Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vija

06.12.2016. 07:12

»

jurists

Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus


Bet ko Barča ir darījusi, lai bagātie maksātu nodokļus????? Nevajag muldēt,bet strādāt un nopelnīt savus tūkstošus.

Atbildēt

Ho,ho.

30.11.2016. 11:39

laiks iztirit visus.

Atbildēt

no ZZS nāk

27.11.2016. 04:46

Es arī brīnos, kas par viņu balso! Bet vēl jau ir ZZS Iveta Grigule! Un kādu naudiņu saņem un solīja tak, ka cilvēks būs galvenais - laikam domāja sevi. ZZS ir sen jau sevi kompromitējusi, bet viņi tur ir un ir un ir... Un kamēr neatausīs gaisma mūsos pašos, būs Barčas, Gribules, Brigmaņi, Lembergi un piedodiet, arī Kučinski un Vējoņi... Tā taču ir viņu partija!!!!!!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

26.11.2016. 18:55

Tā vai šitā, bet vienā ziņā tomēr šai večai taisnība ir. Kas tie , velns, par uzņēmējiem, kuriem problēmu rada minimālās algas pacelšana par 10 eiro?
Kā tas nākas ka viņu kolēģis, tajā paša Vācijā vai Anglijā, gan produkciju lētāku pamanās saražot, gan strādniekam samaksāt, ne jau mūsu minimalku?
O.K., var būt visādas situācijas, bet varbūt tomēr šad tad arī spogulī der paskatīties?

Atbildēt

Maruta

25.11.2016. 16:03

Barča ir kā veca cērme piesūkusies un nīgra kurš vēl grib par viņu balsot???
Viņa ir gan skaļa ar lielu muti.....

Atbildēt

Jāzeps

19.11.2016. 21:07

To "hi hi "
Šeit komentāros jau viens pateica - kas balso par ZZS.

Atbildēt

Zane

16.11.2016. 10:46

Valsts ir pilsoņiem vai pilsoņi valstij? Komuniska laikmets, kad pilsoņi bija tikai bara vienība sistēmas uzturēšanai, pagājis uz neatgriešanos. Diemžēl, tas devis vietu laikmetam, kad pilsoņi ir tikai izlietojamais materiāls būtībā tādas pašas birokrātiski nesaimnieciskas sistēmas uzturēšanai. Ziema, izskatās, atnākusi uz palikšanu. Ziemas drēbes sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini darboties - reģistrējies, paņem savu Džekpotu un piepildi savas dziļākās vēlmes: http://ej.uz/777winner

Atbildēt

Ōpaps

16.11.2016. 09:51

»

Ja nu kāds nezina

Sociologi jau sen ir izpētījuši, ka ZZS pamatelektorāts ir veci, nabadzīgi, mazizglītoti cilvēki jeb, piedodiet, bet veci muļķi


Varbūt kopaina pa visu Latviju tāda ir, bet starp man pazīstamiem cilvēkiem par ZZS balso visi tie, kas kaut kādu iemeslu dēļ ilgojas pēc PSRS - komunisti, VDK stukači un viņu pēcnācēji, bērni un mazbērni, kas nebūt nav večuki, bet ir jauni cilvēki. Daļa ir piedalījušies prihvatizācijas shēmās un ir samērā turīgi uz kopējā fona. Badu viņi necieš un var atļauties būvēties, ik pa laikam pirkt jaunus auto, skolot bērnus, kuri saka, ka putins ir foršs, nīst ASV, un esot ar mieru ikdienā runāt krieviski, lai tikai NATO aizvācas. Šo cilvēku vairums, kaut skaitās latvieši, ar īkšķi rāda austrumu virzienā un saka - "tie tur man ir tuvāki". Viņu draugu lokā kā likums ir arī Latvijai nelojāli krievi.
Tādi nu ir mani novērojumi un statistika - tā ir izteikta komunistu un čekistu, piedevām vēl prokrieviska partija. Pēdējais zaņķis.

