Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:-(

12.04.2016. 14:20

ĀRPRĀTS, taču ZZS reitings 20%.
Ko Tu muļķiem padarīsi...

Atbildēt

Paija

10.04.2016. 09:22

Belēviča, rokas puiši un gultas meitas var zākāties cik patīk, bet šeftmans paliek šeftmans, viņam Veselības Ministrijā nevajadzētu atrasties.

Atbildēt

ilze

07.04.2016. 11:01

Esmu vienas domas ar raksta autoru. Jamaina veselibas aprupes sistema. Nav normali ja Gulbja laboratorija ir ka privats bizness pi katras slimnicas ir jabut valsts analizu laboratorojas.

Atbildēt

vilks

05.04.2016. 19:10

Sociologu atsauksme-Ar savu Islamu islamojaties savās Ausrtumu teritorijās , bet Baltu teritorijās ir citi Dievi un kopā ar...islāmistiem te nav ko darīt. Un turpiniet karot savās zemēs, ja jūs neko labāku nemākat. Un AIZMIRSTIET! isakņoties Baltu teritorijās! , ja negribat tikti iznīcināti no mūsu Dieviem, ja gribiet, tad iznīciniet viens otru savās zemēs,.vai ar LIKUMU ...nosakiet 1 /vienu/ bērnu 1-ā ģimenē kā Ķīņā. Un aizmirstiet MURGOT !, Ka jums Baltu ES daļā atļaus piekopt jūsu reliģiju izplatīshanu jebkādā veidā! Ar celtnēm, burkām , klānīshanos, auroshanu 4x dienā, maukām utml...Kariņus jums izveidoja tikai ASV un Krievija un TIKAI tie lai atbild...:))

Atbildēt

pssr piedzīvojušais

05.04.2016. 14:08

»

Meli, nekurini naidu

Nekurini naidu, tā nebija. Varēja būt visādi "svoloči", kā viena VID vadītāja teica uz žurnālistiem, bet 99 % viss bija kā vajag. Bija arī kukuļi, bet kad viens deva, otrs nedeva, šis "svoločs"varētu rīkoties savādāk vecmāmiņai. Kā te rakstīja - medicīnas aprūpē bija "ZELTA LAIK" salīdzinot ar 1990....


Nu tikai nevajag te padomju laikus zeltīt! Lai saņemtu Insulīnu, cerebrolizīnu u.c., ko tagad izraksta katrs ģimenes ārsts, bija ar recepti jāiet uz ministriju pēc vīzas, tāpat vēl ar virkni zālēm. Bija slavenās 4.pārvaldes medicīnas iestādes priekš partijas ļaudīm ar daudz labāku servisu, aprīkojumu, medikamentiem un aprūpi, parasti mirstīgie tur iekšā netika. Bija garum garās rindas poliklīnikās un nekur tu staigāt nevarēji-iecirkņa terapeits bija pēc cilvēka pieraksta vietas-turklāt, ne pa kādiem speciālistiem pats nekur netiki skraidīt. Arī bez vismaz 10 rubļiem konvertā, ko pieliki konfekšu kastei, laba konjaka ķirurgam u.c. ''dāvanām'' lielu ieinteresētību nevarēji saņemt. Turklāt, šīs ''dāvanas'' jau arī nebija nopērkamas visur un vienmēr, tikai zem letes. Bet, tas protams, nav attaisnojums esošajam haosam.

Atbildēt

Joske

04.04.2016. 21:37

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


Ar tevi viss skaidrs. Nevajag melot, sorosītu padauza!

Atbildēt

ezis

04.04.2016. 16:58

belēviča nostāja ir skaidra - šajā valstī slimošana ir reta greznība, ko var atļauties tikai bagāti vai vismaz turīgi ļaudis. bet, ko darīt, ja saslimst nabags? ek, ko niekus! nomirs pāris simti varbūt pāris tūkstoši slimu nabagu, nesaņēmuši atbilstošu ārstēšanu, pārējie slimie nabagi to redzot svētās šausmās nospļausies un aizmirsīs, ka viņiem vispār ir kāda slimība bijusi, un čakli vien tecēs atpakaļ pie darbiņa, nodoklīšus latvijas valstij pelnīt, lai belēvičam un viņa sexa biedrenei štālei būtu par ko laikā aldziņu izmaksāt.

