Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Attopieties!

Jānis Urbanovičs
07.07.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas esot sabiedrības interesēs, lai mūs pasargātu no infekcijas izplatības un iespējamām smagām slimības sekām.

Labā valdība nesaprot, kāpēc tauta ir tik nepateicīga un nestāv garumgarās rindās pie vakcinācijas centriem, kuros pieejama vesela buķete bezmaksas vakcīnu. Steigšus jāsameklē vainīgie un viņi jāsoda – mediķi, skolotāji, auklītes, senioru aprūpētāji. Viņi esot tas cēlonis, ka  Latvijā nekāda pūļa imunitāte nav sasniegta un var atnākt vēl viena kovid-ziema!

Patiesībā valdošā koalīcija ir smagi slima ar kolektīvo demenci, tā neatceras, cik reižu solīja un uzmeta, manipulēja un nekaunīgi meloja. Tā “neatceras”, kādus grašus atsvieda bez darba palikušajiem cilvēkiem un cik samaksāja nekam nederīgajam vakcinācijas birojam. Kā “iepirka” maskas un vakcīnas. Cik “organizēts” bija vakcinācijas procesa sākums.  Kā “sakārtoja” informatīvo telpu, dotējot pareizos medijus un izslēdzot TV krievvalodīgajiem. Kādu nodokļu “dāvanu” pasniedza 1.jūlijā…

Šī valdība ir panākusi to, kas nav izdevies nevienai līdzšinējai – totālu neuzticēšanos. Jo uzstājīgāk tā aicina vakcinēties, jo straujāk pieaug antivakseru skaits un pretošanās. Šis sabiedrības noskaņojums var kļūt sprādzienbīstams apvienojumā ar “antivakseru” politiskajām iniciatīvām.

Negribu apspriest medicīniskos aspektus – cik lielā mērā nevakcinētie var apdraudēt vakcinētos, tātad imunitāti ieguvušus cilvēkus. Par to vēl zinātnieki strīdas. Bet ir skaidrs, ka obligāta vakcinācija, profesiju aizliegumi un tamlīdzīgas lietas ir totalitāras varas atribūti. Satversmi nevar staipīt kā vecu zeķi, lai “tiesiski” iedabūtu pamatlikumā to, kas būtu izdevīgi valdībai.

Un cik šī soda akcija  izmaksātu? Cik – tiesas parocesiem, cik – tīši radītajiem bezdarbniekiem? Vai arī nav domas no darba atbrīvotajiem piešķirt kādu pabalstu iztikai? Galu galā – vai mums valstī ir pedagogu, mediķu, aprūpētāju pārpalikums? Kurš darīs viņu darbu?

Vairums “Saskaņas” biedru atbalsta iespēju vakcinēties, bet kategoriski iestājas par brīvprātīguma principu šajā procesā. Mēs neatbalstīsim valdības sagatavoto likumprojektu par obligātu vakcināciju nekādā formā. Mēs parakstīsimies pret to.

Vai valdība apzinās, kādā haosā tā var novest valsti, ja situācija nonāks līdz referendumam “par vai pret Covid poti”?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...