Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stalins

03.11.2015. 18:04

Pietiek iepazīties ar Saeimas vēlēšanu rezultātiemCVK mājaslapā Vienotībai Latgales reģionā ,lai kļutu daudzmaz skaidrs ka tur dažos novados stipri nav kārtība-vai nu viltots vai nu pirkts.

Atbildēt

Ēdeweiss

02.11.2015. 15:25

»

Ja iekritīsi - piešūs ne to vien...


Vispār jau kaut kādas tur policijas vai prokuratūras aptaujas man nav saistošas, bet, ja policija velas mani nopratinot, saņemt liecības, es tās esmu tiesīgs sniegt rakstiski un uz rakstiski uzdotiem jautajumiem, liecibas iesneidzot rakstiski policijas vai rokuratūras kanceleja uz sava eksemplāra saņemot atzīmi par dokumenta iesneigšanu-saņemšanu iestadē... Jo, neveins normatīvais akts nenosaka termiņu, kada man būtu jāsneidz lieciba, jāatbild uz uzdiotajiem jautajumiem...Tā kā es neesmu furist, tad , lai noformulētu juridiski pareizi savu domu vai viedokli, man laiks-termiņš nav ierobežoti...

Atbildēt

Ēdelweiss

02.11.2015. 15:18

Vispār jau man b alstiesības tiek garantētas un piesķīrtas ar LR Satversmi, un, neviens LR normatīvais akts neaizliedz man par manu balsojumu gut jebkadu labumu...Lidz ar too, ja es neesmu pārkāpis likumu, tad man nevienam pideram nekas nav jāskaidro..It sevišķi , ja reiz balsošana ir aizklāta, tad pat kaut kadiem tur politmafijas klana Vienotiba politsatiagulim Kozlovskim un visai viņa varzai nav nekādu tiesibu bez manas piekrišanas iegūt informāciju par manu balsojumu un to publiskot manu basojumu...Es viņus visus būtu pasutīju=is dirst ...Pat tad, ja ir pret kādu treso personu uzsakts kriminālprocess mani neviens sarkanabltsarkanais 4.maija noiedzīga rezīma sulainis nevar piespeist sniegt šadas ziņas , jo pret mani nav izvirzīta apsūdzība.......Secinājums ir viennozīmīgs : LR IeM izmanotjot savu priekšgajēju VČK+SMERŠ+NKVD+VDK+GESTAPO metodes iestrādātās, cenšās prettiesiski izmanīt aiklato velēsanu rezultātus un slept to falsifikāciju...

Atbildēt

02.11.2015. 14:22

Ja iekritīsi - piešūs ne to vien!

Ar likumu nav noteikts, ka pratināšanas/aptaujas protokolam jābūt kopijai, ko apstiprina pati prokuratūra/policija, dodot nopratinātajam/lieciniekam - tā policija/prokuratūra, mainot liecību saturu, safabricē jaunas lietas. Neticu šai valstij – nav tiesiskās paļāvības. Jebkuru lietu iespējams safabricēt uz tukšu aizdomu pamata.

Atbildēt

Lapsa atkal melo!

02.11.2015. 11:58

"Balsu pārdevēji: balsis pirka "Vienotības" sarakstam, vēlāk ietekmēja un pārrakstīja protokolu"

NEVIENĀ NO IERAKSTIEM "VIENOTĪBA" NAV PAT PIEMINĒTA!
Vienīgā pieminētā partija ir "Saskaņas centrs" un to nosauc advokāts.
PAR IETEKMĒŠANU RUNĀ TIKAI UN VIENĪGI ADVOKĀTS.

Atbildēt

muahaha

02.11.2015. 11:29

Elksniņam jau kā bijušajam izmeklētājam vajadzēja zināt, ka ar pierādījumu viltošanu nevajag pārcensties- absolūti zūd ticamības moments!
Montāžas neesamība neko nepierāda.
Ierakstā ar Ivanu Grigorjevu redzams, ka trūkst sarunas sākuma, kura laikā mierīgi varēja viņam norādīt kas jārunā vai arī teksts varēja tikt nolasīts, par ko ekspertam nez kāpēc netika jautāts.
Par kuru sarakstu balsojuši arī īsti neatceras, viens vispirms saka ka detaļas neatceras, bet otreiz pārprasīts (un iespējams viņam parādīts 4)nosauc ceturto sarakstu, otrs pat neatceras kad bijušas vēlēšanas.
Martinovs rakstiskajā liecībā nosauc balsu pārdevēju vārdus un uzvārdus it kā pazītu viņus, bet te neviens viņu nepazīst.
Par ietekmēšanu un protokolu pārrakstīšanu arī tāds pats bezsakars.

Atbildēt

PIRĀTS

01.11.2015. 22:14

Noriebies klausīties vienu un to pašu gadu garumā - Zolitūde,skolotāju,mediķu algas,alsu pirkšana/ pērk visas partijas!/,azesta Loginovs,KNABS utt.Tagad vēl Gailes un Co cīņa ar Birkerta Okupācijas muzeju,jo tas taču nepatīk ne SC ar Ušaku,ne Vešņakovam.
Neviena normāla letiņa,visi škurņiki un kampēji !Slāvu daļa - Višinska mazbērni.ZZS un tāds mērglis Krauze vispār Latvijas kauns -- Pugo un Vosa pēcteči.Krauze jau trakāks un nelietīgāks par piem.Kabanovu .Pretvalstisks elements.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...