Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Slavenais Saeimas deputāts Jānis Dombrava 6. septembrī iecelts par sava partijas biedra, ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga ārštata padomnieku digitalizācijas jautājumos, taču gandrīz nekavējoties no šī amata arī atcelts. Ministrija uz jautājumiem par šo dīvaino atgadījumu atbild izvairīgi vai neatbild vispār.

„Jānis Dombrava š.g. 6. septembrī tika iecelts par ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga ārštata padomnieku digitalizācijas jautājumos bez atalgojuma noteikšanas. Tomēr, izvērtējot amata apvienošanu regulējošos normatīvos aktus, pieņemts lēmums atcelt J.Dombravu no ministra ārštata padomnieka amata,” – šāds ir Ekonomikas ministrijas oficiālais skaidrojums.

J. Vitenberga vadītā ministrija nevēlējās atbildēt ne uz jautājumu, kurš tieši bija tas, kas J. Dombravu iecēla šajā amatā (lai gan skaidrs, ka tas nevarēja būt neviens cits kā ekonomikas ministrs vai kāda persona pēc viņa tiešas pavēles), ne uz jautājumu, pēc kādiem tieši kritērijiem šim amatam tika izvēlēts tieši J. Dombrava.

Tāpat J. Vitenberga vadītā Ekonomikas ministrija nevēlējās atbildēt arī uz jautājumu – kāda tieši ir J. Dombravas pieredze un izglītība digitalizācijas jautājumos. Tā vietā Ekonomikas ministrija norādīja uz to, ka „ministrijas dienaskārtībā šobrīd vairāk kā jebkad ir aktuāli digitalizācijas jautājumi saistībā ar Atveseļošanas fonda atbalsta mehānismu izstrādi un digitālo transformāciju kopumā”.

„Vēlamies norādīt, ka Ekonomikas ministrijā šobrīd nav atsevišķu resursu, kas strādātu ar digitalizācijas jautājumiem, tāpēc tika nolemts pieņemt ārštata padomnieku, kuram vienlaikus ir gan profesionāls redzējums, gan politiskā izpratne par digitālās transformācijas procesu virzību, kas Latvijas uzņēmējiem un ražotājiem šobrīd ir vitāli svarīgi,” skaidroja ministrija, izvairoties paskaidrot, kāds tieši profesionālais redzējums digitalizācijas jautājumos ir Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāti absolvējušajam J. Dombravam.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...