Un jā, es neesmu bagāts un neesmu jauns. ;)

Atbildēt

hose

15.11.2016. 17:06

»

jurists

Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus


Ne jau 100,000 vērto autiņu īpašniekiem šī bezkaunībā politiskā staigule uzbrūk. Uzbrūk "mazajiem", kuri jau tā maksā lielākus nodokļus.
Barča ir 4-5 partijas nomainījusi, un šķiet, nav nopelnījusi godīgā (privātā) darbā nevienu eiru. Tipisks padomju "nomenklatūras- kolhoznieces" tips

Atbildēt

jurists

15.11.2016. 16:47

»

tādi esam

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī


Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus.

Atbildēt

Kurzemes Vārds

15.11.2016. 16:42

Barča kakā akā no kuras dzer. Es domāju ka tas ir aiz tumsonības, bet vienalga viņa ir ērce uz tautas miesas un būtu jāatstāj bez kapeikas un maizes kumosa lai nosprāgst. Neko citu nav pelnījusi.

Atbildēt

Atvainojos,

15.11.2016. 12:30

bet mēs, kas saņemam mazās pensijas, esam izmisuši un mums neder plānotie pensiju pārrēķini ne pēc 2, ne 20 gadiem, jo esam jau sasnieguši "pēdējā iesaukuma vecumu", tādēļ izmantošu katru iespēju paust savu viedokli par valsts likumdošanu un NĪN visos portālos, vai tas būs vietā, vai ne gluži vietā! Saeimā sēdošie deputāti ļoti labprāt balso par savu ienākumu palielināšanu, arī Barča!
IR JĀSAMAZINA NĪN ! TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR TAUTU! MŪSU VECVECĀKU UN VECĀKU PIRMS KARA PIRKTOS ĪPAŠUMUS MĒS TAGAD IZPĒRKAM UN PĀRPĒRKAM PAR ARVIEN LIELĀKĀM SUMMĀM! 2014. un 2015. gg. maksājām 1 464 eiro gadā, bet 2016. gadā atnāca rēķins jau par 2 172 eiro, t.i, katrā no 4 maksājumiem atdodam 543 eiro, un RD nospļauties par to, ka īpašnieki ir pensionāri. Ekonomējam, nenopērkot visas izrakstītās zāles, neapmeklējot visus ārstus-speciālistus, kuru konsultācijas būtu nepieciešamas un pērkam tikai vislētākos produktus - akcijas preces!
Es rakstu par Rīgas domi:
viss ir aprēķināts tā, it kā visi privātīpašumi piederētu RD un mēs būtu nomnieki. Tad kāpēc mēs, un darba stāžs katram ir 50 gadi, saņemam pensijas 250 - 290 eiro, bet pašvaldībās algas aug ar katru gadu, un sen jau ir rakstāmas ar 4 un 5 nullēm?! Un kas tā bija par muldēšanu Pensiju likumā par piemaksu par darba stāžu? Tagad jau tā saucamā sociālā pensija (cilvēkiem bez vajadzīgā darba stāža) droši vien ir tāda pati pensija, kā mums. Apsveru iespēju tiesāties ar LV par neadekvātu likumdošanu. Visādi cietumnieki un blēži - baņķieri Lavents, Krasovickis un Kargins dzīvo bez bēdu, - valsts samaksā par viņu grēkiem - izpērk Pareksbanku, Citadeli, un ko tik vēl ne par nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu maksātājiem (mēs pa abiem esam maksājuši nodokļus 100 gadus), jādzīvo trūkumā. Tagad viņiem pietiek līdzekļi arī atgādinājumiem par NĪN. Kancelējiet štata vietas savās kancelejās, - ietaupīsiet vadītāju algām, nevajadzēs aplaupīt maznodrošinātos!

Atbildēt

Piebilde

15.11.2016. 10:32

»

tādi esam

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī


Lai Barča paskatās uz sevi spogulī!

