Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vija

06.12.2016. 07:12

»

jurists

Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus


Bet ko Barča ir darījusi, lai bagātie maksātu nodokļus????? Nevajag muldēt,bet strādāt un nopelnīt savus tūkstošus.

Atbildēt

Ho,ho.

30.11.2016. 11:39

laiks iztirit visus.

Atbildēt

no ZZS nāk

27.11.2016. 04:46

Es arī brīnos, kas par viņu balso! Bet vēl jau ir ZZS Iveta Grigule! Un kādu naudiņu saņem un solīja tak, ka cilvēks būs galvenais - laikam domāja sevi. ZZS ir sen jau sevi kompromitējusi, bet viņi tur ir un ir un ir... Un kamēr neatausīs gaisma mūsos pašos, būs Barčas, Gribules, Brigmaņi, Lembergi un piedodiet, arī Kučinski un Vējoņi... Tā taču ir viņu partija!!!!!!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

26.11.2016. 18:55

Tā vai šitā, bet vienā ziņā tomēr šai večai taisnība ir. Kas tie , velns, par uzņēmējiem, kuriem problēmu rada minimālās algas pacelšana par 10 eiro?
Kā tas nākas ka viņu kolēģis, tajā paša Vācijā vai Anglijā, gan produkciju lētāku pamanās saražot, gan strādniekam samaksāt, ne jau mūsu minimalku?
O.K., var būt visādas situācijas, bet varbūt tomēr šad tad arī spogulī der paskatīties?

Atbildēt

Maruta

25.11.2016. 16:03

Barča ir kā veca cērme piesūkusies un nīgra kurš vēl grib par viņu balsot???
Viņa ir gan skaļa ar lielu muti.....

Atbildēt

Jāzeps

19.11.2016. 21:07

To "hi hi "
Šeit komentāros jau viens pateica - kas balso par ZZS.

Atbildēt

Zane

16.11.2016. 10:46

Valsts ir pilsoņiem vai pilsoņi valstij? Komuniska laikmets, kad pilsoņi bija tikai bara vienība sistēmas uzturēšanai, pagājis uz neatgriešanos. Diemžēl, tas devis vietu laikmetam, kad pilsoņi ir tikai izlietojamais materiāls būtībā tādas pašas birokrātiski nesaimnieciskas sistēmas uzturēšanai. Ziema, izskatās, atnākusi uz palikšanu. Ziemas drēbes sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini darboties - reģistrējies, paņem savu Džekpotu un piepildi savas dziļākās vēlmes: http://ej.uz/777winner

Atbildēt

Ōpaps

16.11.2016. 09:51

»

Ja nu kāds nezina

Sociologi jau sen ir izpētījuši, ka ZZS pamatelektorāts ir veci, nabadzīgi, mazizglītoti cilvēki jeb, piedodiet, bet veci muļķi


Varbūt kopaina pa visu Latviju tāda ir, bet starp man pazīstamiem cilvēkiem par ZZS balso visi tie, kas kaut kādu iemeslu dēļ ilgojas pēc PSRS - komunisti, VDK stukači un viņu pēcnācēji, bērni un mazbērni, kas nebūt nav večuki, bet ir jauni cilvēki. Daļa ir piedalījušies prihvatizācijas shēmās un ir samērā turīgi uz kopējā fona. Badu viņi necieš un var atļauties būvēties, ik pa laikam pirkt jaunus auto, skolot bērnus, kuri saka, ka putins ir foršs, nīst ASV, un esot ar mieru ikdienā runāt krieviski, lai tikai NATO aizvācas. Šo cilvēku vairums, kaut skaitās latvieši, ar īkšķi rāda austrumu virzienā un saka - "tie tur man ir tuvāki". Viņu draugu lokā kā likums ir arī Latvijai nelojāli krievi.
Tādi nu ir mani novērojumi un statistika - tā ir izteikta komunistu un čekistu, piedevām vēl prokrieviska partija. Pēdējais zaņķis.

