Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uzskaite

19.04.2016. 16:05

»

Plutons

Jā, tieši par Jaunalksni nobrīnījos, ka viņa vienkārši nostājusies Vienotības/speccdienestu pusē. Aizdomīgi


Jaunalksne ir Baibas Strautmanes draudzene, Baiba Strautmane ir advokāta Vonsoviča dzīves biedre, Vonsovičs ir Reira čoms, senatores Veronikas Krūmiņas un viņas vīra čoms, Gaida Bērziņa čoms un tā pa ķēdītei aiziet līdz Antonijas ielai 7, Rīgā un ofšora zonu Delavērā.

Atbildēt

vanadziņš

19.04.2016. 15:58

Atvērtās pārvaldības dibinātājs, bijušais Tautas Frontes priekšsēdētāja Ražuka vietnieks, Latvijas Juristu biedrības dibinātājs, jurists Ivars Redisons jau vairākkārtīgi ir rakstījis par Gaidi Bērziņu un viņa nekrietnajiem darbiem. Atcerēsimies, ka tieši Gaidis Bērziņš bija tas, kas saistīts ar maksātnespējas administratoriem Rīgā, Antonijas ielā 7 un jauno cietuma būves projektu Liepājā. Un ne tikai ar to.
Pirms nedēļas Rīgas Juridiskā augstskolā uzstājās Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesis Martiņš Mits, kurš brīdināja, ka ECT Latvijas valsts zaudējusi un vēl zaudēs lietas par prettiesisku telefona sarunu noklausīšanos, kā arī vērsa uzmanību, ka rakstā minētie grozījumi ir pretrunā Satversmei un vairākām Konvencijām, kurām pievienojusies Latvija. Arī Egils Levits brīdināja, ka tas aodraud vārda brīvību Latvijā. Jau šobrīd jāgatavojas iesniegt Konstitucionālo sūdzību Satversmes tiesā, jo arī Satversmes tiesas tiesnese Ineta Ziemele Rīgas Juridiskā augstskolā minēja, cik svarīgi ir ievērot cilvēktiesības, Satversmi un pilsoniskās brīvības.

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.04.2016. 09:36

... VECIE SESKI sāk atkal smirdēt ! ko gan var gribēt no brašiem komjauniešiem , LKP CK biedrīšiem un viņu pēcnacējiem , kuri citādas skolas nav ,, baudijuši ,, ... un atliek tikai nolaist priekškāru = ,, dzelzs ,, ... - ka tik kas nenotiek ...

Atbildēt

Eduards Lunis

19.04.2016. 07:48

---Polemika ar ABSURDU ,VIENMĒR RADA ABSURDU!
-Priedīša kungs-kā vienmēr-kā ar kulaku...!
Es vēl atgādināšu-Jurisdikcijā jēdziens-PĒC NELIKUMĪGA LĒMUMA -TĀLĀK SEKO TIKAI NELIKUMĪBAS!
-ATGĀDINU-
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ PL-14-OS, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM.
MĒRĶIS-PAGAIDĀM NEVARDARBĪGA , LATVIJAS SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOZIEDZĪBU PRET LATVIJU UN TAUTU , PĀRTRAUKŠANA! PAGAIDU VALDI'BAS IZVEIDE UN APSTIPRINĀŠANA ATKLA'TĀ BALSOJUMĀ!
AICINĀTI VISI, KURI SAPROT-CITA CEĻA NAV!
Latvijas Glābšanas komisija tel. 65038743

Atbildēt

hm

19.04.2016. 05:47

"Latvijas Tērauda" (Staļina) laiki!

Atbildēt

nu ko

18.04.2016. 22:50

pēc 21.04. drīkstēsim tikai slavēt partijas un valdību? Un pēc tam - uz ļeņinisko sestdienas talku - kā sendienās.
Tikai viss brutālāk, ar kapitālistiskās nevienlīdzības piešprici.

Atbildēt

foršs likums

18.04.2016. 20:34

Jāpieņem noteikti. Varēs 99,9% esošās varas īstenotāju beidzot piešūt pantu. Cietums, labiekārtotais, jau laikam ceļas. Ne jau visu laiku pie varas būs viņķeļlembergāboltiņveida tarakāni. Nāks cita vara. Būs gatavs likums. Atliks tikai piemeklēt pamatojumu un to izdarīt nebūs grūti. Kreks, peks, feks un bijušais deputāts cietumā uz 8 gadiem. Vai kāds šobrīd visvarens tiesnesis, kurš klusu un apņēmīgi grauj Latvjas valsts pamatus. Kreks, peks, feks un samta rīta kleita pārvēršas par strīpainu cietuma pidžamu.

Atbildēt

???

18.04.2016. 18:59

Vakar portālā apollo.lv bija ievietots atreferējuma raksts, par raidījuma Nekā personīga sižetu par KL grozījumiem, kur cita starpā IeM parlamentārais sekretārs 'Evika Siliņa norādīja, ka darba grupa strādājusi gadu pie šo grozījumu tapšanas....
MAN VISA ŠĀ SAKARĀ IR 3 JUTĀJUMI;
1.ja jau gadu strādāja, kur steidzamība?
2.Vai tick tie nav firms gada Āboltiņas solītie KL grozījumi?
3.Kā Ilze Jaunalksne, kas pati cietusi no valsts institūciju patvaļas, nostājas KL virzošo spēku pusē, netieši savā sižetā pārvēršot augstas raudzes speciālistu krimināltiesību jomā, par kremļa aģentu, noliekot kopā ar Lindermanu un Rubiku?

p.s. un veel, paluudziet Judinam cilvēcīgā valodā, kā izpaudīsies nozieguma sastāvs atsevišķajos no vārda brīvību ierobežojošajiem pantiem, jums mati visiem būs stāvus!!!

Atbildēt

Pēteris

18.04.2016. 18:32

Nolādētie Jenotības sorosīdi ar pēdējā vārda tiesībām izveidos Baltkrievlatviju. Kaut viņi degtu elles ugunīs

Atbildēt

..

18.04.2016. 16:21

"Negodīgi izmantojot šo normu..." :) Šī un pārējās normas "grozījumos" arī paredzētas, lai vieglāk negodīgi varētu organizēt provokācijas un "tīrīšanas" pēc uzskatiem.

Atbildēt

A.P.

18.04.2016. 16:09

Paveikta pamatīga analīze. Faktiski absurdas rīcības analīze ir ne tikai nepateicīgs darbs, bet arī bezgalīgs darbs. Absurdu rīcību var analizēt līdz pasaules galam. Acīmredzot kompetentu cilvēku enerģiju varēja izmantot lietderīgāk. Ar absurdu nav ieteicams polemizēt. Absurds ir fiziski jālikvidē, bet nevis diskursīvi jālikvidē. Tikai tādā veidā var panākt noteiktu rezultātu. Polemika ar absurdu vienmēr rada jaunu absurdu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...