Atbildēt

aizstāvis

04.04.2016. 16:32

Bet nekas Belēviča laikā uz slikto pusi nav mainījies! Medicīnā tā ir bijis vienmēr! Nevajag par šīm lietām vainot uzreiz ministru! Katrā medicīnas iestādē ir vadība. Šķiet, ka tieši tā ir ieinteresēta Beleēviču norakstīt - tā noraksta visus ministrus,kuri vēlas kaut ko izmainīt sistēmā. Spilgts piemērs ir Ķīlis, tagad Belēvičs.
Vai tad pirms Belēviča kāds izārstējās bez kukuļa? Ja tā - tad apsveicu!

Atbildēt

Ritvars

04.04.2016. 09:02

Ak tad tam tērētajam Belēvičam ir pat apsardze, par kuru maksa no maniem nodokļiem, un vēl turklāt pastiprināta?!? OK. Tas uzdzen azartu - kurš kuru. Gaidi, Belēvič, ciemos.

Atbildēt

Viedoklis

03.04.2016. 23:23

Tagad slimot Latvijā var atļauties tikai par maksu un ne mazu. Pretējā gadījumā atdosi galus nesagaidot savu rindu pie speciālista, bet sagaidot savu vietu slimnīcas morgā, ja tiksi līdz slimnīcas palātai. Slimot Latvija ir bīstami, jo var nokļūt Belēviča riska zonā.

Atbildēt

Janks

03.04.2016. 22:48

»

dd

Nedziedi, nedziedi. "Krievu" laikā bija tas pats - partkomam labāka aprūpe, pārējiem, kā sanāks. Varbūt toreiz biji jaunāks un mazāk slimoji? Bet nu turpini vien sapņot par padomju laikiem, kur piena upes un ķīseļa krasti...


par to došanu/nedošanu tik glupji spēj irst cilvēks, kam saprašana par badu ir tik pat cik vienai franču kundzei (it kā izdomājums) "ja nav maizes, ēdiet kūkas"...
man abi vecāki aizgāja ar vēzi, viens Stradiņos, otrs Gaiļezerā...
nedod tev dievs trāpīt tajā gaļasmašīnā...

Atbildēt

dd

03.04.2016. 22:32

»

Nemelo,ka tā tas bija krievu laikā

K Nemelo un nesalīdzini. Krievu laikā, cik tas līmenis medicīnā bija augsts, tik bija, bet tolaik bija medicīnas zelta laiki, cilvēka aprūpes zelta laiki.Vienmēr, uzreiz pa tiešo bija pieejams jebkurš speciālists, aprūpe bija nevainojama. Ja kas, varēja pasūdzēties partijas komitejai un ar to pietika...


Nedziedi, nedziedi. "Krievu" laikā bija tas pats - partkomam labāka aprūpe, pārējiem, kā sanāks. Varbūt toreiz biji jaunāks un mazāk slimoji? Bet nu turpini vien sapņot par padomju laikiem, kur piena upes un ķīseļa krasti.
Vienu nesaprotu, visi tie, kuri dod kukuļus, sūdzas, ka slikti ārstē. Nekad nedodu kukuļus, tāpat slikti ārstē (es gan reti apmeklēju mediķus, jo gribu vēl kādu brīdi padzīvot un indēties es varu arī ar tabaku un šņabi, tam recepti nevajag). Bet, ja jau ārstē slikti, neatkarīgi no tā, vai dod vai nedod kukuli, varbūt nedodiet? Nedodiet tos kukuļus! Punkts un beigta balle! Un beidziet balsot par ibiotiem deputātos! A!?

