Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Als

14.01.2013. 10:22

Iesūtījuši B partijā konkurenti un šamējais ir pārdevies. RP jau malziet lētticīgi, centās viņam noticēt. Labi jau, ka tā, noleca sākumā, nevis mēnesi pēc vēlēšanām.

Atbildēt

BO

12.01.2013. 13:30

Nav brīnums, ka tas notika ar Bondaru. Viņa galvenais PR spečuks Imants Frederiks Ozols gan nespej salikt politiskās lietas un intereses.

Atbildēt

Lea

11.01.2013. 20:54

»

Iz tautas

...


mūsu ir palicis tik maz, vēl mazāk tādu kuriem rūp Latvijas kā valsts pastāvēšana un izaugsme. Reformu partija izveidojās uz trausla ledus pamatiem, bet cilvēki atguva spēju noticēt, ka var nostāties pret šīs sistēmas varenajiem, tiem, kuri bruņojušies ar naudu, varu un ietekmi.Novērtēsim to kas mums ir, novērtēsim tos cilvēkus,kuri gatavi daudz zaudēt, lai iegūtu Latvija un līdz ar to mēs katrs. Sabiedrības ērtību sistēma ir stipri izkropļota, bet ir jaunas sabiedrības iedigļi.

Atbildēt

stalins

10.01.2013. 15:16

Iespeejams ,tieshaam Bondara kungs ir kaa Trojas zirgs bijis domaats.Nu vismaz vinja prasiibu saraksts taa liek domaat.Un vispaar Reformu partijas kodolam vajadzeetu paardomaat,vai obligaati nepiecieshama ljoti gliita un atpaziistama seja kaa partijas ziimols? Tie gliitie un populaarie visbiezhaak jau ir "runaati"vai "aizrunaati".Ja ir runa par pashvaldiibu veleeshanaam,vai tieshaam visa Latvija sastaav no vienas Riigas? Un obligaati jaacenshas uzsveert Riigas meera kandidatuura?Protams,pirmai personai sarakstaa ir liela noziime.Piemeeram Belevica kungs no LZP saraksta speej "izvilkt" pie prasmiigas darbiibas.Jaa ,pie konkurentu vaajuma.Piemeeram Elerte no "vienotiibas" ir mazaakpopulaara kandidatuura shaadam amatam.
Vispaar manii raisa nepatiku shaadi ljoti shauraa grupaa pienjemti leemumi,ja partija ir demokraatiska.Ir jaanjem veeraa ,ka caur S.Sondori-Kukuli jau ir veiktas destruktiivas darbiibas ar dazhaadaam sekmeem.Tas nebuut nenoziimee,ka vinja to tiishupraat pieljaava vai veicinaaja.Vnk.dazhaas arzemju struktuuraas (nejaukt ar citu valstu speciaalajiem dienestiem) ,ir shaadi taadi plaani... Kaadi vinji ir attieciibaa pret Reformu partiju?

Atbildēt

Es K. Ulmanis

09.01.2013. 18:59

"Raivo 09.01.2013. 11:58 ..."- tu labāk sāc iet skolā 5.klasē un pabeidz vidusskolu, pa to laiku izlasi gadā vismaz 10 grāmatas, tad sapratīsi, kas ir kas.

Bērni - lasiet grāmatas, lai būtu domāšana, prāts, tad sapratīsi, ka Zatlers patiesi ir Kārlis Ulmanis Nr. 2.

Atbildēt

Pupa

09.01.2013. 18:53

Jā, Sprūdžs irīsts "idiots" - kā iedomājās atstādināt no amata vienu oligarhu ļambergu. Kā viņam nav kauna?

Un Zatlera rīkojums Nr.2? Kā nav kauna padzīt malā no varas šķēlēnu un Šļuserēnu. Kas tagad bāzīs kabatās komisijas naudu masu medijiem? Atņēma - nolādētie tādi.