Un jā, es neesmu bagāts un neesmu jauns. ;)

Atbildēt

hose

15.11.2016. 17:06

»

jurists

Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus


Ne jau 100,000 vērto autiņu īpašniekiem šī bezkaunībā politiskā staigule uzbrūk. Uzbrūk "mazajiem", kuri jau tā maksā lielākus nodokļus.
Barča ir 4-5 partijas nomainījusi, un šķiet, nav nopelnījusi godīgā (privātā) darbā nevienu eiru. Tipisks padomju "nomenklatūras- kolhoznieces" tips

Atbildēt

jurists

15.11.2016. 16:47

»

tādi esam

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī


Barča pareizi teica, ka pat tie uzņēmēji, kas braukalē ar 100 000 vērtiem autiņiem, nemaksā par saviem darbiniekiem nodokļus.

Atbildēt

Kurzemes Vārds

15.11.2016. 16:42

Barča kakā akā no kuras dzer. Es domāju ka tas ir aiz tumsonības, bet vienalga viņa ir ērce uz tautas miesas un būtu jāatstāj bez kapeikas un maizes kumosa lai nosprāgst. Neko citu nav pelnījusi.

Atbildēt

Atvainojos,

15.11.2016. 12:30

bet mēs, kas saņemam mazās pensijas, esam izmisuši un mums neder plānotie pensiju pārrēķini ne pēc 2, ne 20 gadiem, jo esam jau sasnieguši "pēdējā iesaukuma vecumu", tādēļ izmantošu katru iespēju paust savu viedokli par valsts likumdošanu un NĪN visos portālos, vai tas būs vietā, vai ne gluži vietā! Saeimā sēdošie deputāti ļoti labprāt balso par savu ienākumu palielināšanu, arī Barča!
IR JĀSAMAZINA NĪN ! TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR TAUTU! MŪSU VECVECĀKU UN VECĀKU PIRMS KARA PIRKTOS ĪPAŠUMUS MĒS TAGAD IZPĒRKAM UN PĀRPĒRKAM PAR ARVIEN LIELĀKĀM SUMMĀM! 2014. un 2015. gg. maksājām 1 464 eiro gadā, bet 2016. gadā atnāca rēķins jau par 2 172 eiro, t.i, katrā no 4 maksājumiem atdodam 543 eiro, un RD nospļauties par to, ka īpašnieki ir pensionāri. Ekonomējam, nenopērkot visas izrakstītās zāles, neapmeklējot visus ārstus-speciālistus, kuru konsultācijas būtu nepieciešamas un pērkam tikai vislētākos produktus - akcijas preces!
Es rakstu par Rīgas domi:
viss ir aprēķināts tā, it kā visi privātīpašumi piederētu RD un mēs būtu nomnieki. Tad kāpēc mēs, un darba stāžs katram ir 50 gadi, saņemam pensijas 250 - 290 eiro, bet pašvaldībās algas aug ar katru gadu, un sen jau ir rakstāmas ar 4 un 5 nullēm?! Un kas tā bija par muldēšanu Pensiju likumā par piemaksu par darba stāžu? Tagad jau tā saucamā sociālā pensija (cilvēkiem bez vajadzīgā darba stāža) droši vien ir tāda pati pensija, kā mums. Apsveru iespēju tiesāties ar LV par neadekvātu likumdošanu. Visādi cietumnieki un blēži - baņķieri Lavents, Krasovickis un Kargins dzīvo bez bēdu, - valsts samaksā par viņu grēkiem - izpērk Pareksbanku, Citadeli, un ko tik vēl ne par nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu maksātājiem (mēs pa abiem esam maksājuši nodokļus 100 gadus), jādzīvo trūkumā. Tagad viņiem pietiek līdzekļi arī atgādinājumiem par NĪN. Kancelējiet štata vietas savās kancelejās, - ietaupīsiet vadītāju algām, nevajadzēs aplaupīt maznodrošinātos!

Atbildēt

Piebilde

15.11.2016. 10:32

»

tādi esam

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī


Lai Barča paskatās uz sevi spogulī!