Atbildēt

Arī Jānis Lagzdiņš teica

03.04.2016. 21:53

»

zaza

Denacionalizācija bija pilnīgi uz viltotu papīru pamata


Ģenerālprokuroram kā Saeimas deputās (bij TM) uzrakstīju vairākus iesniegumus par nelikumīgu denacionalizāciju, ar pierādījumiem. Saņēmu atbildi - likumīgi un pamatoti notikusi denacionalizācija.
Bet vienā lietā bija denacionalizēta māja pašā centrā, kur sakrita uzvārds ar īpašnieku, bet nekādas radniecības, visi radniecības dokumentu tika savākti, nekā kopēja ar mājas īpašnieku.
Radniecības dokuments lietā, pirmajā lappusē, kā pamatdokumetys radniecībai bija vienīgais - no rokas rakstīta "Izziņa", bez datuma un bez paraksta, bez pierādošas shēmas vao datiem, kaut kādas aplamības un lēmums - pamatojoties uz radniecību pierādošo izziņu (????) ...un viss kārtībā. Vīrietim, kuram sakrita uzvārds ar īpašnieku - bija citi vecāki, citi radi un īpašnieka radi - pavisam citi, bija savākti pilni visu radniecīgie dokumenti. Un prokuratūra apvainoja iesniedzēju par Datu aizsardzības likum pārkāpumu atbildēja - "likumīgi un pamatoti".

Atbildēt

Taisnība

03.04.2016. 21:42

»

aa

Latvijas problēma ir slinki un nezinoši ārsti. Un tie nestrādās ne par kādu naudu


Arī tāpat šodien advokāti - ja tu maksā lielu honorāru saujā, kaut ko palīdz, bet ir sliņķi un tāpat nolaiž lietu vējā, strādāt negrib. Vienīgi "lielu naudu", tad darīs visu, kā Lembergam vai citam.
Ārsti vēl darītu un vairākums ir labi ārsti un rīkojas cilvēcīgi, nenopulgojiet visus, bet šī sistēma ir slepkavnieciska.
(1) Ministrs pret sistēmu neko nevar padarīt - ja iejaucas, tā ministru noēd bez sāls un bez maizes.
(2) Ministram nav nauda;
(3) Ministram naudu tik un tā, ja būtu daudz, izzagtu šī sistēma. Kā caurā maisā.
Ievēli 100 "zelta deputātus", neko neizdarīs labāk, jo nomenklatūra ir tik stipra, ka bez diktatūras neko izdarīt nevar - tūlīt priekša "demokrātija", neprot ministrs "komunicēt", runāt ar ierēdņiem utt.
Tāpat kā ministram Kīļim - noēda kā nemetas, un Circeni, un Bordānu, un Zatleru, kas gribēja pasist oligarhiju - pataisīja gandrīz par galveno valsts noziedznieku. Mafija visstipra, to var likvidēt tikai doiktatūra, bet to ieviest neizdosies vēl vismaz 25 gadus ...ja nenotiek kas briesmīgs ...

Atbildēt

Meli, nekurini naidu

03.04.2016. 21:31

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


Nekurini naidu, tā nebija. Varēja būt visādi "svoloči", kā viena VID vadītāja teica uz žurnālistiem, bet 99 % viss bija kā vajag. Bija arī kukuļi, bet kad viens deva, otrs nedeva, šis "svoločs"varētu rīkoties savādāk vecmāmiņai. Kā te rakstīja - medicīnas aprūpē bija "ZELTA LAIK" salīdzinot ar 1990.gada 4. maija Republiku. .

Atbildēt

aa

03.04.2016. 21:27

Latvijas problēma ir slinki un nezinoši ārsti. Un tie nestrādās ne par kādu naudu.

Atbildēt

Murgs, ne med aprūpe

03.04.2016. 21:21

»

zaza

Nu šinī gadījumā laikam tomēr tas ir audzējs, kur terapeitiskās iespējas ir samērā plašas. Bet dramatika ir tā, ka Latvijas slimnieki nesaņem pat cisplatīnu un leikovorīnu, kas normālās valstīs tiek doti pat bezcerīgiem pacientiem


Man ir zināmi daži sabiedrībā populāri cilvēki, kuri maksāja onkoloģijā kukuļus un labi lielus. Izoperēja un pateica - pilnībā droši, strādā un dzīvo. Gāja sistemātiski uz konsultācijām, maksāja, ārsti atbildēja - neko darīt nevajag un tā veselu gadu. Pēc gada sākās un tad citi maksas speciālisti, nu jau pasaules līmeņa speciālisti saka - kur tu biji pirms gada, mēs tādus slimniekus ārstējam bez problēmām un nekad nav sūdzējušies. Un neglāba, aizgāja mūžībā. Domāju, ka varētu savākt drūmu statistiku.
Kāds Gailezera ārsts, nodaļas vadītājs, aizsūtīja pacientu mājās un saka - gatavojiet izvadīšanu. Nepadevās, sameklēja citu "zemākas"kategorijas ārstu, ārstējās. sieva tiek nosūtīta pie tā paša ārsta. Saruna par vīru. Ārsts - un viņš vēl dzīvs pēc 3-4 gadiem. Atbilde - jūtas normāli. Arī tā rīkojas "lielie ārsti". Gan vairumā ārsti ir cilvēcīgi un godīgi, lai viņiem dievs dod spēku pie mazām algām izturēt!