Atbildēt

Blondīne

15.11.2016. 10:31

Mazs paskaidrojums Barčai:
1. Barča SAŅEM naudu no nodokļu maksātāju samaksātā.( Tik cik viņi paši sev Saeimā piespriež)
2. Uzņēmējs var operēt tikai ar tādu naudas daudzumu, par kuru viņam ir izdevies pārdot savu preci un pircējs IR samaksājis.
3. Ja Barčai maksātu naudu saskaņā ar punktu Nr.2, tad ļoti iespējams, ka viņai arī nesanāktu minimālā alga.
4. Kāpēc Barča maksājot īri (tas ir nodokļu maksātāju naudu)to tērē TIK neproduktīvi?

Atbildēt

tādi esam

14.11.2016. 23:26

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī!
Kas tie par uzņēmējiem, ja nav spējīgi par savam darbiniekam maksāt normālas algas, kas tas uzņemēju, ja nespēj par saviem darbiniekiem samaksāt nodokļus?

Atbildēt

partorgs Augusts

14.11.2016. 17:56

Biedrene Barča bija mana mīļākā, kad strādāju partijas komitejā!

Atbildēt

juzis

14.11.2016. 15:15

Šī,atvainojiet par salīdzinājumu,kundze savu politisko karjeru droši vien ir sākusi padomju okupantu ideoloģiskajās organizācijās,jo bez šādas okupantu pielūgšanas pieredzes ir grūti iedomajama kāda politiska karjera.Šādu ieredņu darbības rezultatā okupācijas periodā 14 gadu vecumā strādājošie pusaudži ir pasludināti par valsts noziedzniekiem,kuriem par šo periodu aizliegts izmaksat pat nožēlojamos pensijas grašus un arodslimniekus pensijas gados aizliegts ārstēt un atzīt par invalīdiem.

Atbildēt

jebio

14.11.2016. 14:12

uz miskasti !

Atbildēt

Soross

14.11.2016. 12:52

»

!

visvairak Latvijas saiema pie siles lien zurnalugas,kuri nav kompetenti neviena dzives jautajuma.tipisks piemers neonaciste murniece


Nē - tipiskākais piemērs ir manis sponsorētais fašists un analfabēts Ušakovs. Atgādinu, ka pirms kļūšanas par mēru Ušakovs bija žurnālists.

Atbildēt

canny

14.11.2016. 11:09

sanaak, ka prakstiski kopsh lr atjaunoshanas vinja ir saakusi jau veidot savu politisko karjeru, un brivajaa latvijaa nav straadaajusi praktiski ne cik. divus gadus varbuut.
shie karjeras politkji, opurtuunisti ir tie, kas kaitee visvairaak. pat netiishaam.

Atbildēt

taisnība

14.11.2016. 10:47

»

zaza

Kamēr Latvijā ir cimdarotā CVK un balsošana pa pastu, nekas nemainīsies, jo balsis tiek saskaitītas, kā vajag


pilnīgi piekrītu. tā ir tikai ilūzija, ka sabiedrībai, katram cilvēkam atsevišķi ir kāda teikšana.

Atbildēt

w

13.11.2016. 23:08

Latviešu bidlo publikas radīts produkts, veca zz$ penža, citu naivu penžu slaukšanai?

Atbildēt

Oskaram

13.11.2016. 22:05

Registrejiet savu firmu Anglija vai Igaunija,bet pats deklarejaties Valga,ja nav drosmes pamest veiksmes stastu.barcai ir vel 99 kloni saiema un visi latvijas ieredni ir vinas gara radinieki.Nereali ir vinus uzvaret,ta ir cina ar vejdzirnavam.

Atbildēt

!

13.11.2016. 22:01

»

Jojo

Tie paši, kuri iebalso futbolistus, svarcēlājus, komponistus, caurkritušus aktierus, zoodārza darbiniekus uc vnk nenormāli "kompetentus" tautas kalpus


visvairak Latvijas saiema pie siles lien zurnalugas,kuri nav kompetenti neviena dzives jautajuma.tipisks piemers neonaciste murniece.

