Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas domes satiksmes departaments, pēc kura pasūtījuma norit vērienīgie un plašu rezonansi izsaukušie Krišjāņa Barona ielas remontdarbi, nule noslēdzis līgumu par SIA Lattelecom un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrspiederošās kabeļu kanalizācijas tehniskā stāvokļa pārbaudi Krišjāņa Barona ielā zem ietves seguma, radot aizdomas, ka ilgi tapušās ietves jau tūlīt atkal tiks uzlauztas. Satiksmes departaments mierina, ka pārbaudes darbi tikšot veikti ar beztranšejas metodi un nekas no jaunā ielas seguma netikšot uzlauzts.

Lai gan satiksmes sastrēgumus un gājēju sašutumu izraisījušie Krišjāņa Barona ielas remontdarbi vēl nav beigušies, Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā publicētais paziņojums par noslēgto līgumu vedina domāt, ka Rīgas dome uz karstām pēdām iecerējusi jaunuzklāto ietvju segumu nopostīt. Paziņojums vēsta, ka līgums noslēgts par SIA Lattelecom un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) piederošās kabeļu kanalizācijas tehniskā stāvokļa pārbaudi Krišjāņa Barona ielā zem ietves seguma.

Tomēr Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikāciju speciāliste Ilze Dimante skaidro, ka neko uzlauzt šajā pārbaudē neesot plānots. Par kabeļu stāvokli pēc vērienīgajiem ielas remontdarbiem esot satraucies LVRTC, tādēļ arī nolemts veikt kabeļu pārbaudi pirms ielas nodošanas ekspluatācijā. “Pārbaudes darbi notiks ar beztranšejas metodi,” apgalvo departamenta pārstāve. Kabeļu stāvokli pārbaudīšot no virszemes, neko nerokot un nelaužot.

Lai arī pati pārbaude plānota bez rakšanas darbiem, tomēr pastāv risks, ka gadījumā, ja tiks atklāti kādi kabeļu bojājumi, ielu nāksies uzrakt, lai tos salabotu. Satiksmes departaments šādu risku neparedzot, skaidro Dimante, jo notikusi tikai ielas seguma maiņa. Arī būvdarbu nodaļa šādu iespējamību neparedzot.

Kabeļu kanalizācijas tehniskā stāvokļa pārbaudi veiks SIA Sakaru Būve par 12 495 eiro. Iepirkuma nolikums paredz, ka darbi jāpabeidz līdz gada beigām.

Krišjāņa Barona ielas remontdarbus sāka pagājušā gada septembrī, un tos veic ceļu būves uzņēmumi Binders un Ceļu būve

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...