Atbildēt

Blondīne

15.11.2016. 10:31

Mazs paskaidrojums Barčai:
1. Barča SAŅEM naudu no nodokļu maksātāju samaksātā.( Tik cik viņi paši sev Saeimā piespriež)
2. Uzņēmējs var operēt tikai ar tādu naudas daudzumu, par kuru viņam ir izdevies pārdot savu preci un pircējs IR samaksājis.
3. Ja Barčai maksātu naudu saskaņā ar punktu Nr.2, tad ļoti iespējams, ka viņai arī nesanāktu minimālā alga.
4. Kāpēc Barča maksājot īri (tas ir nodokļu maksātāju naudu)to tērē TIK neproduktīvi?

Atbildēt

tādi esam

14.11.2016. 23:26

Neticami, bet pat Barča pateica TAISNĪBU!Paskatieties taču spogulī!
Kas tie par uzņēmējiem, ja nav spējīgi par savam darbiniekam maksāt normālas algas, kas tas uzņemēju, ja nespēj par saviem darbiniekiem samaksāt nodokļus?

Atbildēt

partorgs Augusts

14.11.2016. 17:56

Biedrene Barča bija mana mīļākā, kad strādāju partijas komitejā!

Atbildēt

juzis

14.11.2016. 15:15

Šī,atvainojiet par salīdzinājumu,kundze savu politisko karjeru droši vien ir sākusi padomju okupantu ideoloģiskajās organizācijās,jo bez šādas okupantu pielūgšanas pieredzes ir grūti iedomajama kāda politiska karjera.Šādu ieredņu darbības rezultatā okupācijas periodā 14 gadu vecumā strādājošie pusaudži ir pasludināti par valsts noziedzniekiem,kuriem par šo periodu aizliegts izmaksat pat nožēlojamos pensijas grašus un arodslimniekus pensijas gados aizliegts ārstēt un atzīt par invalīdiem.

Atbildēt

jebio

14.11.2016. 14:12

uz miskasti !

Atbildēt

Soross

14.11.2016. 12:52

»

!

visvairak Latvijas saiema pie siles lien zurnalugas,kuri nav kompetenti neviena dzives jautajuma.tipisks piemers neonaciste murniece


Nē - tipiskākais piemērs ir manis sponsorētais fašists un analfabēts Ušakovs. Atgādinu, ka pirms kļūšanas par mēru Ušakovs bija žurnālists.

Atbildēt

canny

14.11.2016. 11:09

sanaak, ka prakstiski kopsh lr atjaunoshanas vinja ir saakusi jau veidot savu politisko karjeru, un brivajaa latvijaa nav straadaajusi praktiski ne cik. divus gadus varbuut.
shie karjeras politkji, opurtuunisti ir tie, kas kaitee visvairaak. pat netiishaam.

Atbildēt

taisnība

14.11.2016. 10:47

»

zaza

Kamēr Latvijā ir cimdarotā CVK un balsošana pa pastu, nekas nemainīsies, jo balsis tiek saskaitītas, kā vajag


pilnīgi piekrītu. tā ir tikai ilūzija, ka sabiedrībai, katram cilvēkam atsevišķi ir kāda teikšana.

Atbildēt

w

13.11.2016. 23:08

Latviešu bidlo publikas radīts produkts, veca zz$ penža, citu naivu penžu slaukšanai?

Atbildēt

Oskaram

13.11.2016. 22:05

Registrejiet savu firmu Anglija vai Igaunija,bet pats deklarejaties Valga,ja nav drosmes pamest veiksmes stastu.barcai ir vel 99 kloni saiema un visi latvijas ieredni ir vinas gara radinieki.Nereali ir vinus uzvaret,ta ir cina ar vejdzirnavam.

Atbildēt

!

13.11.2016. 22:01

»

Jojo

Tie paši, kuri iebalso futbolistus, svarcēlājus, komponistus, caurkritušus aktierus, zoodārza darbiniekus uc vnk nenormāli "kompetentus" tautas kalpus


visvairak Latvijas saiema pie siles lien zurnalugas,kuri nav kompetenti neviena dzives jautajuma.tipisks piemers neonaciste murniece.