Atbildēt

zaza

13.11.2016. 21:24

Kamēr Latvijā ir cimdarotā CVK un balsošana pa pastu, nekas nemainīsies, jo balsis tiek saskaitītas, kā vajag

Atbildēt

Ja nu kāds nezina

13.11.2016. 21:14

Sociologi jau sen ir izpētījuši, ka ZZS pamatelektorāts ir veci, nabadzīgi, mazizglītoti cilvēki jeb, piedodiet, bet veci muļķi...

Atbildēt

Slinkais

13.11.2016. 20:55

Ja kādam nav slinkums varat piemest klāt statistiku cik šī kundze ir uzstājusies, balsojusi, iesniegusi priekšlikumus u.c.
Būtu interesanta statistika- varētu izrēķināt cik izmaksāja katra ķepiņas pacelšana. Just for fun

Atbildēt

HA!

13.11.2016. 20:37

Nekas nemainīsies, kā balsoja, tā balsos, tuvinot laiku, kad šis veidojums ar karogu, himnu un ģerboni būs izbeidzies.

Atbildēt

parazīti

13.11.2016. 20:37

Pievienojos. Barču ziepēs. Kopā ar visu zzs un citām kompartijas pabirām. Veca stulba govs , noēdusies svešos sviedros un asinīs. Maita. Un visa saeima pilna tādām maitām.

Atbildēt

kaķa smiekli

13.11.2016. 18:26

»

hi hi

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso


Tie, kuri fano par ZZS

Atbildēt

A.P.

13.11.2016. 17:53

Bez bailēm var atkārtot un atkārtot, lūk, ko. Latviešu iemīļotā dziesma – “Mēs (citā variantā – tauta) neesam vainīgi, ka politiķi (šajā gadījumā "bārčām" līdzīgi tipi ar truliem purniem) zog un ir stulbi!”. Šī dziesma ir idiotu demagoģija – aprobežotu un nedomājošu cilvēku muldēšana. Zagļus un stubeņus kā savus priekšstāvjus parlamentā un pašvaldībās var izvēlēties tikai zagļi un stulbeņi. Zagļi un stulbeņi var valdīt tikai zagļu un stulbeņu klātbūtnē. Zagļi un stulbeņi nevar valdīt godīgu un saprātīgu cilvēku klātbūtnē. Ne velti saka: kāda tauta, tāda valdība. Tā ir vēsturiski aprobēta starptautiska aksioma, kuru akceptē visa cilvēce. Taču latviešiem tas, protams, neko neizsaka. Viņiem tagad ir „brīvība”, „neatkarīga valsts”, „viedokļu plurālisms”, „seksuālā brīvība” un ārprātīgi cienījama reputācija mūsdienu pasaulē, kā arī nav neviens nacionāli patriotisks spēks, kas zagļus un stulbeņus likvidētu un tautu novirzītu morāli un intelektuāli normālā gultnē.Sākusies ir jaunā vēlēšanu dimdoņa, apstrādājot "tautu".Skaidrs, ka nav ticams, ka 2017.g. un 2018.g. kaut kas mainīsies pašvaldību vēlēšanās un parlamenta vēlēšanās.

Atbildēt

kur rodas pamuļķi?

13.11.2016. 17:29

»

hi hi

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso


mani arī tas izbrīna, bet redzi ,ka ir pilna LV ar pamuļkiem, kas balos par šitādu, kas balso par Spolīti utt bet pēc tam gan paši gan citi rīnās, a ko tik slikti dzīvojam???

Atbildēt

Jojo

13.11.2016. 17:26

Tie paši, kuri iebalso futbolistus, svarcēlājus, komponistus, caurkritušus aktierus, zoodārza darbiniekus uc vnk nenormāli "kompetentus" tautas kalpus.
stc.,pareizāk būtu teikt- tautas kaklakungus.

Atbildēt

hi hi

13.11.2016. 17:10

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...