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 21:17

»

Prof. Hadsons

Lai runā oficiālā statistika...


Denacionalizācija bija pilnīgi uz viltotu papīru pamata

Atbildēt

varza

03.04.2016. 21:14

»

Labāk nevar pateikt

„...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla...


Un balsos par lielkapitāla partijām Vienotība, ZZS, NA pat tagad, kas šīs partijas ievedīs tūkstošu tūkstošus melnos, kas izēdīs latviešus no savām mājām, un kuriem uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina valdības šeptmaņi iegādāsies privātu apdrošināšanas polisi par 900 eiro gadā.

Un kāda nozīme kā balso, Cimdars saskaitīs, kā vajag.

Atbildēt

Prof. Hadsons

03.04.2016. 21:09

Lai runā oficiālā statistika:
Pēc oficiālās statistikas laikā no 1995.- 2004.gadam no ārējiem nāves cēloņiem vidēji gadā mirst 3700 cilvēku, tajā skaitā pašnāvībās mirušo - 853,6 cilvēki vidēji gadā, no pagrīdes alkohola - 666 cilvēki, no nosalšanas vidēji gadā - 243 utt.
Sareiziniet 3700 ar 15 gadiem un redzēsiet, kā ši politiskā sistēma iz izmērdējusi ap 55 500 cilvēku (un cik izveda lopu vagonos?). Cik cilvēku pāragri nomirst no neārstēšanās, no bada un neēšanas, statistika neparāda. Tūkstošiem pazuduši bez vēsts! Vēl traģiskāku situāciju parādītu statistika, cik nedabīgos apstākļos mirušu cilvēku policija katru diennakti (ap 10 -12 cilvēku dienā x 365= 4380 x 15= 65 700) atrod un nogādā uz morgu (statistiku nerāda, bet cik mirušu salasa pa diennakti pēdējos gados policija, man ziņu nav). Nedzimušu bērnu ir simtiem tūkstoši salīdzinājumā ar 1989. gadu. Pēc oficiālās statistikas vien var saskaitīt, ka neatkarības 15 gados priekšlaicīgā nāvē aizgājuši ap 121 000 cilvēku (55 500 +65 700 = 121 200).
Ir pamats secināt, ka Latvijas valsts vara pēc neatkarības atjaunošanas tautai radīja dzīves apstākļus Konvencijas par genocīdu 3.p.3.d. izpratnē. To apstiprina arī dzīvokļu genocīds:
Milzīgu masu tautas (ap 200 000 cilvēku) padarīja par maksātnespējīgiem un pakļāva masveida deportācijām no dzīvokļiem uz ielas, proti, 1994.-2004.g. - 10 gados tiesās tika iesniegtas prasības par 61 955 ģimeņu, vai par 185 865 cilvēku izlikšanu (ja vidēji ģimenē 3 cilvēki). 1994.-2004.gados spriedumi stājušies spēkā par izlikšanu bez citas dzīvojamās platības ierādīšanas, tas ir, deportētas uz nekurieni 34 782 ģimenes vai 104 346 cilvēki. Kā īpašumā nonāca šie izbrīvētie ap 35 000 dzīvokļu? Viennozīmīgi – izlaupīti.
Bez tam, denacionalizēja 78 046 māju un viņu dzīvokļus atdeva trešai personai (viltus īpašniekiem vairumā) un ar likumu noteica vienpusējā kārtā šos īrniekus aplikt ar paaugstinātu īres maksu, kā Staļina laikā kulakus, spīdzina un ņirgājas par viņiem, met laukā , pazemo kā vergus.
Vai tie nav neatkarīgās Latvijas briesmu darbi pret tautu?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.04.2016. 21:01

Protams tas kam jums jāiet cauri ir baisi.
Tomēr, visdrīzāk ne jūs ne daudzi citi nesapratīs, ir tāds visuma likums, ko sēsi to pļausi.
Atbalstīt kamgarus 20 gadus un cerēt ka viss būs forši?