Atbildēt

nee, glumi kemmetajiem!

09.01.2013. 17:44

Lielakaa kluda, ka partijas savas rindas grib tikai atpazistamas sejas. Janak jaunaam, specigaam personibam, kuras nav piedalijusas kampsanas, ne shemosanas aferas. kuru dzives veids nebalstas uz parmerigam greznibam. Tikai tadi Latviju izvedis uz normala attistibas un taisnigas likumdosanas cela. Nevis visadi glumie, lideji, kampeji no vecajiem laikiem. Bondars ir sasmerejies ar ieprieksejiem darbiem, kamdel vinam vispar kas ir japiedavaa? Lai vins dibina pats savu partiju, ja grib tikt Saeimaa. Bet par vina partiju veletaji nebalsos un no taa vinam ir bail.

Atbildēt

Janka

09.01.2013. 15:36

Kāds sakars Lembergam ar to, ka vispirms Bondars, kā jebkurš normāli domājošs cilvēks, vispirms gribēja tikt vaļā no patiešām "vislielākā idiota" - Sprūdža...

Atbildēt

Biruta

09.01.2013. 14:29

»

Iz tautas

...


Man jau dikti patīk šālaika notikumi! VISMAZ kaut kas VIĻŅOJAS!Cilvēkiem, kuriem vairāk informācijas- saka to pašu.Tur nav jābūt dikti gudram, lai saprastu, ka Sprūdžam jau nu netaps piedots MŪSU PĪĻDĪĶĪ!

Atbildēt

Skat

09.01.2013. 12:54

»

balss

Tautas balss Dieva balss?Tauta arī var kļūdīties un rezultātā ,tāds spūdžs vien iznāk!Protams ,ka Bondara pirmais solis būtu tā darboņa atsaukšana un tad jau arī, varētu par RP balsot!Tagad viņi paliek sisī


Redzams, ka esi no tiem "svaarstiigajiem" veeleetaajiem, kuri liidz peedeejam briidim nezina par ko balsot un uz dullo nobalso par "mazaako ljaunumu". Buutu labi, ja tu objektiivi izveerteetu, kursh ko soliijis, bet kursh ko dariijis, tad nevajadzeetu ziileet, kaa buutu, ja buutu.

Atbildēt

balss

09.01.2013. 12:49

Tautas balss Dieva balss?Tauta arī var kļūdīties un rezultātā ,tāds spūdžs vien iznāk!Protams ,ka Bondara pirmais solis būtu tā darboņa atsaukšana un tad jau arī, varētu par RP balsot!Tagad viņi paliek sisī!

Atbildēt

Janka

09.01.2013. 12:45

Nē, nu normālas prasības, kļūt par monarhu, saspiedis galvu tas Bondars, vai vienkārši speciāli uzstāda nereālas prasības.

Atbildēt

Skat

09.01.2013. 12:30

Vai es pareizi sapratu skatoties TV sizhetu, ka Bondars pats bija uzprasiijies kljuut par RP biedru?

Atbildēt

Raivo

09.01.2013. 11:58

»

Iz tautas

...


Kārlis Ulmanis savu laik teica: " Es nezagšu pats un neļaušu citiem
Pie kuriem, tād vārdiem pieturās Zatlers, lielais Dieva sūtnis.
Vai arī negausīgi ieraut nāsīs ir Dievam tīkams darbs

Atbildēt

sniegs

09.01.2013. 11:51

labs raksts, žēl, ka tikai te... citos portālos vienota cita bilde par visu.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