Atbildēt

zaza

13.11.2016. 21:24

Kamēr Latvijā ir cimdarotā CVK un balsošana pa pastu, nekas nemainīsies, jo balsis tiek saskaitītas, kā vajag

Atbildēt

Ja nu kāds nezina

13.11.2016. 21:14

Sociologi jau sen ir izpētījuši, ka ZZS pamatelektorāts ir veci, nabadzīgi, mazizglītoti cilvēki jeb, piedodiet, bet veci muļķi...

Atbildēt

Slinkais

13.11.2016. 20:55

Ja kādam nav slinkums varat piemest klāt statistiku cik šī kundze ir uzstājusies, balsojusi, iesniegusi priekšlikumus u.c.
Būtu interesanta statistika- varētu izrēķināt cik izmaksāja katra ķepiņas pacelšana. Just for fun

Atbildēt

HA!

13.11.2016. 20:37

Nekas nemainīsies, kā balsoja, tā balsos, tuvinot laiku, kad šis veidojums ar karogu, himnu un ģerboni būs izbeidzies.

Atbildēt

parazīti

13.11.2016. 20:37

Pievienojos. Barču ziepēs. Kopā ar visu zzs un citām kompartijas pabirām. Veca stulba govs , noēdusies svešos sviedros un asinīs. Maita. Un visa saeima pilna tādām maitām.

Atbildēt

kaķa smiekli

13.11.2016. 18:26

»

hi hi

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso


Tie, kuri fano par ZZS

Atbildēt

A.P.

13.11.2016. 17:53

Bez bailēm var atkārtot un atkārtot, lūk, ko. Latviešu iemīļotā dziesma – “Mēs (citā variantā – tauta) neesam vainīgi, ka politiķi (šajā gadījumā "bārčām" līdzīgi tipi ar truliem purniem) zog un ir stulbi!”. Šī dziesma ir idiotu demagoģija – aprobežotu un nedomājošu cilvēku muldēšana. Zagļus un stubeņus kā savus priekšstāvjus parlamentā un pašvaldībās var izvēlēties tikai zagļi un stulbeņi. Zagļi un stulbeņi var valdīt tikai zagļu un stulbeņu klātbūtnē. Zagļi un stulbeņi nevar valdīt godīgu un saprātīgu cilvēku klātbūtnē. Ne velti saka: kāda tauta, tāda valdība. Tā ir vēsturiski aprobēta starptautiska aksioma, kuru akceptē visa cilvēce. Taču latviešiem tas, protams, neko neizsaka. Viņiem tagad ir „brīvība”, „neatkarīga valsts”, „viedokļu plurālisms”, „seksuālā brīvība” un ārprātīgi cienījama reputācija mūsdienu pasaulē, kā arī nav neviens nacionāli patriotisks spēks, kas zagļus un stulbeņus likvidētu un tautu novirzītu morāli un intelektuāli normālā gultnē.Sākusies ir jaunā vēlēšanu dimdoņa, apstrādājot "tautu".Skaidrs, ka nav ticams, ka 2017.g. un 2018.g. kaut kas mainīsies pašvaldību vēlēšanās un parlamenta vēlēšanās.

Atbildēt

kur rodas pamuļķi?

13.11.2016. 17:29

»

hi hi

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso


mani arī tas izbrīna, bet redzi ,ka ir pilna LV ar pamuļkiem, kas balos par šitādu, kas balso par Spolīti utt bet pēc tam gan paši gan citi rīnās, a ko tik slikti dzīvojam???

Atbildēt

Jojo

13.11.2016. 17:26

Tie paši, kuri iebalso futbolistus, svarcēlājus, komponistus, caurkritušus aktierus, zoodārza darbiniekus uc vnk nenormāli "kompetentus" tautas kalpus.
stc.,pareizāk būtu teikt- tautas kaklakungus.

Atbildēt

hi hi

13.11.2016. 17:10

es brīnos,kurš par šo senīlo tanti balso

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...