Atbildēt

Labāk nevar pateikt

03.04.2016. 20:57

„...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis
Tas bija rakstīts laikam 2004. gadā, neatceros, bet pirms gadiem .
Ar katru gadu sliktāk un sliktāk.
Latvija slepkavu valsts. Kad vara beigs ņirgāties un pazemot tautu (nedomā, ka alkstu pēc Krievijas okupācijas, bet rakstu, lai šo varu tiesātu ar Hāgas tribunālu.

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 20:55

»

skumji

bet ir inkurabli pacienti, atsāpināt vajag, tā ģ.ā. kompentence


Nu šinī gadījumā laikam tomēr tas ir audzējs, kur terapeitiskās iespējas ir samērā plašas. Bet dramatika ir tā, ka Latvijas slimnieki nesaņem pat cisplatīnu un leikovorīnu, kas normālās valstīs tiek doti pat bezcerīgiem pacientiem

Atbildēt

Nemelo,ka tā tas bija krievu laikā

03.04.2016. 20:51

»

ohah

Atliek novēlēt viesiem jums un mums - neslimojiet, mīļie


K Nemelo un nesalīdzini. Krievu laikā, cik tas līmenis medicīnā bija augsts, tik bija, bet tolaik bija medicīnas zelta laiki, cilvēka aprūpes zelta laiki.Vienmēr, uzreiz pa tiešo bija pieejams jebkurš speciālists, aprūpe bija nevainojama. Ja kas, varēja pasūdzēties partijas komitejai un ar to pietika, ka tevi ārstēs kā vajag, toreizējo iespēju robežās. Vienmēr varēja , ja bija bažas, nokļūt slimnīcā un tevi izmeklēja visi speciālisti, bez brīdinājuma, bez lūguma.
Tagad naudu izzog, tagad naudu atdot tieši vai pastarpināti, privātajam medicīnas biznesam vai kā sauc - maksas privātpraksei, vai vienkārši izlaupa citādi. Latvijā visās sfērās, kur vien VK paskatās, konstatē, ka naudu izlaupa un nekas neseko
Es teikšu, ja ņem vērā aprakstīto faktu, Latvija ir slepkavu valsts. Esmu slimnīcā, mani ārstē, bet kad pateicu, ka man sāp tu, vēl kaut kur, pārbaudiet, nē, mēs tā nevaram, nav ģimenes ārsta nosūtījuma. SLEPKAVAS.
Lai mani atvaino ārsti - ārsti parasti izturas normāli, viņiem atņemtas iespējas ārstēt, viņiem nemaksā algu, to saņem ārstniecības iestāžu nomenklatūra un kā jau teicu, apēd privātprakse. Man bija darīšanas ar ārstēšanos slimnīcā vairākas reizes, vienmēr maksāju kukuļus un prāvus un daudzmaz aprūpe bija normāla. Vienreiz nokļuvu kādā slimnīcā ar nosūtījumu, ierados svētdien un bija paredzēta operācija pirmdien 10-00. Svētdien tīrīja vēdera izeju, operācijas nebija, ēst nedeva arī visu dienu, pirmdien vakarā atkal atnāca māsiņa tīrīt vēderu un anestezelogs. Gaidu otrdien līdz pusdienām, operācijas nav. Pieprasīju izrakstīt un aizgāju projām, jo KUKUĻUS NEDEVU, mani spīdzināja un ņirgājās.

Atbildēt

skumji

03.04.2016. 20:15

bet ir inkurabli pacienti, atsāpināt vajag, tā ģ.ā. kompentence
kur tad ministrs vainīgs?

Atbildēt

Priekšlikums

03.04.2016. 19:52

Padomju laikos bija viena liela priekšrocība- vienmēr bija iespējams tikt uz apskati uzreiz pie speciālista, nevis kā tagad- ja salauzi kāju, tad jābrauc nevis pie traumatologa, bet vispirms pie ģimenes ārsta saņemt nosūtījumu (reāls gadījums iz manas dzīves).
Likvidējiet ģimenes ārstus, padariet tos par reāli praktizējošiem speciālistiem, tad gan naudas, gan ārstu Latvijai pietiks!