09.01.2013. 11:31

>> PIETIEK
***********************************
PIETIEK
09.01.2013. 08:48
»
Lelle-pietiek.com
Kapēc pietiek.com cenzori mani ik pa brītiņam atslēdz no komentēšanas iespējām
.
Neviens Jūs nav atslēdzis, nomierinieties.
*************************************
... tā vārdiņa "nomierinieties" pikarināšana beigās bija pilnīgi lieka, tā teikt, paprasts tonis ...par kāda litošanu pats "pietiek" miļ paironizēt, piem., Delf-os ... vēl jo vairaķ, ka tas nav neapstrīdams arguments, ka atslēgšana nevarētu būt patiešām notikusi ...šī vārdiņa piekarināšana liecina vien par to, ka paši jūtaties nedaudz aizkaitināti ...pietiek vajadzīgs biku "smalkāks", tā teikt, moderators ...savādāk liekas, ka jums tur arī amatā ielikts pašiem savs "šofera dēls" ...

Atbildēt

Zagļu psihologs

09.01.2013. 11:13

Latvijā ir iespējas tikt pie varas, kurus nenopulgo masu mediji, ja tie baro masu mediju žurnaļugas, tikai provokatoriem, intrigantiem, liekuļiem. Pareizos cilvēkus kā Valdis Zatlers, Juris Bojārs, tiek noēsti bez maizes. Izmantoja, ievilka netīrajā barā pat Jura Bojāra dēlu Gundaru, lai sagrautu Jura Bojāra politisko karjeru.

Kamēr tauta nenāks pie prāta, balsos par promaskaviskajiem etniskiem šķeltniekiem,kuri ir vislielākie buržuji un par savējiem buržujiem, nevis par Zatlera tipa partiju, paliks tumsā un nabadzībā, būs naudas maisu upuri.

Atbildēt

Iz tautas

09.01.2013. 10:59


"ahuis 08.01.2013. 18:40
Bondars ir kārtējais Lemberga mēģinājums atriebties Zatleram .
Kampaņa pret Sprūdžu arī ir Lemberga vēlēšanās sodīt par atlaišanu no amata. Iedomājies tikai , kaut kāds Sprūdžs iedomājies komandēt Lembergu. Tas Lembergam ir kā ar sirpi pa pa.utiem"- ĻOTI TRĀPĪGS KOMENTĀRS.

Šis Bondars - VIDUVĒJĪBA, brašulis, nekaunīgs un netīra tirgus dalībnieks, manuprāt, vismaz to var manīt no šī raksta un no preses.

Proti - tukša muca tālu skan.

Vai tad Bondars nav Latvijas Krājbankas, Priedīša gremdētājs, Antonova pakalpiņš?

ZATLERS, Sprūdžs nodarīja milzīgu "postu" visiem masu medijiem, visiem oligarhiem, visiem atlaistajiem deputātiem - visļaunākais ienaidnieks - sagrāva netīrās naudas plūsmu, amatus un algas deputātu krēslos, kuri netika Saeimā atpakaļ, tādēļ slepeni, nelegāli, slēpti tiek sludināts, cik viņš slikts, viņam dubļus pūš no visiem kaktiem un tauta - aunu bars dzied līdzi, neapjēdz ZATLERA milzu nopelnus ar Saeimas atlaišanu, pasludinot oligarhu sistēmu ārpus likuma.

ZATLERS ir otrais Latvijas Kārlis Ulmanis, kurus neciena vai sludina par sliktiem vai ļauniem, jo viņi atstumj no siles visus cūkas.

Tauta neprot novērtēt ZATLERA milzu nopelnu ar to tik vien, ka pieteica karu oligarhijai, ka atlaida Oligarhu Saeimu, par ko līdz kaulam apvainojusies arī Jaunā laika svīta, kas ir oligarhu paveids, nicina ZATLERU un nīst RP, kož partijai un Zatleram, kur var.

TAUTA, MOSTIES, Zatlers ir Latvijai Dieva dota dāvana.

Atbildēt

SS

09.01.2013. 09:23

Kad Bondars beidzot saprata kur būtu iekūlies, viņam bija jāuzstāda prasības, kuras noteikti nevarētu izpildīt. Kā gan citādi lai tiek vaļā no smirdošas bedres?

