Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cerīgi

09.02.2016. 22:32

Ja Kaimiņš kļūs gudrāks, un skaļi iestāsies pret tādām kolektīvām valdošo partiju zagšanām kā Citadele, AirBaltic, Liep.Metalurgs, Parex glābšanas afēra un līdz., tad var sanākt lieli panākumi! Bet, gan jau mēģinās pataisīt par pamuļķi un apliks ar šķēlistu žuļikiem.

Atbildēt

info

09.02.2016. 22:23

Amerikam aizmirsa pierakstīt "Gods kalpot Rīgai". Tagad taisa "Gods kalpot Latvijai". Neoficiālais artelis: 20%!!!

Atbildēt

ss

09.02.2016. 19:12

»

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi...


Nu tu toties esi kapitāli nodzēries daunis!!

Atbildēt

09.02.2016. 14:58

Vispār paldies Pietiek, jo kaut kādas skaidras mazākais konsekvences Latvijas sabiedriskajā domā ieviešas, nesakatoties tikai uz izklaidi kā tādu.

Ja, ja, gut, gut, to nevar uzturēt bez reklāmas naudas.

Atbildēt

09.02.2016. 13:51

»

Muļķis

Viņš nav Artūrs, bet Artuss! Viņš ir Artuss Lielais priekš latviešiem, jo sola, ka latvbiešiem vairs nebūs jāiet skolā, visi latvieši būs mazi artusi. Artuss ir mūsu skaistākais dauns, es par viņu tāpat kā dullais Lunis, kur ķegumā staigā bez biksēm


Tagadiņ klaunus laiž priekšplāna - kaut kam taču jādod tā vara, lai jauni idioti palielinātu valsts parādu, domajot par spirit and vine. Centies un pīpē marihuānu, drīz šņauksi heroīnu, Artuss, un viss atkal šķitīs čikeniekā!Drosi vien, ka zini, kas esi.

Atbildēt

Muļķis

09.02.2016. 11:55

»

Eduards Lunis

---Atbalstu un atzīstu Artura kaimiņa darbību ,gan ,,suņu būdā',,gan it īpaši LIELAJĀ SUŅU BŪDĀ-SAEIMĀ...


Viņš nav Artūrs, bet Artuss! Viņš ir Artuss Lielais priekš latviešiem, jo sola, ka latvbiešiem vairs nebūs jāiet skolā, visi latvieši būs mazi artusi. Artuss ir mūsu skaistākais dauns, es par viņu tāpat kā dullais Lunis, kur ķegumā staigā bez biksēm.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.02.2016. 10:30

---Atbalstu un atzīstu Artura kaimiņa darbību ,gan ,,suņu būdā',,gan it īpaši LIELAJĀ SUŅU BŪDĀ-SAEIMĀ!
--Pateicoties darbībai ,,suņu būdā,, viņš tika saeimā. Tautai bija patīkami redzēt daudzos Latvijas noziedzniekus, kurus publiski pazemoja A. Kaimiņš savā ,,suņu būdā,,!
Arī ,,lielajā suņu būda',,viņš faktiski darīja to pašu! Vai tad vēl ir kāds,kurš tik atklāti ir cīnījies un cīnās ar Latvijas noziedzniekiem!?
UZ PRIEKŠU ARTŪR! TIKAI NEPALIEC AUGSTPRĀTĪGS!

Atbildēt

Grads

09.02.2016. 06:37

Īsti nesapratu "pietiek" pozīciju.
Vai staigulis būtu Kaimiņš ???
Ja glumi nolaizītais Bondars solot striktu pozīciju iebrauca saeimā pateicoties Kaimiņam, bet tad ņēmās laizīt rudajai kājstarpi lai tikai tiktu pie siles (lasi amata), vai tur bija jāpaliek un jāpiedalās ??
Jeb varbūt "pietiek" baidās no konkurences ?
Ir taču cilvēki, kuri sauc VISU īstajos vārdos nevis tikai to par ko maksā.

Atbildēt

lauķis

09.02.2016. 06:37

»

qwerty

artusam kaimiņam līdz postcilvēkam tikpat tālu, kā amēbai līdz dinozauram...


Ja vēlēšanas varētu kaut ko mainīt tad tās būtu aizliegtas ar likumu.Tādā gadījumā turpināsies scenārijs ,,kā var nesolīt,,.

Atbildēt

lauķis

09.02.2016. 06:32

»

Neiedziļinoties detaļās

Esi vīrs, pasaki no saeimas tribīnes kā ir, mēs esam kolonizēti, bet visas partijas ir viena komanda, kangaru komanda, kas cīnās par to kam būs privilēģija pārstāvēt rietumu kaklakungu intereses kolonijā...


Zelta vārda!
Kaut kā jau gribas ticēt tam Kaimiņam , piekam,viņš vēl nav sašmucējies.Bet , jāvēro kas būs viņa sabiedrotie un kādus labumus viņi solīs.
Priecē tas ka cilvēki sāk saprast kas ir kas , un tādu ir arvien vairāk.

Atbildēt

jurisx

09.02.2016. 00:22

»

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi...


No kura atejas cauruma tu esi izlīdis? Paelpoji svaigu gaisu-pietiks-lien steigšus atpakaļ, tur tava vieta.