Atbildēt

xxx

03.04.2016. 19:47

»

Bet

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei


Jā, vecas paaudzes medikamentiem, kam efektivitāte ir zema. bet jaunos medikamentus kompensē tikai tiem, kam nopietna aknu fibrioze vai vēzis. Ko darīt tiem, kam C hep ir, bet neaktīvs? mocīt sevi ar zālēm, sabeigt veselību vaui gaidīt, kamēs paliek slikti un tad saņemt jaunos medikamentus? absurds!

Atbildēt

ohah

03.04.2016. 19:46

Atliek novēlēt viesiem jums un mums - neslimojiet, mīļie!
Ir labi ārsti, ir slikti ārsti, ir cilvēciski ārsti, ir profesionāli ārsti un ir drazas ar diplomu. Tā tas ir bijis vienmēr, arī "krievu" laikā.

Atbildēt

varza

03.04.2016. 19:43

»

Bet

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei


C hepatīts ir paša vaina, bet vēzi nevar izvēlēties

Atbildēt

pigors (ārsts LOC)

03.04.2016. 19:42

Kopš klīniku vada profesore Lejniece, tur ir nenormāla korupcija un haoss. Kamēr bija dr. Plāte, bija cilvēcīgāka attieksme. Bet izēda Lejnieku - Laventa glābēju ģimenīte

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 19:12

Tas ir raksturīgi t.s. universitātes slimnīcās: pašam jāmeklē ārsts, kas var izdarīt kaut ko, jo oficiāli visi aizņemti. T.i. jādod aploksnes. Šīs universitātes slimnīcas ir pilnīga nenormālība, tajās strādājošie ārsti nodarbojas ar pētīšanu vētīšanu, studentu mācīšanu, bet vispār neviens nenodarbojas ar ārstēšanu.

Iesaku dot sūdzību pret klīniku uz Veselības inspekciju, un tiesā. Un ja ir nauda, brauciet ārstēties uz Grieķiju, jo Latvijā ķīmijterapeiti ir tik vāji, ka tur nekas tāpat nebūs.

Atbildēt

MZGD

03.04.2016. 18:56

»

BBKK

Padomju laikaa arii nekas labaaks nebija, diemzheel


principā nekas labāks nebija padomju laikos, patiešām. nesalīdzināmi atšķirīgas no padomju laiku "pateicībām" ir tikai pašreiz pierasītās pasakainās summas, diemžēl, kā arī par nesamērīgu samaksu piedāvāto pašreizējo lopdakteru pakalpojumu kvalitāte.

Atbildēt

nu un

03.04.2016. 18:49

»

Paija

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...


varētu padomāt, ka sliktajā krievu laikā ejot pie ārsta bija oblogāti jānes vismaz tik pat liels kukulis vai ekvivalents rubļos aploksnē, kā pašreizējos labajos "brīvvalsts" laikos, vai pat nesalīdzināmi lielāks?

Atbildēt

Bet

03.04.2016. 17:41

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei.

Atbildēt

BBKK

03.04.2016. 17:08

Padomju laikaa arii nekas labaaks nebija, diemzheel.

Atbildēt

turpmakais scenarijs

03.04.2016. 16:56

»

Jukums

Medicīna Latvijā ir praktiski sabrukusi. Kas notiks tālāk


no afrikas iebraukusie negeri iesudzes latviju es tiesa par nekvalitativu medicinisko pakalpojumu sniegsanu begliem !

Atbildēt

līdzdalībnieks

03.04.2016. 16:44

Slikti ārsti ir bijuši jebkuros - padomju, pretpadomju un nepadomju laikos. Brīnišķīgi un bez jebkādiem kukuļiem pad.laiku bērnu klīn. slimnīcā izārstēja manu smagu saslimušo mazo dēlu, ārstēšana bija sarežģīta, saistīta ar vairākām operācijām. Turpreī mazā meita 8.dzīves dienā, neiznākusi no slimnīcas, tais laikos nomira ar plaušu karsoni, un dakteru taisnošanās nu nebija ne pārliecinoša, ne loģiska. Kukuļošana tieši vairāk un biežāk mēdz būt nepieciešama pašreizējos laikos, kā arī bezrūpīga, netalantīga ārstēšana. Tomēr daudz kas atkarīgs no konkrētā ārsta. Mani labi ārstējuši ir gan latvieši (visvairāk), gan pāris ebreju un krievu. Slikti ārstējuši pieci latvieši, tomēr vēl esmu dzīvs. Nu un "krievžīdu" lettiņiskajiem nīdējiem mana pieredze, protams, neliksies tipiska. Vēlu jums veselību, kolēģi komentatori!