Atbildēt

ES

09.01.2013. 01:19

»

rl

Ja godīgi - vienīgais variants : Rīgas mēra vēlēšanās latviešu partijām ir jāapvienojas


nesaprotu, a kāpēc jācīnās PRET SC? Varbūt labāk sadarboties? SC tomēr ir ne tikai krivi, ir arī Latvieši (nu ar dažiem gan nav paveicies...), jo tāda tautību dalīšana it pat kaitīga - nu ir daudz arī ģimeņu, kurās ir dažādas tautības. RP nostāja ir LABA - parāda, ka RP nav par Latvijas dalīšanu 2 daļās! Un nav zin;ams, kura (ņemot vērā lielo aizbraukšanu) būs tā lielāka'..

Atbildēt

ES

09.01.2013. 01:14

»

anete

Manuprāt, Bondars bijs vienkāršs "kurmis" ko ielaida reformu partijā ar noteiktu mērķi.. -- Zonde citiem vārdiem sakot


tomēr brīnos - vai tiešām RP nevar SAVUS cilvēkus veidot atpazīstamus - ir daudz labu un pat lielisku biedru veikuma, par ko zina es un viņš..., bet NETIEK tas plaši veidots kā PR.

RP vajag ZOOM-u!

Atbildēt

Precīzi teikts

09.01.2013. 00:41

»

FDS


vienīgi RP dara visu, lai šo tautas atbalstu zaudētu. Bondars, blondā Sondore un Zatlera neveiklības ar mašīnām un dzīvokļiem - ceļš uz izgāztuvi.

Atbildēt

cucmex

09.01.2013. 00:24

klasisks šāviens sev kājā....un uzkakājiens saviem ierindas partijas biedriem.
In Memoriam

Atbildēt

Ei,

09.01.2013. 00:24

»

jaa

tauta /nejenoti/ 08.01.2013 09:17


tu no psihenes?

Atbildēt

Lelle-pietiek.com

09.01.2013. 00:21

Kapēc pietiek.com cenzori mani ik pa brītiņam atslēdz no komentēšanas iespējām???

Atbildēt

Lelle

09.01.2013. 00:20

Es uzreiz teicu, ka tas nolaizītais nelietis ir Trojas zirgs, kas gatavs būtu vienpersoniski Latviju atgūzt pat Krieevijas ķetnās. Pretīgs tips.Izbrīnu rada kā Zatleram izdodas savilkt savā apkārtnē tik daudz mēslu, ieskaitot Olšteina bandu.

Atbildēt

Jā!

08.01.2013. 23:42

»

FDS


Tautas balss, Dieva balss! Āmen! Bez ironijas!

Atbildēt

Holms

08.01.2013. 23:36

»

Vecais

Nav faktu


Pateici ā", saki arī "B"! Nav laika meklēt visus izlaidumus.

Atbildēt

Sen

08.01.2013. 21:08

Sen bija laiks pumpaino pseidoministru patriekt!

Atbildēt

haha

08.01.2013. 20:49

http://www.docstoc.com/docs/39368305/CVs-Mrs-Antonov-Apockinas-Bonda

kads te lideris, vins taj Krajbnku izputināja un r vienā kompānijā ar krievu mahinātoriem, Antonovu. Kā var tik nepareizu kandidātu izvēlēties???

Atbildēt

No malas raugoties

08.01.2013. 20:31

»

Šalle

Bondara līkloči


Precīzs labi sasukata politiskā "instrumenta" raksturojums cien. Margēvičas kundzes interesanta un politiski pamācoša raksta kontekstā.

