Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Sists un pazemots, ar sekām cīnās aizvien” – šis atklāti manipulatīvais Latvijas radio sižets par Salas novada bāreņu nama Līkumi (tagad Saulstari) bijušo audzēkni Aivi Berģi ir jau labi zināms. Pietiek turpina publicēt tos materiālus un faktus, ko sabiedriskais radio un tā korespondente Vita Anstrate (attēlā) vēlējās noklusēt, lai pagaidām nezināmu iemeslu dēļ radītu radio klausītājiem izkropļotu priekšstatu par bāreņu namā notikušo.

Jau iepriekš esam publicējuši gan lēmumu par saukšanu pie kriminālatbildības un tiesas spriedumu, ar kuru „pazemotais” Berģis kopā ar kompanjoniem tika notiesāts par Sarkanā Krusta ziedojumu lādītes apzagšanu, ielaušanos šīs labdarības organizācijas mītnē un tās dedzināšanu, gan dokumentus, kuri apliecina, kā bāreņu nama vadība vērsusies policijā ar aizdomām par Berģa saistību ar seksuālu vardarbību.

Savukārt šodien publicējam fragmentus no krimināllietas, kuri rāda – kādas rakstura iezīmes ir ļāvušas "smagi cietušajam un pazemotajam" bāreņu nama audzēknim tik vienkārši manipulēt ar sabiedrisko radio un tā korespondenti. Jāpiebilst, ka Latvijas radio vadība joprojām nav vēlējusies atbildēt uz jautājumiem saistībā ar šo gadījumu.

Dokumenti

FotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...