Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek turpina publicēt dokumentus saistībā ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvniecību: no šī atzinuma izriet, ka SIA CMB, ko slimnīca un būvsabiedrība SBRE piesaistīja atzinuma sagatavošanai par slimnīcas korpusa būvniecībā konstatēto deformāciju novēršanas pasākumiem, rekomendē atsākt būvdarbus un steidzamības kārtā novērst atklātos defektus, lai izvairītos no tālākas konstrukciju bojāšanās. Ekspertīzes atzinumā, kuru Pietiek publicē, apgalvots, ka ēkas karkasa apsekošanas laikā konstatētie defekti neietekmējot ēkas noturību un stabilitāti. 

Būtiskākais atzinumā minētais ir:

1) ekspertīzes laikā konstatēts, ka Ēkas karkasa apsekošanas laikā konstatētie defekti neietekmē ēkas noturību un stabilitāti un tiek rekomendēts Ēkā atsākt būvdarbus un steidzamības kārtībā novērst atklātos defektus, lai izvairītos no tālākas konstrukciju bojāšanas.

2) ņemot vērā, ka būvdarbi objektā ir apturēti, un ēkas ir dažādās būvniecības stadijās, kopējo ēku būvdarbu atbilstību normatīvo aktu prasībām var noteikt tikai pēc attiecīgo būvdarbu pabeigšanas. Konstatēto defektu ietekme uz būves karkasu.

3) ēkas karkasa apsekošanas laikā konstatētie defekti neietekmē ēkas noturību un stabilitāti.

4) ēkās nepieciešama atsākt būvdarbus un steidzamības kārtībā novērst atklātos defektus, lai izvairītos no tālākas konstrukciju bojāšanas, nepieciešams sakārtot būvdarbu izpilddokumentāciju atbilstoši šī brīža spēkā esošiem normatīvajiem aktiem.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...