Atbildēt

tu

08.01.2013. 19:46

»

es

izskatas,ka rp gandriz uzkeras uz trojas zirga


rp pati ir trojas zirgs

Atbildēt

viņi ir stipri

08.01.2013. 19:25

ka SC filiāle. Tagad metīsies kopā ar sudrabu un mācītājiem un rullēs, glupajiem vēlētājiem atkal būs sava partija škles vajadzībām

Atbildēt

anete

08.01.2013. 19:21

Manuprāt, Bondars bijs vienkāršs "kurmis" ko ielaida reformu partijā ar noteiktu mērķi.. -- Zonde citiem vārdiem sakot

Atbildēt

Fēlis

08.01.2013. 19:05

Guba ņe dura! Vienīgi nav saprotams, kāpēc viņam šis caurkritušo brends ir vajadzīgs. Uz sapuvuša baļķa jūru nepārpeldēsi.

Atbildēt

temida

08.01.2013. 18:45

ZRP ierasta maucība , pēc vēlēšanām Rinkeviči un Pauļuti ,Kozlovski arī tika izvilkti no pakaļas, visa partija bija šokā , bet redz ka izdevās !!!!!!!

Atbildēt

ahuis

08.01.2013. 18:40

Bondars ir kārtējais Lemberga mēģinājums atriebties Zatleram .
Kampaņa pret Sprūdžu arī ir Lemberga vēlēšanās sodīt par atlaišanu no amata. Iedomājies tikai , kaut kāds Sprūdžs iedomājies komandēt Lembergu. Tas Lembergam ir kā ar sirpi pa pa.utiem

Atbildēt

yaeh

08.01.2013. 18:24

RP klauni atkal auzaas

Atbildēt

hehe

08.01.2013. 18:00

Bondars un Sprūdžs var sacensties ar saviem izglītības papīriem:-)

Atbildēt

Ceplis

08.01.2013. 17:08

sausa kungs.

Atbildēt

neko nesaprotu

08.01.2013. 16:53

Kādi ir Bondara sasniegumi LR lai viņš kvalificētos kā cienījams kandidāts???
Pastrādājis par ierēdni prezidenta kancelejā- wauuu. Mums tadu prezervatīv-klerku ( izmantoto un izmesto) ir tonnām. Sevišķi pēc Dombrovska 30% liekēžu ierēdņu apcirpšanas. Pastrādājis par latvieti latvijas superbankā Krājbanka- wauu kāds kolosāls ierakts CV un cik fantastiski rezultāti sasniegti Krājbankai viņa vadīšanas laikā ;)))
Ko te var kāds siekaloties par viduvējību kas mēģina sevi regulāri nopīārot presē ,kurai nav par ko rakstīt.

Ir nedaudz tiešām nedaudz sakarīgu cilvēku kā piem Blūma,Sietiņsone vai pat Štelmahers - kuri ir atdzīti kā talantīgi menedžeri un ir to pierādījuši DARBOS. Saprastu ka šādus cilvēkus partijas medītu, bet ne viduvējības !!!

Atbildēt

Arveds

08.01.2013. 16:26

Apvienoties, lai ievēlētu tādus kā Bondars vai Šķēlerte? Kamdēļ? Kas būs labāks?

Atbildēt

rl

08.01.2013. 15:26

Ja godīgi - vienīgais variants : Rīgas mēra vēlēšanās latviešu partijām ir jāapvienojas.
Tad ir cerība uzvarēt SC ...
Ir visiem jāapsēžas pie galda, kopēju sarakstu ar cilvēkiem un spēcīgu kandidātu ..
( Ne Ēlerti)

Latvieši , esiet gudri vienreiz !

Atbildēt

dd

08.01.2013. 15:22


Bondars ir pat līdzīgs Olšteinam ...

Atbildēt

50s

08.01.2013. 14:48

»

Vecais

Kas stāv aiz šī notikuma


Pareizi Serzant!

Atbildēt

Vecais

08.01.2013. 14:26

Nav faktu?
Atrodiet Bondara kursa biedrus,skolas biedrus-un jūs uzzināsiest patiesību.Labu,sliku-bet kopumā objektīvu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...