Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja ticēt nu jau bijušā bēdīgi slavenā Veselības ministrijas valsts sekretāra Aivara Lapiņa ierakstam sociālajā tīklā Facebook, viņš pēc aizrotēšanas uz Nacionālo veselības dienestu un ilgstošas „darbnespējas” ir paklusām pieņemts darbā atpakaļ Zemkopības ministrijā. Taču šīs iestādes vadība par šādu kadru jomas lēmumu pagaidām klusē.

Kaspara Gerharda (Nacionālā apvienība) vadītā Zemkopības ministrija aizvadītajā nedēļā nevēlējās atbildēt uz jautājumiem, no kura datuma darbu ministrijā ir atsācis Aivars Lapiņš un kādā amatā, vai viņš ir izturējis konkursu uz šo amatu vai iecelts ar citu pamatojumu, kā arī - kura ministrijas amatpersona parakstījusi rīkojumu par iecelšanu.

Arī pats jaunais zemkopības ministrs nevēlējās sniegt atbildi uz jautājumu, vai taisnība, ka Lapiņš darbu Zemkopības ministrijā ir atsācis ar tieši ar viņa rīkojumu vai piekrišanu, un, ja jā, tad ar ko pamatots šāds lēmums.

Tikmēr paša Lapiņa profilā sociālajā tīklā Facebook atrodams ieraksts, kas liecina, ka viņš jau kopš vismaz 12. februāra atkal strādā Zemkopības ministrijā. Nekāda plašāk informācija gan nav atrodama, vien Lapiņš sācis aktīvi dalīties ar ziņām par lauksaimniecības jomas aktualitātēm.

Kā zināms, kādreizējais Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Lapiņš ilgāku laiku bija viens no veselības ministres Andas Čakšas favorītiem un Veselības ministrijas valsts sekretāra amatā sagādāja ministrijai vairākas administratīvās tiesvedības, nevēloties atklāt ministrijas vadībai izmaksātās apšaubāmās prēmijas un piemaksas.

Taču pēc tam Lapiņš ministres labvēlību zaudēja un pagājušā gada oktobra vidū tika aizrotēts Nacionālā veselības dienesta direktores vietnieka amatā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos.

Uzreiz pēc šī lēmuma Lapiņš strauji „saslima” un nākamajos trīs mēnešos „darbnespējas” dēļ jaunajā darbā nepavadīja nevienu dienu. Tomēr amatpersona nebija tik slima, lai nevarētu publiski izklāstīt, kā apsverot iespēju tiesāties saistībā ar savu nepamatoto aizrotēšanu.

Tagad, kā redzams no Facebook atrodamās informācijas, Lapiņš ir strauji atveseļojies, lai līdz ar ministra maiņu atgrieztos iepriekšējā darbavietā. Kāpēc par to klusē pats Gerhards un ministrija, drošu ziņu nav.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...