Atbildēt

qwerty

08.02.2016. 21:40

»

A.P.

Kas šajā jaunajā un odiozajā politiskajā sižetā ir galvenais? Galvenais ir nepieciešamība saprast, ka Postcilvēku Banda latviešu tautai nodarīs nesalīdzināmi lielāku postu nekā Lielā Banda. Sākums jau ir iezīmēts: tiek uzspļauts latviešu literārajai valodai "partijas" nosaukumā...


artusam kaimiņam līdz postcilvēkam tikpat tālu, kā amēbai līdz dinozauram
viss ir daudz vienkāršāk
šobrīd, pseidodemokrātiskās civilizācijas norietā, sabiedriskās pārvaldes funkcijas veic nevis paši sabiedrības "saimnieki", bet to ieceltie "deģenerāti"
tā kā jauna paaudze izaug un nomainās apmēram 25 gados, tad ir pienācis laiks vecos "deģenerātus" nomainīt ar jauniem
tie, kuri vēl netic, ka tiek īstenota pāreja uz jauno pasaules kārtību, atmetiet visas šaubas, mūs gaida haoss, muļķības un vājprāta sajaukums un citas tikpat jaukas lietas
par latviešu tautu uztraukties nevajadzētu, runāt var jebkādā valodā un artusa kaimiņa partijas biedriem pietiks ar elločkas ļudoedkas vārdu krājumu, ar to pietiks arī vairumam jaunās paaudzes "latviešu tautas"

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.02.2016. 19:36

Esi vīrs, pasaki no saeimas tribīnes kā ir, mēs esam kolonizēti, bet visas partijas ir viena komanda, kangaru komanda, kas cīnās par to kam būs privilēģija pārstāvēt rietumu kaklakungu intereses kolonijā.
Tad sākšu redzēt atšķirību starp tevi un kangariem.

Agrāk mums bija daži vīri:
Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Gundars Valdmanis sarakstīja gramatu
http://gramataselektroniski.blog.com/2010/10/24/starp-dzirnakmeniem-gundars-valdmanis/

Atbildēt

U.U.

08.02.2016. 19:34

»

Arturs Priedītis

Zilajā attēlā redzamā puiša aktivitātes patiesībā ir ļoti būtisks pavērsiens ne tikai Latvijas sociāli politiskajā virtuvē, bet daudz plašākā mērogā, ņemot vērā Juvenālā laikmeta iestāšanos kā demogrāfiskās pārejas sekas. Pie mums tas būs jauns pavērsiens cilvēciskās kvalitātes jomā. Par to liecina ...


Lūk, ko raksta par postcilvēku jauno fīreru: "Vēl šajās vēlēšanās nenobalsoju par Artusu, jo kaut kā neticēju. Tās bija pirmās vēlēšanas, kurās piedalījos - prāsīju vecākiem par ko balsot.
Bet nākamajās vēlēšanās noteikti zinu, ka balsošu par Artusu un viņa partiju.
Jo par Artusu dzird, Artuss dzird un pats galvenais - viņš jauniešos (un citu vecuma cilvēkos) ir pamodinājis vēlmi rīkoties un iesaistīties procesā - kaut vai aiziet uz vēlēšanām un atdot balsi par tiem, kuriem uzskati par vajadzīgu pats - tā tas notika ar mani. Es uzskatu, ka pēc iespējas vairāk ir jādod iespēja jaunajiem, kuriem ir degsme, nevis vecajiem, kas sēž saeimā tik garlaikoti kā skolnieks skolas solā!!"

Atbildēt

08.02.2016. 18:47

Politiku Kaimiņš pārvērš par klaunādi.

Jaunajā Kaimiņa partijā marihuānu, par ko iestājas Kaimiņš, legalizēs un partijas sapulcēs dalīs bez maksas. Būs īpaša politiskā smēķētava - ideju laboratorija un katram izdalīs nozīmīti „ar suņubūdu”.

Jo vairāk izsmēķēs marihuānu, jo ātrāk saruks valsts parāds.

Atbildēt

A.P.

08.02.2016. 18:33

Kas šajā jaunajā un odiozajā politiskajā sižetā ir galvenais? Galvenais ir nepieciešamība saprast, ka Postcilvēku Banda latviešu tautai nodarīs nesalīdzināmi lielāku postu nekā Lielā Banda. Sākums jau ir iezīmēts: tiek uzspļauts latviešu literārajai valodai "partijas" nosaukumā!

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.02.2016. 18:05

Zilajā attēlā redzamā puiša aktivitātes patiesībā ir ļoti būtisks pavērsiens ne tikai Latvijas sociāli politiskajā virtuvē, bet daudz plašākā mērogā, ņemot vērā Juvenālā laikmeta iestāšanos kā demogrāfiskās pārejas sekas. Pie mums tas būs jauns pavērsiens cilvēciskās kvalitātes jomā. Par to liecina daudzi momenti. Arī tas, ka "partija" ir gramatiski nepareizi nosaukta. Latviešu literārā valoda, kura netika lutināta pēcpadomju gados, turpmāk vispār var transformēties vēl šausmīgākā veidā.Zilajam puisim netrūkst fanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...