu literārajai valodai "partijas" nosaukumā...


artusam kaimiņam līdz postcilvēkam tikpat tālu, kā amēbai līdz dinozauram
viss ir daudz vienkāršāk
šobrīd, pseidodemokrātiskās civilizācijas norietā, sabiedriskās pārvaldes funkcijas veic nevis paši sabiedrības "saimnieki", bet to ieceltie "deģenerāti"
tā kā jauna paaudze izaug un nomainās apmēram 25 gados, tad ir pienācis laiks vecos "deģenerātus" nomainīt ar jauniem
tie, kuri vēl netic, ka tiek īstenota pāreja uz jauno pasaules kārtību, atmetiet visas šaubas, mūs gaida haoss, muļķības un vājprāta sajaukums un citas tikpat jaukas lietas
par latviešu tautu uztraukties nevajadzētu, runāt var jebkādā valodā un artusa kaimiņa partijas biedriem pietiks ar elločkas ļudoedkas vārdu krājumu, ar to pietiks arī vairumam jaunās paaudzes "latviešu tautas"

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.02.2016. 19:36

Esi vīrs, pasaki no saeimas tribīnes kā ir, mēs esam kolonizēti, bet visas partijas ir viena komanda, kangaru komanda, kas cīnās par to kam būs privilēģija pārstāvēt rietumu kaklakungu intereses kolonijā.
Tad sākšu redzēt atšķirību starp tevi un kangariem.

Agrāk mums bija daži vīri:
Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Gundars Valdmanis sarakstīja gramatu
http://gramataselektroniski.blog.com/2010/10/24/starp-dzirnakmeniem-gundars-valdmanis/

Atbildēt

U.U.

08.02.2016. 19:34

»

Arturs Priedītis

Zilajā attēlā redzamā puiša aktivitātes patiesībā ir ļoti būtisks pavērsiens ne tikai Latvijas sociāli politiskajā virtuvē, bet daudz plašākā mērogā, ņemot vērā Juvenālā laikmeta iestāšanos kā demogrāfiskās pārejas sekas. Pie mums tas būs jauns pavērsiens cilvēciskās kvalitātes jomā. Par to liecina ...


Lūk, ko raksta par postcilvēku jauno fīreru: "Vēl šajās vēlēšanās nenobalsoju par Artusu, jo kaut kā neticēju. Tās bija pirmās vēlēšanas, kurās piedalījos - prāsīju vecākiem par ko balsot.
Bet nākamajās vēlēšanās noteikti zinu, ka balsošu par Artusu un viņa partiju.
Jo par Artusu dzird, Artuss dzird un pats galvenais - viņš jauniešos (un citu vecuma cilvēkos) ir pamodinājis vēlmi rīkoties un iesaistīties procesā - kaut vai aiziet uz vēlēšanām un atdot balsi par tiem, kuriem uzskati par vajadzīgu pats - tā tas notika ar mani. Es uzskatu, ka pēc iespējas vairāk ir jādod iespēja jaunajiem, kuriem ir degsme, nevis vecajiem, kas sēž saeimā tik garlaikoti kā skolnieks skolas solā!!"

Atbildēt

08.02.2016. 18:47

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi.

Jaunajā Kaimiņa partijā marihuānu, par ko iestājas Kaimiņš, legalizēs un partijas sapulcēs dalīs bez maksas. Būs īpaša politiskā smēķētava - ideju laboratorija un katram izdalīs nozīmīti „ar suņubūdu”.

Jo vairāk izsmēķēs marihuānu, jo ātrāk saruks valsts parāds.

Atbildēt

A.P.

08.02.2016. 18:33

Kas šajā jaunajā un odiozajā politiskajā sižetā ir galvenais? Galvenais ir nepieciešamība saprast, ka Postcilvēku Banda latviešu tautai nodarīs nesalīdzināmi lielāku postu nekā Lielā Banda. Sākums jau ir iezīmēts: tiek uzspļauts latviešu literārajai valodai "partijas" nosaukumā!

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.02.2016. 18:05

Zilajā attēlā redzamā puiša aktivitātes patiesībā ir ļoti būtisks pavērsiens ne tikai Latvijas sociāli politiskajā virtuvē, bet daudz plašākā mērogā, ņemot vērā Juvenālā laikmeta iestāšanos kā demogrāfiskās pārejas sekas. Pie mums tas būs jauns pavērsiens cilvēciskās kvalitātes jomā. Par to liecina daudzi momenti. Arī tas, ka "partija" ir gramatiski nepareizi nosaukta. Latviešu literārā valoda, kura netika lutināta pēcpadomju gados, turpmāk vispār var transformēties vēl šausmīgākā veidā.Zilajam puisim netrūkst fanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...