Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeitgeists

24.08.2017. 07:52

Patentēti zagļi nešķiro, kur un ko zagt. Viņiem galvenais ir zagšanas process.

Atbildēt

Grantiņš LGBT 88

23.08.2017. 11:57

Mums ir tikai viens rakstnieks - Artūrs Priedītis.

Atbildēt

nerakstoša neautore

22.08.2017. 22:09

Es gan neesmu rakstniece, un arī norādīt citiem, ko darīt, vai prasīt atlīdzību vai strādāt par velti (vai neapmaksātu entuziasmu), nebūtu godīgi. Bet tomēr tā vien gribas pavaicāt : kas notiek? Ko rakstnieki (mākslinieki un citi "radošie") domā? Par kādām idejām, kādu "profesijas godu", kādu slavu vai vismaz pašizteiksmes iespēju?
Vaicāju tāpēc, ka: lasu [citēju].. "šādi izdevumi ... [...] visdrīzāk [...] būs nekvalitatīvi vai nelasīti ieguls kādā grāmatu plauktā."
AR to jau arī vajadzētu sākt. Ar jautājumu, vai kāds ir gatavs jau apzināti (jau no paša sākuma, no paša "uzstādījuma") "uzcept rakstudarbu", kurš būs nekvalitatīvs un noputēs plauktā, NO Rakstnieku savienības (rakstošo autoru savienības tātad) priekšsēdētāja viedokļa tātad galvenais ir tas, lai "paprasītu nmaudiņu", bet ne tas, lai nevairotu nekvalitatīvus tekstus... Nu jā... (Es nenosodu tos, kas neraksta "lielās mākslas līmenim" vai aizraujošajai izklaidei, tikai "cep" bukletiņus un citus "pie-literatūras tekstus". Katram sava maizīte jānopelna. Tomēr, manuprāt, Rakstnieku savienības uzdevums nebūtu nodarboties ar "nerakstniecības lietām". Tā ir literatūras zaimošana, īstās, patiesās literatūras (no šedevriem līdz pat visvienkāršākajiem pirmajiem neveiklajiem darbiņiem, tomēr - Literatūras.) . Citādi, pēc analoģijas, kādi Gleznošanas korifeji (Mākslinieku utt. savienības vadoņi) tikpat labi tagad mestos risināt jautājumu par celtnieka- krāsotāja darbu.

Atbildēt

U.U.

22.08.2017. 13:36

Jaunie latvieši jūsmo par tagadējo amerikāņu laikmetu tāpēc, ka amerikāņi ir latviešiem pavēruši ceļu latviešu galvenajai stihijai – zagšanas ekstāzei. Baltvācieši neļāva zagt, padomju laikā arī nebija iespējams zagt. Pirmo reizi latvieši var zagt tagad – amerikāņu laikā. Saprotams, latvieši var apzagt tikai viens otru, apzagt savus bērnus, vecākus, skolasbiedrus, basketbola komandas biedrus. Ar šķēliski nekaunīgu smīnu var apzagt visus, kas gadās ceļā. Ar kursīšu, kūliešu, druvietīšu, rivžiešu trulo skatu var apzagt augstskolu, zinātnes budžetu. Amerikāņu laikā latviešu zagšana pilnā mērā var uzplaukt kā nacionālā ideja, latviešu pasaules uzskats. Saprotams, latviešu zagšana konkurē ar otru latviešu klasisko stihiju – idiotisma ekstāzi, kam zaļo gaismu dod “balto” prāta aptumsums rases izmiršanas izbaudīšanas laikā.

Atbildēt

sociāli atstumtais

22.08.2017. 09:04

kā drīkst nesamaksāt par darbu ???
Ilmārs Rimšēvics ir viens no tās žīdu šaikas kurš arī domā, kā māksliniekam par darbu var nemaksāt neko ; pats gan zina piebāzt kabatas , nedarot nekādu darbu , vien iznīcinot Latviju !

Atbildēt

zinošais

22.08.2017. 08:53

Es arī esmu pamanījis tendenci valsts un pašvadību rīkotajos konkursos ignorēt autoru tiesības !

Atbildēt

Arturs Nagliņš

21.08.2017. 16:07

Vai kungs pats ir "Latvijas rakstošs autors" (!?) jeb nerakstošs autors? Vai tik tiešām ar vārda mākslu pie mums jau ir tik briesmīgi, ja RS priekšnieks lieto tādus izteicienus? Protams, latviešu literatūra nav latviešu tēlotājas māksla, kurai ir pasaules līmeņa mākslinieciskais spēks. Bet tomēr bija Rainis, Blaumanis, abi brāļi, Poruks, Kaijaks, Jaunsudrabiņš. Bija vēl citi, kuri veldzēja saprātīgo latviešu sirdis. Vai tik tiešām tagad ir tik kropls līmenis, ka jajautā, kas tas ir par zvēru "Latvijas rakstošs autors"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...