Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Biotehnologa fabulas

Jurģis Auziņš
11.11.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija, kas uztur cilvēku. Cilvēkam augot un dzīvojot, šūnas nepārtraukti vairojas līdzīgi kā paši cilvēki.

Vairošanās anatomija

Šūna ir kā ģimene ar bērniem, savukārt cilvēka organisms kā mūsu sabiedrība un cilvēce kopumā. Ja šūna ir bojāta, tā var kļūt ļaundabīga, un rezultātā cilvēks var saslimt ar vēzi, tad rodas metastāzes un finālā nāve. Daba mums rāda priekšā, cik svarīga ir ģimene un tās spēja vairoties un kas var notikt ar cilvēci, ja šie loģiskie dabas mehānismi tiek traucēti jeb tiek veidotas vairoties nespējīgas ģimenes.

Valdnieku valdnieki

Tiem cilvēkiem, kuri valda pār pasauli, sen vairs neinteresē nauda. Nauda ir svarīgs instruments zemākā līmeņa menedžeriem jeb naudas kalpiem. Bet tiem, kas valda pār valdniekiem un naudas kalpiem, neinteresē ne nauda, ne vara, bet gan enerģija, kas nāk no naida un bailēm.

Tā vārdā cilvēkiem tiek sagādātas daudzas ciešanas, tiem tiek iedzītas nāves bailes, cilvēki un tautas tiek sanaidotas, rezultātā menedžeri pelna, valdnieki valda, bet ļaunums var vairoties un baroties no lielā daudzuma ļaunās enerģijas līdzīgi kā HIV vīruss organismā, iznīcinot veselās šūnas.

Mīlestības avots

Vienīgais, kas traucē ļaunās enerģijas patērētājiem, ir mīlestība, tā rodas pat vislielākajiem pasaules tirāniem, kad viņi rokās paņem savu bērnu vai mazbērnu. Mīlestība ir visur, tomēr to var iznīcināt ar lielām baiļu un naida devām. Izņemot ģimenēs, kas ir stiprākais mīlestības avots, ja tajās vairojas bērni.

Nav tādas naudas un varas pasaulē, kas normālu vīrieti un sievieti varētu pierunāt nodot vai pārdot savu bērnu, vēl vairāk – ikviens no viņiem būtu gatavs atdot savu dzīvību, lai bērnu glābtu. Ģimenes un bērnu mīlestība ir stiprāka par absolūto ļaunumu.

Loģiskais veids, kā ļaunumam triumfēt, ir uzvarēt šo absolūto mīlestību, nepieļaujot ģimeņu jeb šūnu veidošanos vai deformējot tās, un tālākās sekas ir zināmas. Savukārt cilvēcei būtu jāiedarbina visi aizsardzības mehānismi, kā to dara organisms, kad tajā iekļūst svešas kaitīgas vielas un tas sāk aktīvi producēt imūnšūnas – dabiskos killerus, leikocītus, limfocītus u.c.

Diemžēl ļaunumu iznīcināt nevar, bet to var nomākt, līdzīgi kā ECHO-7 vīruss nomāc HIV vīrusu.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...