Atbildēt

Jukums

03.04.2016. 16:23

Medicīna Latvijā ir praktiski sabrukusi. Kas notiks tālāk?

Atbildēt

Dievs ,tava zeme deg

03.04.2016. 16:00

Pasreizeja situacija latvijas medicinas un izglitibas joma ir tiesas sekas Irakas un Afganistanas okupacijai ,kur latvijas algotni piedalas ,kops 2003 gada,katru gadu notriecot 12 miljonus ls.bet kaut kads nato izcilibas centrs un sorositi,ka atis klimovics ,turpina katru dienu kurinat latvija kara psihozes propogandu.

Atbildēt

w

03.04.2016. 15:57

.nav jau vējons, neārstēs bez rindas, nevizinās divās "ātro" mašīnās starp Austrumiem&Stradiņiem! Ja nav naudas, tad slimnīcās nav ko meklēt, ģimenes ārsts izrakstīs tonnu "ielobētu" tablešu,ja pirksi ministra famīlija uz to pelnīs..

Atbildēt

rusofobei paijai,nemelo un nelej udeni !

03.04.2016. 15:50

»

Paija

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...


kadus kukulus nesa skolnieki ,skolas zobarstei ,kura berniem -skolniekiem zobus laboja par velti ?

Atbildēt

rusofobei paijai,nemelo un nelej udeni !

03.04.2016. 15:48

pat aploksne(zatlers) 2 Rigas pilsetas slimnica ,kur saka savu karjeru baidijas no kriminalatbildibas ,ka kads slimnieks pakarsies slimnicas berninos vina nakts dezuras laika,apreibis no Vienibas gatves tuveja veikala nopirktas un izdzertas vina pudeles !

Atbildēt

Paija

03.04.2016. 15:48

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...
Bija , protams, arī izņēmumi arsti , ne jau visi bija Hipokrata zveresta parkapēji.
Manas radinieces zobārste padomju laikā līdz 1991.gadam, arī vēlākos gados ta bija pieradusi, ka vispār pie zobju urbja neķērās, ja viņai netika atnests komplekts: žāvētā desa vai gaļa, kafija, konjaks vai kāds cits glauns dzeramais...
Fakti tikai...

Mūsu dienās ārsti domati ir tikai izredzētajiem - Latvijas diplomātiem, ierēdņiem, valdes locekļiem, deputātiem un tamlīdzīgai sugai.

No algām cilvēki nevar samaksāt savu ārstniecību - un tas ar tautu izdarīts apzināti...

Atbildēt

neonacisti,rusofobi un sorositi,ka musas uz medu nak uz pietiek.com portalu

03.04.2016. 15:44

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


vai tad jums ar ddd avizes publikacijam nepietiek,naka tuz pietiek.com brivo portalu ka musa uz medu !

Atbildēt

nu un

03.04.2016. 15:42

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


cik tad maksāja to "šad tad gadījušos kretīnu ārstu" pakalpojumi slikatjos krievu- padomju laikos? Tik pat nesamērīgi dārgi kā pašreizējos labajos "brīvvalsts" laikos, vai pat vēl dārgāk?

Atbildēt

reala situacija asv kolonija jeb nulande ar cepumu tutu

03.04.2016. 15:41

asv valsts departamenta vaditaja vietniece nulande ,tacu pateica ka latvija atrodas frontes josla.tapec latvija sogad slegs 17 skolas un slimnieki ar durem cinas 6:00 no rita Gailezera slimnica par iespeju pierakstities rinda pie arsta.bet 3a portfela zaglis dombrovskis so procesu legalizeja ar slepenajiem prorotokoliem svf, parakstoties par latviju ka asv koloniju.Lietticigajiem latvijas iedzivotajiem to nosauca par veiksmes stastu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...